Learntec

Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG
European Coatings Show

arteo_cz

FachPack 2018

FachPack 2018

FachPack 2018 - sleva na plochu ještě do 31. října 2017

Pražské Výstaviště se rozzáří krásou na INTERBEAUTY PRAGUE

Pražské Výstaviště se rozzáří krásou na INTERBEAUTY PRAGUE

Podzim je obdobím chladného počasí, nekonečných plískanic a nepříjemného splínu. Letos se ale šedivé pošmourno rozzáří krásou a barvami na podzimním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2017. Navštivte i Vy tu ...

Země živitelka - rekordní návštěvnost od roku 2004 a noví držitelé Zlatého klasu

Země živitelka - rekordní návštěvnost od roku 2004 a noví držitelé Zlatého klasu

109 278 návštěvníků - 547 vystavovatelů - 17 krytých výstavních ploch - 72 volných výstavních ploch - 22 zúčastněných zemí - 15 ha výstavní plochy - 9 udělených záštit. Letošní 44. ročník mezinárodníh ...

biomasa 2018

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

zpět

Přípravy na veletrh CeBIT 2010 běží na plné obrátky

Publikováno: 25.1.2010 00:00

Autor: EuroExpo

Přípravy na veletrh CeBIT 2010 běží na plné obrátky

Dva měsíce před začátkem veletrhu CeBIT 2010 (2. - 6.3.2010) je podle veletržní správy Deutsche Messe AG organizace akce na dobré cestě. „Přípravy na veletrh CeBIT 2010 běží na plné obrátky. I přes celosvětově stále těžkou situaci na mezinárodních trzích s informační a telekomunikační technikou je ohlas velmi pozitivní,“ řekl Bernd Heinold, vicepresident CeBIT, na tiskové konferenci v Praze.

Veletrh CeBIT je nejvýznamnějším světovým veletrhem digitálního průmyslu. V centru pozornosti výstavní části a kongresu jsou řešení informačního a telekomunikačního průmyslu pro všechny oblasti pracovního a soukromého života. Veletržní správa Deutsche Messe AG organizuje veletrhy CeBIT v Hannoveru každý rok na jaře od roku 1986. K hlavním oblastem veletrhu CeBIT 2010 patří vedle hlavního tématu Connected Worlds výstavní oblasti Business IT, Green IT, Internet & Mobile Solutions, Webciety, Destination ITS, TeleHealth, Security, Banking & Finance, Communications, ICT Infrastructure a Planet Reseller. Partnerskou zemí veletrhu CeBIT 2010 je Španělsko.

Španělsko využije CeBIT jako mezinárodní trh
Partnerskou zemí veletrhu CeBIT 2010 je Španělsko. Bernd Heinold: „Španělská strana je rozhodnutá využít šance, které nabízí tato jedinečná mezinárodní akce.“ Partnerská země se výrazně zviditelní jak na výstavišti, tak v Hannoveru, hlavním městě spolkové země, a prokáže svou výkonnost v sektoru ICT.

CeBIT šíří důvěru v budoucnost
Heinold nakonec objasnil, že je dva měsíce před začátkem veletrhu CeBIT 2010 těžké předpovědět jeho charakter. „Stále více podniků ještě dělá vzhledem k obtíženému období krátkodobá rozhodnutí. Nicméně pevně věříme, že se bude v roce 2010 počet vystavovatelů pohybovat přibližně na úrovni minulého roku.“

„V některých regionech je již znatelné mírné oživení ekonomiky. Další země budou následovat, takže veletrh CeBIT bude mít letos ještě větší mezinárodní význam,“ dodal Heinold. „Kdo chce mít podíl na obnoveném hospodářském růstu, musí přijet na veletrh CeBIT – zúčastnit se ho jako vystavovatel i návštěvník a připravit si tak další investice. Jen mezinárodní setkání jako je CeBIT a jeho pozitivní nálada umožní získat nové zakázky a podpořit obrat,“ řekl Heinold.

Inovační síla průmyslu ICT umožňuje rozvoj uživatelských odvětví
„Mezinárodní trh s informačními a telekomunikačními technologiemi je i nadále spojen s nejistotou,“ řekl Heinold. Vyjádřil rovněž přesvědčení, že by mohl obzvláště průmysl ICT z počínající konjunktury profitovat více než jen průměrně. „Rozvoj ICT umožňuje ve všech uživatelských oblastech začínající konjunkturu, protože jejich řešení jsou stále efektivnější a v podnicích pomáhají odkrývat nové potenciály růstu. Inovační síla tohoto průmyslového odvětví umožňuje rozvoj v uživatelských branžích,“ zdůraznil Heinold.

Bohatší náplň a nové cílové skupiny
Veletrh CeBIT 2010 obohatí svůj program o další témata, bohatší náplň a osloví nové cílové skupiny. Stěžejním tématem bude v roce 2010 „Connected Worlds“. „Spolu s výkonnějšími zařízeními dochází ke spojování různých aplikací,“ uvedl Heinold. Kromě toho je na stále výkonnější sítích stále větší nabídka etablovaných, ale i nových možností. „Nový BITKOM Broadband World ukáže poslední novinky a představí toto téma, důležité pro všechny evropské země.“

Novinkou veletrhu bude také téma Music@CeBIT. V sobotu 6. března 2010 pozvou organizátoři CeBIT Global Conferences na scénu zástupce hudebního průmyslu a budou diskutovat o trendech a inovacích ve věku internetu. Takt na těchto akcích budou udávat vydavatelství a prodejci hudby online, Independent a Major Labels, provozovatelské platformy a umělci. Hlavními tématy budou nové obchodní modely, autorské právo a možnosti boje proti pirátství.

Novinka: Podniky využijí CeBIT pro Corporate Events
Poprvé využijí podniky veletrh CeBIT také jako platformu pro vlastní Corporate Events. Například souběžně se svou veletržní prezentací zorganizuje SAP AG na veletrhu CeBIT 2. - 5. března konferenci pro zákazníky „SAP Worldtour“. SAP si kromě toho pronajme pro svou veletržní prezentaci podniku výstavní prostor v halách č. 19 a 20. Od akce „SAP Worldtour“ v rámci veletrhu CeBIT 2010 SAP očekává, že se zvýší počet návštěvníků jak na „SAP Worldtour“, tak na veletržních stáncích.

Dosavadní prezentace SAP v hale č. 4 zůstane zachována a dále rozšířena jako „Fórum inovací SAP“. Kromě toho bude SAP zastoupen v Public Sector Parc v hale č. 9 tématy pro veřejný sektor. Novinkou bude stánek SAP v hale č. 5, kde představí řešení určené středně velkým a malým podnikům.

Plán výstavy

Základní údaje

Tisková zpráva ke stažení

http://www.cebit.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Realizace expozic

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}