strechy praha 2020

LASYS 2020
fachPack

AMB 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

Messe Stuttgart

FL

zpět

hogatec´ 2010 Düsseldorf s bohatým doprovodným programem

Publikováno: 19.7.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

hogatec´ 2010 Düsseldorf s bohatým doprovodným programem

Už po devatenácté se v Düsseldorfu setkají klíčoví hráči na trhu spolu s nováčky na Mezinárodním veletrhu zařízení pro hotelnictví, gastronomii a veřejné stravování hogatec. Veletrh se bude konat ve dnech 12. – 15. září 2010.

Vystavovatelé zde budou prezentovat řadu inovovaných produktů, trendů a branžového know-how s cílem dát svým odběratelům, ať již to jsou velké podniky veřejného stravování nebo provozovatelé malých gastronomických zařízení, ať to jsou řetězcové hotely či rodinné podniky, šanci přežít tvrdý konkurenční boj, který v branži hotelnictví a gastronomii panuje.

Veletržní společnost Messe Düsseldorf – organizátor veletrhu – připravila ve spolupráci s renomovanými partnery řadu zvláštních doprovodných přehlídek. Tak například tematika přípravy a konzemace kávy bude reprezentována kávovou manufakturou - Kaffemanufaktur ve výstavní hale č. 11. Odborné publikum zde bude mít příležitost získat obsáhlé informace k tématu káva. Na expozici firmy Ozcafé, který přehlídku s organizátory připravuje, budou prezentovány live všechny přípravné kroky přípravy kávy od zelených kávových zrn až k černému zlatu v kávovém šálku. V centru této speciální přehlídky budou témata kávových surovin, pražení, balení a vážení kávy stejně jako perfektní příprava kávy překapávané, French press, Espressa nebo Moka kávy. Návštěvníci si budou moci pod vedením zkušených baristů vyzkoušet různé kávové automaty a pražírny kávy.

Premiérovou přehlídkou na veletrhu hogatec bude školní stravování. To se v Německu, ale nejen tam ale i v ostatních evropských zemích, nachází mimo jiné také kvůli rozvoji škol s celodenní docházkou, na osudovém přelomu. Tato nová školní zařízení budou atraktivní příležitostí pro dodavatelská odvětví průmyslu a služeb. V sekci Live mensa bude prezentován celý proces přípravy pokrmů, jejich chlazení a mytí nádobí firmou Netzwerk Culinaria. Do tohoto tematického okruhu budou zařazeny i moderní formy výdeje jídel stejně jako zóna evidence a účtování pokrmů. Součástí této veletržní přehlídky bude i celodenní přednáškové fórum s tématy blízkými denní stravovací praxi ve školách.

Debutovat na letošním veletrhu hogatec bude i burza vzdělávání a pracovních příležitostí Ausbildungs- und Jobbörse, organizovaná firmou Your Career Group. Jím získává hogatec atraktivní místo setkání potenciálních zájemců o kariéru a další vzdělávání v branži hotelnictví a gastronomie s jejich možnými budoucími zaměstnavateli či školiteli. Manažeři velkých mezinárodních podniků zde budou zájemcům prezentovat kariérní perspektivy ve svých firmách.

Paralelně s veletrhem hogatec se budou v Düsseldorfu konat i tři mezinárodní potravinářské veletrhy InterMopro (mléčné produkty), InterCool (mražené potraviny) a InterMeat (maso a uzeniny). V roce 2008, kdy se tyto čtyři veletrhy naposled konaly, je navštívilo přes 70.000 návštěvníků z 65 zemí. V České republice zajišťuje prodej zvýhodněných vstupenek jejich výhradní prodejce – dceřiná společnost Veletrhů Brno – cestovní kancelář BVV Fair Travel , tel. 541 159 190, mail: rehorikova@fairtravel.cz. Další informace o veletrhu hogatec je možno získat na internetové adrese:

http://www.hogatec.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

U.T.SEC

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}