arteo_cz

R+T 2021
Shift

strechy praha 2020

BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019, Norimberk) je nejdůležitější mezinárodní veletrh pro nápojový průmysl v roce 2019.

BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019, Norimberk) je nejdůležitější mezinárodní veletrh pro nápojový průmysl v roce 2019.

Vypravte se v polovině listopadu do nedalekého Norimberku také Vy, vstupenku na veletrh získáte snadno a rychle zdarma po registraci e-kódu BB19CZ na webové stránce pořadatele.

Největší světový veletrh plastu a kaučuku 2019 v Düsseldorfu

Největší světový veletrh plastu a kaučuku 2019 v Düsseldorfu

Od 16. do 23. října 2019 se německý Düsseldorf opět na osm dní promění v centrum průmyslu produkce a zpracování plastů a kaučuku. Veletrh K, největší svého druhu na světě, představí aktuální trendy, v ...

Netradiční expozice Zahradní slavnost přilákala na podzimní Floru Olomouc 20 000 návštěvníků

Netradiční expozice Zahradní slavnost přilákala na podzimní Floru Olomouc 20 000 návštěvníků

Olomouc opět po roce ožila tradiční podzimní přehlídkou ovoce a zeleniny Flora Olomouc. I přes sobotní deštivé počasí navštívilo podzimní Floru 20 tisíc návštěvníků. Ta letos představila neobvyklé a u ...

WoT

Realizace expozic

zpět

Navigační portál veletrhu plastů K 2010 Düsseldorf

Publikováno: 27.5.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

Navigační portál veletrhu plastů K 2010 Düsseldorf

Pořadatelé mezinárodního veletrhu plastikářského a gumárenského veletrhu K´2010 Düsseldorf, který se uskuteční ve dnech 27. října až 3. listopadu připravili pro návštěvníky navigační nástroj pro přípravu návštěvy veletrhu šité na míru. Tento tzv. Innovation Compass ukáže zájemcům přímou cestu ke špičkovým exponátům a umožní jim předveletržní individuální přípravu s optimálním využitím času, který budou mít k dispozici.

Na internetu se Innovation Compass objeví zhruba šest týdnů před zahájením veletrhu. Půjde o vyhledávač inovací, které přinášejí optimalizaci či principiální změny a tudíž i konkurenční výhodu. Okruh znalců vybraných vědců a představitelů poradního sboru vystavovatelů definoval stěžejní témata, která budou v oblasti surovin/pomocných látek a v oblasti strojů/výbavy a zařízení ovlivňovat vývoj trhu v příštích letech. Vystavovatelé, kteří budou chtít být do inovačního kompasu zařazeni, budou muset svůj nárok zdokumentovat. Jejich vysvětlení, která budou k jednotlivým vystavovaným novinkám připojena a odkaz na domovskou stránku vystavovatele, umožní návštěvníkovi, aby si již před svou návštěvou veletrhu K´2010 promyslel, které inovace ho zajímají.

Získat informace o novinkách a trendech – s tímto cílem přichází na veletrh K v Düsseldorfu většina odborných návštěvníků. Péče o stávající obchodní kontakty a navázání nových bývá také často uváděným důvodem návštěvy, stejně jako sledování konkurence, informace o systémech a aplikacích a porovnávání cen a podmínek.Řada návštěvníků přichází na veletrh se zcela konkrétním úmyslem nakupovat. Veletrh K je pořádán v tříletém cyklu, naposledy v roce 2007 ho navštívilo téměř čtvrt milionu návštěvníků, z nich se plných 59% podílelo nebo spolupodílelo na rozhodování o firemních investicích a 23 % jich při těchto rozhodováních poskytovalo poradenství. Zájemci o návštěvu veletrhu K´2010 naleznou na elektronické adrese www.k-on-line.de množství vědeckých novinek, aktuálních zpráv z oboru, novinky z výzkumu využívání plastů, odkazy na odborné časopisy a vědecké instituce – to vše zajistí uživateli tohoto portálu významný informační náskok.

Návštěvníci z České republiky si vedle on-line objednávky vstupenek na výše uvedené internetové adrese budou moci nakoupit si vstupenky v předprodeji i u cestovní kanceláře BVV Fair Travel s.r.o., Výstaviště 1, 647 00 Brno. Ta plánuje i autobusový zájezd ve dnech 26. – 29. října 2010 a jako novinku i jednodenní charterový let na veletrh K´2010. Vstupenky na veletrh jsou při cestě na výstaviště i zpět po Düseldorfu a jeho okolí použitelné i jako jízdenky v hromadné dopravě pod označením VRR. V každém případě se vyplatí si vstupenky v předprodeji zakoupit, jejich cena bude nižší než v případě nákupu u pokladen v den návštěvy veletrhu.

Vstupenky na veletrh, informace o autobusovém i leteckém zájezdu jakož i poradenství při onlinovém nákupu vstupenek poskytuje sl. Simona Řehoříková, tel. 541 159 190, e-mail: rehorikova@fairtravel.cz

http://www.k-online.de

http://www.messe-duesseldorf.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní areál Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}