arteo_cz

Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG
caravan salon

prehled-veletrhu-2017

<strong>50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS</strong>  - Výjimečný rok, výjimečný program!

50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS - Výjimečný rok, výjimečný program!

OBJEDNEJTE SI SVOJI VSTUPENKU A DEJTE SE NA CESTU INOVACÍ A TRENDŮ

Představte svoji firmu na významném veletrhu v Černé Hoře

Představte svoji firmu na významném veletrhu v Černé Hoře

Představte svoji firmu v rámci společné české účasti na Mezinárodním veletrhu ENERGETIKA, ELEKTRO, STAVEBNICTVÍ A VODOHOSPODÁŘSTVÍ 2017, v termínu 20. – 24. září 2017 v Budvě, Černá Hora. Jedná se o j ...

FLORIA LÉTO na výstavišti v Kroměříži

FLORIA LÉTO na výstavišti v Kroměříži

Počátkem srpna se na výstavišti Floria Kroměříž uskuteční již 41. ročník celostátní prodejní výstavy Floria LÉTO 2017. Pořadatelé pro návštěvníky i letos připraví v prostorách haly B impozantní expozi ...

südback 2017

IT-Trans

zpět

Optimistické výsledky veletrhů obuvi GDS a Global Shoes

Publikováno: 16.3.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

Optimistické výsledky veletrhů obuvi GDS a Global Shoes

V neděli se zavřely brány Mezinárodního veletrhu obuvi a kožené galanterie GDS a Mezinárodního veletrhu velkoobjemové výroby obuvi Global Shoes, které se konaly ve dnech 12. – 14. března 2010 v Düsseldorfu. Zúčastnilo se jich 1 120 vystavovatelů (760 na GDS a 360 na Global Shoes) ze 40 zemí, kteří zde prezentovali nejnovější trendy v obuvi a galanterii. Na veletrhu GDS bylo předvedeno 1 750 kolekcí pro sezónu podzim/zima 2010/2011. Za tři dny si oba veletrhy prohlédlo celkem 29 500 návštěvníků. Koncentrovaná pracovní atmosféra a intenzivní jednání byly charakteristickým znakem jarních veletrhů obuvi. Řada vystavovatelů s potěšením hovořila o nákupčích obuvi, kteří do jednání s vystavovateli přicházeli po delší době opět dobře naladěni a s velkým zájmem o nové módní detaily příští sezóny.

Ředitelka veletrhu Kirstin Deutelmoser popsala situaci takto: „Letošní GDS byl klíčovým indikátorem branže. Maloobchod velmi profitoval z dlouhé a chladné zimy. Sklady jsou prázdné a musí být naplněny zbožím pro příští zimu. Cítili jsme optimismus a dobrou náladu ve výstavních halách.“ Optimisticky zhodnotil jarní veletrhy i Horst Wortmann, výkonný ředitel Wortmann Group: „Zažili jsme velice dobré GDS. Naše různé expozice byly hojně navštěvovány, v rozhovorech s našimi zákazníky jsme cítili jejich optimismus a je nyní na maloobchodu a obuvnických firmách, aby z této nadějné situace vytěžili co nejvíce“. Na jarní GDS se vrátil italský vystavovatel Giancarlo Sonaglioni prezentující italskou značku Roberto Botticelli: „Po šesti letech absence jsme se zase GDS zúčastnili a cítím se velice šťastni. Díky segmentaci veletrhů do různých sekcí obuvi si nákupčí našli velice rychle cestu, k tomu, co hledali a mohli pracovat efektivně. Podzimního GDS se zúčastníme s větší expozicí“.

Téměř každý druhý návštěvník obou veletrhů přijel na veletrh ze zahraničí: ze zemí Beneluxu, Francie, Itálie, Velké Británie a Rakouska. Tři čtvrtiny návštěvníků byli nákupčí s rozhodovacími pravomocemi, 94 % návštěvníků ohodnotilo GDS dobrými a velmi dobrými známkami a bylo s návštěvou spokojeno. Vedle široké módní nabídky oceňovali návštěvníci především možnost „být nablízku módním trendům“, dále pak informační program veletrhů a módní přehlídky jakožto výhodný veletržní servis, pro který stálo za to veletrh navštívit.

Příští – podzimní duo veletrhů GDS a Global Shoes se bude konat ještě v nezměněném týdenním pořádku, tj. od pátku do neděle ve dnech 10. – 12. září 2010, ale pro příští a další roky se veletržní výbor rozhodl pořádat oba veletrhy od středy do pátku, konkrétně ve dnech 16. – 18. března a 7. – 9. září 2011.

http://www.messe-duesseldorf.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

FRANCOUZSKÉ VELETRHY

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}