arteo_cz

boot 2018
Logo VCB

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Flora Vánoce: Inspirace a zábava pro každého

Flora Vánoce: Inspirace a zábava pro každého

Bohatou vánoční výzdobu i velký výběr dárků najdou letos návštěvníci trhů Flora Vánoce na olomouckém Výstavišti od 15. do 20. prosince. Novinkou jsou ozdobené soutěžní stromečky dětí z mateřských a zá ...

NürnbergMesse: vítr v zádech pro rok 2018

NürnbergMesse: vítr v zádech pro rok 2018

• Aktuální rok předčil očekávání: silný vývoj u akcí roku 2017 • 2018 směřuje k dosažení výše rekordního obratu roku 2016 Dynamický kurz růstu společnosti NürnbergMesse pokračuje. I v roce 2017 se ...

Inspirace pro nákup dárků i workshopy ve vánoční dílně – to vše na Vánočních veletrzích na brněnském výstavišti

Inspirace pro nákup dárků i workshopy ve vánoční dílně – to vše na Vánočních veletrzích na brněnském výstavišti

Brněnské výstaviště letos ožívá Vánocemi od 8. do 17. prosince. Vánoční veletrhy nabízejí především široký sortiment zboží, zábavný program a nově i workshopy v kuchyňském studiu a ve vánoční dílně.

avf

mpo 2017

zpět

Vítejte na veletrhu EuroCIS´2010 v Düsseldorfu

Publikováno: 9.2.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

Vítejte na veletrhu EuroCIS´2010 v Düsseldorfu

Od. 2. do 4. března 2010 se bude v Düsseldorfu konat veletrh EuroCIS, nejvýznamnější evropská akce zaměřená na informační technologie a bezpečnostní technikuv obchodech.

Loni se tohoto veletrhu zúčastnilo 216 vystavovatelů, mezi nimiž nechyběly jedničky na trhu všech oborů veletrhu: ADT Sensomatic, Bizerba, Checkpoint Systems, EPSON, GK Software, IBM, Mettler Toledo, SAP, Tomra Systems, Torex Detail Solutions, Wincor Nixdorf a řada dalších. Do Düsseldorfu v roce 2009 přicestovalo 5.000 návštěvníků ze 36 zemí. Obdobné výsledky a účast špičkových firem očekávají pořadatelé i letos, tj okolo 200 vystavovatelů, mezi nimi nebude jako spoluvystavovatel chybět i česká firma Salford SW s.r.o. z Brna, a zhruba 5.000 odborných návštěvníků.

Na veletrhu EuroCIS je koncentrováno know-how branže informačních technologií specifické pro obchod, kde jsou prezentována témata týkající se budoucnosti oboru. A to počínaje řešením pokladen, systémy placení a kontrolními systémy inventarizace a ž po systémy vážení, radiové identifikační čipy RFID, elektronické sledování zboží či řízení inventarizace.

Pod názvem communication@retail bude na 400 m2 výstavní plochy prezentována speciální show nových námětů pro digitální komunikaci v obchodě včetně příležitostí pro dodavatele digitálních podpisů a další inovativní komunikace. Nad touto částí veletrhu převzala záštitu organizace POPAI GAS. Druhým nadstavbovým vrcholem veletrhu bude tradiční EuroCIS Fórum v hale 14. Zde budou mít vystavovatelé a jejich zákazníci možnost prezentovat aktuální případové studie, inovace a trendy v informačních a bezpečnostních technologiích. Přednášky budou tlumočeny simultánně do němčiny a angličtiny a účast návštěvníků na tomto Fóru je možná bez dodatečného poplatku.

EuroCIS bude pro návštěvníky otevřen od úterý 2. března do čtvrtka 4. března 2010 denně od 10.00 do 18.00 hodin. Jednodenní vstupenka stojí u pokladny 20,-EUR, dvoudenní pak 35,- EUR. Vstupenky je možno zakoupit levněji v předprodeji, návštěvník obdrží elektronické vstupenky po zaregistrování na internetové adrese www.eurocis.com -Besucher-Service – Online-ticketshop za ceny 15,- EUR za jednodenní a 27,- EUR dvoudenní vstupenku + poštovné. Cestovní kancelář BVV Fair Travel, která je výhradním prodejcem vstupenek na veletrhy Messe Düsseldorf nabízí zájemcům vyřízení registrace a doručení objednaných vstupenek buď e-mailem, na dobírku anebo osobním převzetím v sídle společnosti v Brně. Ve všech těchto případech je cena vstupenek výhodnější než jejich nákup na pokladně v den návštěvy veletrhu. Dotazy zájemců týkající se vstupenek, katalogů jakož i ubytování v Düsseldorfu zodpoví slečna Simona Řehoříková, tel. 541 159 190 / e-mail: rehorikova@fairtravel.cz
Vstupenky je možno u BVV Fair Travel objednat nejpozději do 22. února 2010.

http://www.eurocis.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní společnost Hamburg Messe & Congress

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}