eurocis mensi 2019

metec
gifa

arteo_cz

Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

Frýdecko-Místecký veletrh zaplní Halu Polárka

Frýdecko – Místecký veletrh se odehraje letos již potřinácté a v podobě veletrhu pro celou rodinu se opět koná v prostorách moderní sportovní haly Polárka (vedle nákupního centra Frýda). Ve víkendovém ...

IFA NEXT: The Edge of Innovation

IFA NEXT: The Edge of Innovation

IFA NEXT je centrem inovací veletrhu spotřební elektroniky IFA, které na jednom místě sdružuje vědce, průmyslové profesionály, novináře, startupy, univerzity a obchodníky a umožňuje jim dynamickou vým ...

Volné vstupenky na veletrh REHAB

Volné vstupenky na veletrh REHAB

Mezinárodní veletrh pro rehabilitaci, terapii a prevenci, 16. – 18. května 2019, Messe Karlsruhe

BIOFACH

AEE

zpět

FOR DECOR - seznamte se s novinkami interiérového designu

Publikováno: 22.6.2010 00:00

Autor:

FOR DECOR - seznamte se s novinkami interiérového designu

Útulnost, krásu a tvář bytu, domu či kanceláře utváří především vhodně zvolený a vybavený interiér. Pro všechny, kdo rádi tvoří, bydlí a pracují v příjemném prostředí je určen veletrh dekorací, skla, stolování, svítidel, bytových doplňků a textilu FOR DECOR, který pořádá společnost ABF. Podzimní dny Pražského veletržního areálu v Letňanech prozáří ve dnech 7. – 10. října 2010.

Specializovaný kontraktačně prodejní veletrh je určen jak odborné, tak široké veřejnosti. Novinky interiérového designu pro nadcházející sezónu zde budou prezentovat přední firmy z oboru, které oceňují i synergii se souběžně probíhajícími veletrhy FOR INTERIOR a FOR PRESENT a samozřejmě také možnost uzavírat předvánoční kontrakty a zjistit zájem koncových zákazníků.

Veletrh bude zaměřen na interiérové a exteriérové dekorace, stolování starožitnosti, bytový textil, osvětlení, biokrby a topné panely. Cech čalouníků a designerů garantuje odbornou spolupráci na veletrhu a bude se také podílet na doprovodném programu veletrhu.

Obsáhlou kolekci bytových textilií na veletrhu představí společnost PEMA La Casa,, která nabízí i doplňky do zahrad. Široká nabídka vkusného textilu inspiruje k řešení pěkného bydlení opravdu každého a navíc za rozumnou cenu. Další ukázku nápaditých a praktických doplňků do domácnosti nabídne společnost VOPE. Její sortiment výrobků z čisté bavlny s úpravou proti ušpinění potěší nejen hospodyně. V nabídce najdete i originální bytový textil s vlastními návrhy designů, bytový textil, chňapky, termopoklopy, polštáře, barevně sladěné textilní doplňky na svatby, do domácností, hotelů a restaurace.

Novinky ze skla, keramiky a porcelánu na veletrhu představí velkoobchod s exkluzivním dárkovým zbožím a výhradním zástupcem značek Mila Design, Vabene Design & More, Microgiardini pro ČR a SR firma BAKLY. Společnost LPK INVEST PRAHA s.r.o., která působí na českém trhu jako velkoobchod s luxusním dekoračním interiérovým zbožím představí na veletrhu belgickou značku ILANGA, jejíž hlavním produktem jsou designované ručně vyráběné dekorativní a vonné svíčky, které nesou podpis belgické designérky Valerie Bietlot, nadšené cestovatelky, která každé z barev vtiskla neuvěřitelně výraznou vůni jednoho z nezapomenutelných koutů zeměkoule. Prostřednictvím vůní ILANGA můžete tedy přivonět třeba k amazonskému pralesu, průzračné vodě Karibiku či západu slunce nad Grand Canyonem. Tato společnost je také výhradním distributorem německé značky Möve, designového froté zboží – ručníků, županů, koupelnových podložek, koupelnových doplňků, ale také povlečení a vonných svíček, difuzérů a dalších drobností pro koupelny.

Mezi další firmy, které se na veletrhu představí, patří také firma JaM DECORÉ jejíž specializací je výroba a prodej dekorací. Kromě vlastní produkce dováží a nakupuje dekorace např. z Německa, Polska a Číny. Společnost CLIPET s.r.o., velkoobchod potahových látek dovážených ze Španělska, Belgie a Německa zaujme nabídkou dekoračních látek, galanterie a luxusních dek. Tento sortiment je vhodný pro čalouníky, výrobce nábytku, dekoratéry a architekty bytových interiérů.

O pohodlí nejen vašich ložnic se postará společnost SILEX spol. s r.o., která je dodavatelem výrobků značky SCAN quilt. Mezi produkty této firmy patří např. polštáře, ložní soupravy a prostěradla. Obor bytového textilu bude dále na veletrhu zastupovat i společnost DANTE.CZ. Porcelán a kuchyňské potřeby prodává firma Jannai, s.r.o. a nabízí výrobky značek AdHoc, HOGRI, MTM.

Na veletrhu se budou prezentovat i firmy z oboru biokrbů a topných panelů. Jedinečnost těchto krbů je v tom, že nepotřebujete komín, dřevo, nemáte starosti s kouřem, nevznikají vám žádné škodlivé splodiny, nemusíte se starat o padající jiskry, saze ani špínu a navíc spalují speciální bio-alkohol.

Uniknout vaší pozornosti by neměl ani doprovodný program veletrhu. Představí se zde například i Prague Patchwork Meeting – výstava patchworku. Již nyní vám můžeme prozradit, že nebudou chybět prezentace, filmové promítání a předvádění prací z patchworku.
Všem, kteří budou potřebovat poradit s uspořádáním svého bytu, navržením kuchyně nebo třeba s výběrem barev v pokojích budou zdarma radit odborníci z architektonických studií. Bude zde také probíhat populární a velmi žádané poradenství z pohledu učení FENG-SHUI. Za zmínku stojí doprovodný program Cechu čalouníků, kteří připravují ve spolupráci se Svazem na ochranu spotřebitelů semináře na téma „reklamace nábytku“.

Spokojenost návštěvníků i vystavovatelů je samozřejmostí
Klíčová je pro veletrh také dobrá dopravní dostupnost nejen pro vystavovatele, ale také pro návštěvníky. V areálu PVA je připraveno 3.500 parkovacích míst. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu. Samozřejmostí je také kvalitní technické i sociální zázemí. Zajištěn je široký výběr občerstvení během veletrhu a technické zázemí včetně šaten. Podrobné informace o veletrhu najdete na:

http://www.fordecor.cz

http://www.abf.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

REHAB 2019

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}