IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

Nufam
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

arteo_cz

 

BrauBeviale 2018 – přes 96% výstavní plochy vyprodáno.

když se veletrh BrauBeviale uskuteční až za pět měsíců, je v tuto chvíli již více než 96% výstavní plochy obsazeno. Zájem o tuto mezinárodní akci zaměřenou na nápojový průmysl je po roční pauze enormn ...

 

ALL4PACK 26. - 29. 11. 2018 Paříž

Ve dnech 26. – 29. 11. 2018 se v Paříži na severním výstavišti Villepinte, uskuteční mezinárodní veletrh obalových a tiskařských technologií, který se pravidelně organizuje jednou za dva roky. Mezi ...

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

Dovolujeme si Vás oslovit s pozvánkou na veletrh YOU Summer Festival 2018. Tato největší evropská událost věnovaná teenagerům se letos uskuteční ve dnech 22. – 24. června již po dvacáté a tradičně nab ...

WindEnergy Hamburg

výstava myslivosti 2019

zpět

České Budějovice obhájily stříbro

Publikováno: 22.2.2010 00:00

Autor: EuroExpo

Ředitelka společnosti Výstaviště České Budějovice a.s. Ing. Marcela Payerová

Slovo má Ing. Marcela Payerová, ředitelka společnosti Výstaviště České Budějovice a.s.

Výstavnický trh v Česku v loňském roce zaznamenal mírný vzestup, a to ve všech hodnocených parametrech – počtu vystavovatelů, výstavní ploše i počtu návštěvníků. Nadpoloviční většinu ovládá tzv. „silná pětka“ – 5 největších organizátorů výstav. Pozici druhého nejúspěšnějšího výstaviště v České republice vloni opět obhájilo Výstaviště České Budějovice a.s.

Těší nás, že naše pečlivá příprava výstav, výběr vystavovatelů se zajímavými výrobky, realizace atraktivního odborného i kulturního doprovodného programu a péče o zákazníky se nemíjí účinkem a veřejnost je naší práci nakloněna.
Výstavní sezónu 2009 považujeme za velmi úspěšnou. Dokonce předpokládáme, že došlo k navýšení počtu vystavovatelů. To, že se nám podařilo u některých výstav realizovat celou řadu novinek, mělo jednoznačně pozitivní dopad do hospodaření naší společnosti. Podle našich odhadů je velmi pravděpodobné, že splníme i naplánované finanční ukazatele.
Podle průzkumu mezi vystavovateli byla většina z nich s koncepcí výstav, skladbou vystavovatelů, počtem návštěvníků, zájmem o expozice, propagací výstav
a kvalitou poskytovaných služeb velmi spokojena a o své účasti uvažuje i příští rok. Například v oblasti regionálních prezentací při výstavě Země živitelka – český výrobek na českém trhu – uváděla většina vystavovatelů naprosté splnění cílů své účasti.
Je však třeba konstatovat, že řada regionálních výrobců vystavovala poprvé a do budoucnosti je co zlepšovat, především v úrovni jejich prezentací a využití všech možností pro pozitivní ovlivňování návštěvníků. Tady se otevírá pole působnosti i pro naši a. s.

Nebudeme rušit žádnou výstavu
Letošní rok je pro nás pro všechny rokem hospodářské recese. Přesto, nebo právě proto, význam výstavnictví neklesá. Podnikatelé potřebují zákazníky a lidé se chtějí alespoň na krátkou chvíli odpoutat od starostí všedních dnů.
Proto svou činnost ani v letošním roce neomezíme a využijeme úspěchů minulých let k co nejkvalitnější realizaci celé výstavní sezóny. Nebudeme rušit žádnou výstavu a nebudeme zřejmě muset ani nijak výrazně omezovat jejich rozsah. Pokračujeme i v realizaci naplánovaných investic, mezi které patří v tomto roce zpevnění dalších venkovních ploch, vybudování technického zázemí zmodernizovaného pavilonu Z a úvahy směřují i k výstavbě nové kryté haly.
Naší snahou je využít krásný lesoparkový areál uprostřed města k aktivitám, kde se lidé nejen pobaví, ale i poučí a dozvědí se něco nového. Výstavy jsou příležitostí pro zvídavé seznámit se s novinkami a vývojem v různých oborech, konzultovat s odborníky v poradnách, navštívit odborné přednášky a semináře. Samozřejmě nezapomínáme na zábavu a občerstvení v kulturním prostředí Pivovarské zahrady nebo nově zrenovovaného stravovacího centra. V neposlední řadě jsou výstavy příležitostí nakoupit něco nového a zajímavého, nebo alespoň získat kontakty a informace pro pozdější využití. Pokud se zrovna nekoná výstava, je areál veřejnosti přístupný pro odpočinek a relaxaci.

Daří se nám poskytovat návštěvníkům příjemné zážitky
Na druhé straně nabízíme podnikatelům z celé republiky možnost prezentovat své výrobky a služby v jihočeském regionu. V přepočtu nákladů na oslovení cílového zákazníka je výstavnictví jednou z nejefektivnějších forem reklamy. Zejména menší výrobci či prodejci, kteří nemohou investovat obrovské finanční částky do propagace anebo nemají dostatečnou vyjednávací sílu pro umístění svých výrobků do nadnárodních distribučních sítí, zde za přijatelných podmínek získávají řadu zákazníků.
Přestože jsme regionální výstaviště, naším přáním je, aby výstavy Hobby a Země Živitelka i nadále patřily široké veřejnosti z celé České republiky. Děláme vše pro to, aby k nám nejen Jihočeši chodili rádi a často. Vítáme rodiny s dětmi a snažíme se, aby zde lidé mohli společně strávit příjemný čas.
Chceme doplňovat nabídku zábavních center ve městě vlastní alternativou a jsme rádi, že se nám to úspěšně daří.

Jsme úspěšní. Buďte úspěšní s námi.

http://www.vcb.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Bio beauty

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}