arteo_cz

smm imex
Sensor+test

Nürnbergmesse

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

Na základě výsledku proběhlého výběrového řízení Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení bylo pro konání národní oborové výstavy dřevozpracující techniky vybráno Výstaviště Brno. T ...

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

• Veletržní a kongresový rok 2019 byl nejlepším lichým rokem v historii podniku • V roce 2020 „se očekává nový rekordní obrat“ • Rozhodnutí postavit „The New Süd“: díky novému NCC Süd vznikne od rok ...

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Největším svátkem všech rybářů se oprávněně stal veletrh FOR FISHING. V roce 2020 otevře své brány 20. února a během čtyř dnů představí v 5 halách žhavé novinky od dvou stovek vystavovatelů. Veletrh b ...

LEARNTEC

avf

zpět

FOR DECOR - seznamte se s novinkami interiérového designu

Publikováno: 22.6.2010 00:00

Autor:

FOR DECOR - seznamte se s novinkami interiérového designu

Útulnost, krásu a tvář bytu, domu či kanceláře utváří především vhodně zvolený a vybavený interiér. Pro všechny, kdo rádi tvoří, bydlí a pracují v příjemném prostředí je určen veletrh dekorací, skla, stolování, svítidel, bytových doplňků a textilu FOR DECOR, který pořádá společnost ABF. Podzimní dny Pražského veletržního areálu v Letňanech prozáří ve dnech 7. – 10. října 2010.

Specializovaný kontraktačně prodejní veletrh je určen jak odborné, tak široké veřejnosti. Novinky interiérového designu pro nadcházející sezónu zde budou prezentovat přední firmy z oboru, které oceňují i synergii se souběžně probíhajícími veletrhy FOR INTERIOR a FOR PRESENT a samozřejmě také možnost uzavírat předvánoční kontrakty a zjistit zájem koncových zákazníků.

Veletrh bude zaměřen na interiérové a exteriérové dekorace, stolování starožitnosti, bytový textil, osvětlení, biokrby a topné panely. Cech čalouníků a designerů garantuje odbornou spolupráci na veletrhu a bude se také podílet na doprovodném programu veletrhu.

Obsáhlou kolekci bytových textilií na veletrhu představí společnost PEMA La Casa,, která nabízí i doplňky do zahrad. Široká nabídka vkusného textilu inspiruje k řešení pěkného bydlení opravdu každého a navíc za rozumnou cenu. Další ukázku nápaditých a praktických doplňků do domácnosti nabídne společnost VOPE. Její sortiment výrobků z čisté bavlny s úpravou proti ušpinění potěší nejen hospodyně. V nabídce najdete i originální bytový textil s vlastními návrhy designů, bytový textil, chňapky, termopoklopy, polštáře, barevně sladěné textilní doplňky na svatby, do domácností, hotelů a restaurace.

Novinky ze skla, keramiky a porcelánu na veletrhu představí velkoobchod s exkluzivním dárkovým zbožím a výhradním zástupcem značek Mila Design, Vabene Design & More, Microgiardini pro ČR a SR firma BAKLY. Společnost LPK INVEST PRAHA s.r.o., která působí na českém trhu jako velkoobchod s luxusním dekoračním interiérovým zbožím představí na veletrhu belgickou značku ILANGA, jejíž hlavním produktem jsou designované ručně vyráběné dekorativní a vonné svíčky, které nesou podpis belgické designérky Valerie Bietlot, nadšené cestovatelky, která každé z barev vtiskla neuvěřitelně výraznou vůni jednoho z nezapomenutelných koutů zeměkoule. Prostřednictvím vůní ILANGA můžete tedy přivonět třeba k amazonskému pralesu, průzračné vodě Karibiku či západu slunce nad Grand Canyonem. Tato společnost je také výhradním distributorem německé značky Möve, designového froté zboží – ručníků, županů, koupelnových podložek, koupelnových doplňků, ale také povlečení a vonných svíček, difuzérů a dalších drobností pro koupelny.

Mezi další firmy, které se na veletrhu představí, patří také firma JaM DECORÉ jejíž specializací je výroba a prodej dekorací. Kromě vlastní produkce dováží a nakupuje dekorace např. z Německa, Polska a Číny. Společnost CLIPET s.r.o., velkoobchod potahových látek dovážených ze Španělska, Belgie a Německa zaujme nabídkou dekoračních látek, galanterie a luxusních dek. Tento sortiment je vhodný pro čalouníky, výrobce nábytku, dekoratéry a architekty bytových interiérů.

O pohodlí nejen vašich ložnic se postará společnost SILEX spol. s r.o., která je dodavatelem výrobků značky SCAN quilt. Mezi produkty této firmy patří např. polštáře, ložní soupravy a prostěradla. Obor bytového textilu bude dále na veletrhu zastupovat i společnost DANTE.CZ. Porcelán a kuchyňské potřeby prodává firma Jannai, s.r.o. a nabízí výrobky značek AdHoc, HOGRI, MTM.

Na veletrhu se budou prezentovat i firmy z oboru biokrbů a topných panelů. Jedinečnost těchto krbů je v tom, že nepotřebujete komín, dřevo, nemáte starosti s kouřem, nevznikají vám žádné škodlivé splodiny, nemusíte se starat o padající jiskry, saze ani špínu a navíc spalují speciální bio-alkohol.

Uniknout vaší pozornosti by neměl ani doprovodný program veletrhu. Představí se zde například i Prague Patchwork Meeting – výstava patchworku. Již nyní vám můžeme prozradit, že nebudou chybět prezentace, filmové promítání a předvádění prací z patchworku.
Všem, kteří budou potřebovat poradit s uspořádáním svého bytu, navržením kuchyně nebo třeba s výběrem barev v pokojích budou zdarma radit odborníci z architektonických studií. Bude zde také probíhat populární a velmi žádané poradenství z pohledu učení FENG-SHUI. Za zmínku stojí doprovodný program Cechu čalouníků, kteří připravují ve spolupráci se Svazem na ochranu spotřebitelů semináře na téma „reklamace nábytku“.

Spokojenost návštěvníků i vystavovatelů je samozřejmostí
Klíčová je pro veletrh také dobrá dopravní dostupnost nejen pro vystavovatele, ale také pro návštěvníky. V areálu PVA je připraveno 3.500 parkovacích míst. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu. Samozřejmostí je také kvalitní technické i sociální zázemí. Zajištěn je široký výběr občerstvení během veletrhu a technické zázemí včetně šaten. Podrobné informace o veletrhu najdete na:

http://www.fordecor.cz

http://www.abf.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

reisen_hamburg

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}