get nord

Logo VCB
Veletrh větrné energie WindEnergy Hamburg 2018

arteo_cz

 

BrauBeviale 2018 – přes 96% výstavní plochy vyprodáno.

když se veletrh BrauBeviale uskuteční až za pět měsíců, je v tuto chvíli již více než 96% výstavní plochy obsazeno. Zájem o tuto mezinárodní akci zaměřenou na nápojový průmysl je po roční pauze enormn ...

 

ALL4PACK 26. - 29. 11. 2018 Paříž

Ve dnech 26. – 29. 11. 2018 se v Paříži na severním výstavišti Villepinte, uskuteční mezinárodní veletrh obalových a tiskařských technologií, který se pravidelně organizuje jednou za dva roky. Mezi ...

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

Dovolujeme si Vás oslovit s pozvánkou na veletrh YOU Summer Festival 2018. Tato největší evropská událost věnovaná teenagerům se letos uskuteční ve dnech 22. – 24. června již po dvacáté a tradičně nab ...

IFA – Consumer Electronics Unlimited

výstava myslivosti 2019

zpět

FOR ELEKTRO - technologie zítřka i možnosti energetických úspor

Publikováno: 9.6.2010 00:00

Autor:

FOR ELEKTRO - technologie zítřka i možnosti energetických úspor

Ve dnech 21. – 25. září 2010 budou patřit prostory Pražského veletržního areálu Letňany veletrhu elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů – FOR ELEKTRO. Své produkty z oblasti elektra, zejména elektroinstalací, která úzce souvisí se stavbou, zařizováním a zprovozněním interiérů a exteriérů, zde představí přední české i významné zahraniční firmy. Veletrh proběhne v rámci tradičního souboru veletrhů s tématikou stavebnictví FOR ARCH.

Organizátoři veletrhu FOR ELEKTRO již nyní zaznamenávají vysoký počet zájemců o expozici na veletrhu. Koncem května evidovali téměř 30% nárůst objednané plochy na tomto a dalších souběžných veletrzích oproti minulému roku. Na druhém ročníku FOR ELEKTRO se prezentovalo celkem 65 vystavovatelů na čisté výstavní ploše 1 480 m2, což byl větší počet než v prvním roce konání veletrhu. Vloni jsme přilákali zajímavé firmy, které návštěvníkům nabídly přesně to, co lidé v dnešní době hledají, tedy informace o úsporách energie a o novinkách v oblasti elektro. Podle dosavadního počtu aktuálně přihlášených a reakcí oslovených společností očekáváme, že letošní bilance vystavovatelů i návštěvníků překročí tu loňskou.

V rámci veletrhu bude dán prostor firmám zabývajícím se fotovoltaikou a jejím užití ve výstavbě. Podpoří je výstava „ MEGAWATT INVEST – alternativní energie v r. 2011“ věnovaná budoucnosti alternativní energetiky.
Mezi letošními vystavovateli jsou dosud přihlášené např. tyto společnosti: D.E.G. Czech Republic a. s. zabývající se výstavbou fotovoltaických systémů, dále specializovaný fotovoltaický velkoobchod Frankensolar CZ, společnost ISOFEN ENERGY spol. s r.o. zaměřená na budování solárních elektráren, OPTIMAL SOLUTIONS CZ, IBC SOLAR, NELUMBO a další.Složení přihlášených firem potvrzuje současný trend zvyšujícího se zájmu veřejnosti i podnikatelů o oblast využití solární energie.

Doprovodný program o úsporách i moderních digitálních technologiích
Velký zájem odborné veřejnosti přilákal veletrh již v minulosti díky kvalitnímu doprovodnému programu. Druhý ročník veletrhu nabídl např. semináře a konference o zajištění, provozu a údržbě fotovoltaických zdrojů energie apod. Velký zájem přitáhla expozice FOR DIGITAL DESIGN SIGNAGE, kde se veřejnost seznámila s technologiemi digitálního věku, digitálními zobrazovači, audio a interaktivní technikou.

Letošní veletrh rozhodně nezůstane pozadu, organizátoři slibují odborné semináře a konference zaměřené např. na fungování inteligentního domu či bytu, úspory energií a získávání energií z nekonvenčních zdrojů (slunce, vítr), modernizaci veřejného osvětlení a využití elektroniky v oblasti reklamy a marketingu. Ve spolupráci s časopisem Alternativní energie a souběžným veletrhem FOR THERM připravují i další specializované konference. Zde si přijdou na své především stavební inženýři, architekti, zástupci developerských společností, ale také studenti technických škol apod.

Světlo pro zítřek – osvětlení budoucnosti
Ve spolupráci s redakcí časopisu Světlo proběhne na veletrhu také 2. ročník soutěže FOR LIGHT – Světlo pro zítřek. Jak napovídá název akce, přehlídka představí úsporné zdroje světla a designová osvětlovací tělesa. V loňském, startovacím ročníku soutěže, hodnotila komise odborníků celkem 24 soutěžních produktů. Mezi nejúspěšnějšími bylo mj. osvětlení „Světelný pás“, pracující na principu elektroluminiscence. Tento světelný prvek zaujal porotu tím, že jej lze použít jako nouzové osvětlení pro jednoduchou a bezpečnou orientaci v prostoru, signalizaci či k reklamním účelům. Návrháři, výrobci a prodejci svítidel budou letos usilovat o ocenění ve třech kategoriích: interiérová, exteriérová svítidla a prototypy. Porota bude soutěžní projekty hodnotit podle jejich designu, světelně-technických parametrů, technického provedení, dále ekologického a environmentálního hlediska a dalších kritérií.

Více informací najdete na:

http://www.for-elektro.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 3

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}