world of beauty 2017 podzim

Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG
messe duesseldorf

arteo_cz

Jubilejní 20. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA

Jubilejní 20. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA

Veletrh STŘECHY PRAHA, který je dlouhodobě nejvýznamnější přehlídkou výrobků, materiálů a technologií z oblasti staveb a renovací střech ve střední Evropě, oslaví 20 let svého trvání. Veletrhu se každ ...

Flora Olomouc pořídila flotilu vozů na hybridní pohon

Flora Olomouc pořídila flotilu vozů na hybridní pohon

Společnost Výstaviště Flora Olomouc vedle svých jiných aktivit pečuje také o zelený pás městských historických parků. Sama sídlí přímo v jednom z nich - Smetanových sadech - takže je neodmyslitelně sp ...

<strong>50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS</strong>  - Výjimečný rok, výjimečný program!

50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS - Výjimečný rok, výjimečný program!

OBJEDNEJTE SI SVOJI VSTUPENKU A DEJTE SE NA CESTU INOVACÍ A TRENDŮ

LEARNTEC

FEUER TRUTZ 2017

zpět

boot Düsseldorf 2010 dodal odvahu

Publikováno: 2.2.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

boot Düsseldorf 2010 dodal odvahu

Odvětví jachtingu a vodních sportů nahlíží po hospodářsky velice těžkém roce 2009 opět s důvěrou do budoucnosti. Ukázal to veletrh boot v Düsseldorfu, který zavřel své brány v neděli 31. ledna 2010. Navštívilo ho 240.200 návštěvníků z více jak 60 zemí, s tímto návštěvnickým výsledkem překonal letošní ročník návštěvnost z loňského roku, kdy veletrh navštívilo 238.000 zájemců o vodní sporty. Veletrhu se letos zúčastnilo 1.568 vystavovatelů z 55 zemí, kteří v 17 výstavních halách převedli novinky ze světa jachet, člunů, vodních sportů a příslušenství.

„Splnili jsme náš cíl. Podařilo se nám dát této branži důležité impulsy a přivést k vodním sportům a jejich nejvýznamnějšímu veletrhu – boot Düsseldorf - více mladých lidí a rodin“ řekl Werner Matthias Dornscheidt, generální ředitel společnosti Messe Düseldorf. „Koncept veletrhu posilující nabídku zaměřenou na zážitky a zapojení se návštěvníků do ukázek vodních sportů ve výstavních halách se vydařil. Je jen škoda, že extrémní zimní počasí některým zájemcům o boot zabránilo jejich návštěvě. Po velmi silném nárůstu počtu návštěvníků v prvních dnech tak na konci veletrhu zůstalo jen malé plus oproti loňskému roku“

Okolo 50.000 návštěvníků přijelo na veletrh ze zahraničí. Nejoblíbenějším exponátem návštěvníků byly plachetnice. Zajímal se o ně téměř každý druhý návštěvník. U 35 % návštěvníků se největší pozornosti těšily motorové čluny. O výbavu a zařízení člunů se zajímalo 37 % návštěvníků a téměř každý čtvrtý o potápění.

Generální ředitel Spolkového svazu vodních sportů BVWW, Köln, Jürgen Tracht, hodnotí letošní boot velice pozitivně. Dle údajů jeho svazu to byly především plachetnice, které se na veletrhu dobře prodávaly a jejichž prodeje překročily loňskou úroveň. Vítr do plachet jejich úspěšnému odbytu dodaly především příznivé ceny. Zájem byl zejména o lodě do 12 m délky.

Podobně i u motorových člunů byl největší zájem o menší typy člunů, na úrovni loňského roku je poptávka po člunech střední třídy. Zdrženlivě se zatím chovali zájemci o velké jachty, zde se očekávají kontrakty až v poveletržním období. Také pro provozovatele vodní turistiky a charterových plaveb se na letošním veletrhu ukázalo, že zájem o jejich služby vzrůstá, na dovolené se šetřit nebude a očekávaný obrat tohoto odvětví vodní turistiky letos překročí loňské objemy.

Při takovýchto nadějných prognózách není divu, že první dotazníková šetření návštěvníků ukazují, že 96 % návštěvníků se na na veletrhu boot splnila jejich očekávání, letošní boot tak nenechal žádná přání návštěvníků otevřená. Příští veletrh boot se uskuteční ve dnech 22. – 30. ledna 2011.

http://www.messe-duesseldorf.de

http://www.boot.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Banner Messe Stuttgart

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}