Bus2Bus 2021

Sensor+test
R+T 2021

Inmex SMM India

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

motosalon 2020

biomasa 2020

zpět

FOR INTERIOR představí horké novinky z oblasti designu, interiérů a nábytku

Publikováno: 18.6.2010 00:00

Autor:

FOR INTERIOR představí horké novinky z oblasti designu, interiérů a nábytku

Milovníky designu, stylového interiéru a kvalitního nábytku jistě nenechá v klidu zmínka o konání veletrhu FOR INTERIOR, který se uskuteční ve dnech 7. – 10. října 2010 v Pražském výstavním areálu Letňany a jehož organizátorem je společnost ABF.

Novinky a trendy z oblasti interiérového designu a nábytku zde bude prezentovat řada předních českých firem i významných dovozců nábytku. Díky ojedinělému zaměření veletrhu, bohatému doprovodnému programu a sladění se souběžně probíhajícími veletrhy FOR DECOR a FOR PRESENT vzniká prestižní veletrh, kde nebýt je chyba. Vystavovatelé zde získají jedinečnou šanci a možnost uzavírat předvánoční kontrakty a formou objednávek i přímého prodeje oslovit širokou veřejnost. Odbornou spolupráci na veletrhu garantuje Asociace českých nábytkářů a Cech čalouníků a dekoratérů.

Český nábytek je stále zárukou vysoké kvality
V rámci veletrhu se představí řada významných českých výrobců nábytku, kteří dokazují, že český nábytek je stále zárukou vysoké kvality. Na veletrhu se na 100 metrové expozici představí například firma JITONA Design Collection. Kolekce českého designového nábytku a koncept bydlení pro všechny s mladým životním stylem, zaznamenal velký úspěch i v zahraničí. Ojedinělé kolekce nábytku Jitona vznikají ve spolupráci s předními designéry a přináší chytrá řešení i záruku kvality dobré značky.

Tradiční kvalitní masivní nábytek, lůžka a ložnice, ale i sedací a úložné soupravy představí firma Jelínek – výroba nábytku. Masivní kvalitní nábytek je mezi veřejností ceněn a pokud se spojí s kvalitním designem a vysokou kvalitou provedení, skvěle obstojí v konkurenci dalších výrobců. Na kvalitu a dobré řemeslné zvládnutí sází i česká společnost Bukotec, která bude po delší době opět vystavovat na veletrhu v Praze. Vznikem v roce 1992 úspěšně navázala na výrobu židlí ve Strážnici, která zde má svou tradici již řadu desetiletí. V nabídce najdete jak modely tradiční a klasické, tak i módní design, velmi oblíbený u mladé generace.

Designovou lahůdkou bude expozice firmy Böhm, která se bude prezentovat na 300 m2. Společnost má sice svoje kořeny v Německu, v loňském roce se však stala již ryze českou firmou. Při výrobě nábytku sází na tři základní atributy - kvalitu, účelnost a eleganci. Na vlastní design a spolupráci s architekty sází také firma Star-interier. Zákazníkovi nabízí zakázkovou výrobu dětského a studentského nábytku, kuchyní, jídelen, ložnic, obývacích pokojů, šaten i solitérů. Náročným zákazníkům nabízí i individuální realizaci interiérů domů či bytů.

Poprvé se na veletrhu v Čechách představí firma Domestav, dobře známá na českém i zahraničním trhu, specializující se na dětské pokoje a ložnice. Vyrábí nábytek ze smrkového, bukového a dubového masivu. Nově nabízí také službu bytového architekta a realizaci interiérů - 3D návrhy a vizualizace. Prezentovat se bude také společnost JECH, která na 316 m2 přestaví novou kolekci designového nábytku. Stánek, navržený kreativním designérem, by jistě uspěl i v konkurenci milánského designového veletrhu nábytku. Nový styl firmy podpoří firma i navenek novým logem.

Chybět nebude ani tradiční výrobce čalouněných sedacích souprav v kombinaci s bukovým masivem - společnost PF nábytek. Široký výběr odstínů moření dřeva a potahových materiálů bude samozřejmostí. Pro zákazníka nabídne i úpravy stávajícího sortimentu nebo výrobu zcela atypických prvků dle požadavků zákazníka. Zakázkovou výrobu nábytku a vnitřního vybavení interiérů nabídne také firma D.Z.P. Praha s.r.o., která je známa svou kvalitní truhlářskou a čalounickou prací. Nábytek i čalounění nabízí nejen pro veřejné, společenské a obchodní interiéry, ale i pro domácnost.

Spokojenost návštěvníků i vystavovatelů je samozřejmostí
Nedílnou součástí veletrhu je také široký doprovodný program a soutěže o velice atraktivní ceny. Např. firma Domestav věnovala do soutěže dětský pokoj. Všem, kteří budou potřebovat poradit s uspořádáním svého bytu, navržením kuchyně nebo třeba s výběrem barev v pokojích budou zdarma radit odborníci z architektonických studií. Bude zde také probíhat populární a velmi žádané poradenství z pohledu učení FENG-SHUI. Za zmínku stojí doprovodný program Cechu čalouníků, kteří připravují ve spolupráci se Svazem na ochranu spotřebitelů konferenci s názvem „Trendy designu, kvality a materiálů nábytku, doplňků, textilií a předcházením reklamacím“.

Klíčová je pro veletrh také dobrá dopravní dostupnost nejen pro vystavovatele, ale také pro návštěvníky. V Pražském veletržním areálu je připraveno 3 500 parkovacích míst pro návštěvníky, vhodné je také využití dopravy metrem „C“, jehož stanice Letňany se nachází vedle areálu. Samozřejmostí je také kvalitní technické i sociální zázemí. Zajištěn je široký výběr občerstvení během veletrhu a technické zázemí včetně šaten. Více informací najdete na:

http://www.forinterior.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

HOLZ HANDWERK

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}