arteo_cz

avf
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

prehled-veletrhu-2017

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

Messe Stuttgart

Nürnbergmesse

zpět

boot Düsseldorf 2010 dodal odvahu

Publikováno: 2.2.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

boot Düsseldorf 2010 dodal odvahu

Odvětví jachtingu a vodních sportů nahlíží po hospodářsky velice těžkém roce 2009 opět s důvěrou do budoucnosti. Ukázal to veletrh boot v Düsseldorfu, který zavřel své brány v neděli 31. ledna 2010. Navštívilo ho 240.200 návštěvníků z více jak 60 zemí, s tímto návštěvnickým výsledkem překonal letošní ročník návštěvnost z loňského roku, kdy veletrh navštívilo 238.000 zájemců o vodní sporty. Veletrhu se letos zúčastnilo 1.568 vystavovatelů z 55 zemí, kteří v 17 výstavních halách převedli novinky ze světa jachet, člunů, vodních sportů a příslušenství.

„Splnili jsme náš cíl. Podařilo se nám dát této branži důležité impulsy a přivést k vodním sportům a jejich nejvýznamnějšímu veletrhu – boot Düsseldorf - více mladých lidí a rodin“ řekl Werner Matthias Dornscheidt, generální ředitel společnosti Messe Düseldorf. „Koncept veletrhu posilující nabídku zaměřenou na zážitky a zapojení se návštěvníků do ukázek vodních sportů ve výstavních halách se vydařil. Je jen škoda, že extrémní zimní počasí některým zájemcům o boot zabránilo jejich návštěvě. Po velmi silném nárůstu počtu návštěvníků v prvních dnech tak na konci veletrhu zůstalo jen malé plus oproti loňskému roku“

Okolo 50.000 návštěvníků přijelo na veletrh ze zahraničí. Nejoblíbenějším exponátem návštěvníků byly plachetnice. Zajímal se o ně téměř každý druhý návštěvník. U 35 % návštěvníků se největší pozornosti těšily motorové čluny. O výbavu a zařízení člunů se zajímalo 37 % návštěvníků a téměř každý čtvrtý o potápění.

Generální ředitel Spolkového svazu vodních sportů BVWW, Köln, Jürgen Tracht, hodnotí letošní boot velice pozitivně. Dle údajů jeho svazu to byly především plachetnice, které se na veletrhu dobře prodávaly a jejichž prodeje překročily loňskou úroveň. Vítr do plachet jejich úspěšnému odbytu dodaly především příznivé ceny. Zájem byl zejména o lodě do 12 m délky.

Podobně i u motorových člunů byl největší zájem o menší typy člunů, na úrovni loňského roku je poptávka po člunech střední třídy. Zdrženlivě se zatím chovali zájemci o velké jachty, zde se očekávají kontrakty až v poveletržním období. Také pro provozovatele vodní turistiky a charterových plaveb se na letošním veletrhu ukázalo, že zájem o jejich služby vzrůstá, na dovolené se šetřit nebude a očekávaný obrat tohoto odvětví vodní turistiky letos překročí loňské objemy.

Při takovýchto nadějných prognózách není divu, že první dotazníková šetření návštěvníků ukazují, že 96 % návštěvníků se na na veletrhu boot splnila jejich očekávání, letošní boot tak nenechal žádná přání návštěvníků otevřená. Příští veletrh boot se uskuteční ve dnech 22. – 30. ledna 2011.

http://www.messe-duesseldorf.de

http://www.boot.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletrh námořních technologií SMM Hamburg 2018

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}