strechy praha 2020

it-sa
Nufam

veletrhy2019

Veletrh Kids India uvádí doplňkový veletrh v Bengaluru

Veletrh Kids India uvádí doplňkový veletrh v Bengaluru

Kids India - největší veletrh hraček, dětských produktů a sportovních produktů v Indii, představuje nový regionální veletrh. Kids India South se koná na výstavišti Manpho v Bengaluru od 16. do 17. du ...

 

Vánoční koncert Báry Basikové

Vánoční koncert Báry Basikové při veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Vánoční koncert Debbi

Vánoční koncert Debbi při veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

veletrhy plzen

Messe Stuttgart

zpět

Solarpeq 2010 s konferencí o solárních výrobních technologiích

Publikováno: 17.6.2010 00:00

Autor: EuroExpo

logo solarpeq

Photovoltaics International zve špičkové přednášející do Düsseldorfu.

Veletrh solarpeq – International Trade Fair for Solar Production Equipment, jehož premiéra v Düsseldorfu se koná ve dnech 28. 9. - 1. 10. 2010, bude doprovázet odborná konference na téma solárních výrobních technologií se špičkovými přednášejícími. Jako partnera se podařilo získat renomovaný odborný časopis Photovoltaics International.

Konference začne dne 27. září 2010, tedy den před zahájením veletrhu solarpeq, a bude pokračovat v dopoledních hodinách následujícího dne, který je prvním dnem tohoto nového veletrhu. Místem konání je Congress Center Düsseldorf (CCD) Ost s přímým napojením na výstaviště. Funkce přesedajícího konference se ujme pan Eddy Blokken, renomovaný bývalý ředitel útvaru Technology and Standards v koncernu PV Group, který se v mezinárodním svazu SEMI specializuje na solární výrobu. Pan Blokken odpovídá za obsahovou koncepci konference a přizval do Düsseldorfu špičkové přednášející s praktickými zkušenostmi.

„Konference doplní nabídku veletrhu solarpeq, z něhož se tak stane atraktivní komplexní akce B to B pro mezinárodní odborníky na solární technologie“, vysvětlil pan Hans Werner Reinhard, výkonný ředitel společnosti Messe Düsseldorf. David Owen, Manager Director časopisu Photovoltaics International, to potvrzuje slovy: „Těšíme se, že budeme moci podpořit program konference při veletrhu solarpeq svými hlubokými znalostmi a cennými kontakty z celého řetězce tvorby přidané hodnoty fotovoltaiky. V akci solarpeq jsme nalezli rámcový projekt, který se k nám díky svému jednoznačnému zaměření na solární technologie ideálně hodí“.

Přednáškové bloky konference, která proběhne v angličtině, se budou tématicky zaměřovat na inovace v oblasti strojů a zařízení, komponent i materiálů pro solární technologie. Cílem konference je, aby si účastníci s sebou odvezli znalosti o novinkách a praktické vědomosti, shromážděné renomovanými přednášejícími z oboru. Konference bude doplněna průvodcovanými prohlídkami veletrhu solarpeq 2010. Program konference a možnost přihlášení naleznou zájemci na elektronické adrese www.solarpeq.com

O VELETRHU SOLARPEQ
Veletrh solarpeq - International Trade Fair for Solar Production Equipment se bude vůbec poprvé konat od 28.09. do 1.10.2010 na düsseldorfském výstavišti. Tématicky vzešel z velmi úspěšného solárního segmentu veletrhu glasstec, který je se zhruba 1300 zúčastněnými podniky neporazitelným světovým hlavním veletrhem sklářského průmyslu, výroby sklářských strojů a sklářského řemesla. Veletrh solarpeq je střižen na míru fotovoltaickým tenkovrstvým technologiím a křemíkovým krystalickým fotovoltaickým článkům. Spadají sem výrobci strojů a zařízení, komponent a materiálů pro výrobu finálních produktů pro solární technologie. Veletrh glasstec naproti tomu bude nadále prezentovat moderní aplikace v solární oblasti, jako je například fotovoltaika integrovaná do budov. Oba veletrhy proběhnou ve stejnou dobu a na stejném místě a lze je navštívit na jednu vstupenku.

http://www.solarpeq.de

http://www.messe-duesseldorf.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

BAUTEC

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}