Bus2Bus 2021

HOLZ HANDWERK 2020
Mezinárodní výstava pro milovníky koní

strechy praha 2020

IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

• Most mezi tradicí a transformací • Přední B2B platforma pro loveckou branži v Evropě Už jen pár týdnů a veletrh IWA OutdoorClassics otevře v Norimberku své brány. Každoroční highlight pro mezináro ...

Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

Příroda, příroda, příroda! Toto téma prochází jako červená nit různými analýzami trendů a prognózami analytiků trhu ve vztahu k vývoji kosmetického trhu v Německu i celosvětově. Koncepty jsou různé, a ...

Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

Orientaci v komplexním sortimentu výrobků z různých produktových skupin poskytnou na 71. mezinárodním veletrhu hraček Spielwarenmesse akční a speciální výstavní plochy. Od 29. ledna do 2. února 2020 s ...


Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 326

Lasys 2020

pronájmy

zpět

Solarpeq 2010 na startu

Publikováno: 17.6.2010 00:00

Autor: EuroExpo

loga veletrhů solarpeq a glasstec

Nový strojírenský veletrh společnosti Messe Düsseldorf pro solární technologie.
PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK ZAHÁJENO

Od nynějška se mohou podniky ze sektoru solárních technologií, jako jsou výrobci strojů a zařízení, komponent a materiálů pro výrobu finálních solárních produktů, přihlašovat na webové adrese www.solarpeq.de/1330 na veletrh „solarpeq – nternational Trade Fair for Solar Production Equipment“.

Čtyřdenní veletrh se koná vůbec poprvé a proběhne od 28.09. do 01.10.2010 na düsseldorfském výstavišti paralelně s veletrhem glasstec. Glasstec je se zhruba 1 300 zúčastněnými firmami nepopiratelným světově nejvýznamnějším veletrhem sklářského průmyslu, sklářského strojírenství a sklářského řemesla.

Premiérovaný solarpeq 2010 byl vybudován na solidních základech: Již při veletrhu glasstec 2008 vystavovalo více než 150 vystavovatelů zhruba ze 50 procent technologie, jichž je zapotřebí pro výrobu finálních solárních produktů. Počet vystavovatelů výrobních technologií pro tenkovrstvou fotovoltaiku a množství vystavovaných strojů a zařízení v provozu učinilo z projektu glasstec dokonce jednu z mezinárodně nejvýznamnějších akcí tohoto segmentu hospodářství.

Na úspěch veletrhu glasstec bezprostředně navazuje solarpeq 2010. Nomenklatura této akce pokrývá všechny fasety solárních výrobních technologií a obsahuje jak křemíkové krystalické fotovoltaické články, tak i tenkovrstvou fotovoltaiku. Je tedy koncipován pro podniky, které nabízejí stroje a zařízení pro výrobu a zpracování křemíku (v ingotech nebo tenkých kotoučích), solárních článků nebo modulů, resp. výrobně technologických komponent nebo materiálů.
Veletrh glasstec naproti tomu zůstává nadále platformou pro inovační solární aplikace, jako je například fotovoltaika integrovaná do budov.
Akce solarpeq a glasstec jsou prostorově přímo propojené a jejich návštěva může proběhnout na jednu vstupenku.
K cílovým skupinám návštěvníků veletrhu solarpeq patří výrobci křemíku, výrobci ingotů a tenkých kotoučů, výrobci článků, výrobci modulů nebo firmy nabízející řešení na klíč stejně jako výrobci strojů a zařízení, projektanti výroby, dodavatelé vybavení i vývojáři.

„Solarpeq 2010 je ideálním doplňkem dosavadní nabídky veletrhu glasstec v solární oblasti. Kombinace akcí solarpeq a glasstec pokrývá komplexně obor fotovoltaiky napříč celým řetězcem tvorby přidané hodnoty od suroviny až po aplikace a prezentuje jej pod jednou střechou“, vysvětluje pan Joachim Schäfer, jednatel společnosti Messe Düsseldorf. Egbert Wenninger, člen vedení společnosti Grenzebach Maschinenbau GmbH, dlouholetý vystavovatel veletrhu glasstec, s tímto výrokem souhlasí: „Vítáme doplnění veletrhu glasstec o solarpeq. Výrobní technologie představuje rozhodující klíč v boji oboru fotovoltaiky o konkurenceschopné ceny solární elektřiny. Inovace, které v této oblasti snižují náklady, tak posouvají celý obor dopředu. Kombinace akcí solarpeq a glasstec vytváří šanci k oslovení zahraničních zákazníků v prostředí etablovaného veletrhu s vedoucím postavením na trhu.“

Na minulý veletrh glasstec v Düsseldorfu a jeho rozsáhlý doprovodný program tvořený zvláštními předváděcími akcemi, odbornými sympozii a konferencemi přijelo 55.000 odborných návštěvníků, 56 procent pak tvořili zahraniční hosté. Podíl zahraničních vystavovatelů byl se svými 68 procenty dokonce ještě výrazně vyšší.

Na webové adrese www.solarpeq.de naleznou zájemci přihlášku, podrobný profil, cílové skupiny návštěvníků, seznam vystavovaného zboží, plán výstaviště a strukturované údaje týkající se veletrhu solarpeq 2010.

Prezentace veletrhu glasstec

Prezentace veletrhu solarpeq

http://www.solarpeq.de

http://www.messe-duesseldorf.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

DMEA

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}