Hamburská veletržní společnost

UTSEC 2020
R+T 2021

arteo_cz

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

MES Expo 2021

MES Expo 2021

Veletrh pro dodavatele elektroniky v branži mobility

woodtec 2020

IFA Insider

zpět

REHACARE INTERNATIONAL Düsseldorf s komplexní nabídkou pro postižené

Publikováno: 27.7.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

REHACARE INTERNATIONAL Düsseldorf s komplexní nabídkou pro postižené

Mezinárodní přehlídka rehabilitace a pečovatelství se v termínu 6. až 9. října 2010 představí ve špičkové formě

Od 6. do 9. října 2010 se v Düsseldorfu opět setkají zástupci oboru rehabilitace a pečovatelství na své nejdůležitější mezinárodní veletržní akci REHACARE INTERNATIONAL. Na 750 vystavovatelů z 29 zemí vytvoří komplexní přehlídku pomůcek a služeb, které lidem s postižením, potřebou pečovatelských služeb a chronickými nemocemi usnadní každodenní život. V pavilonech 3 až 6, 7 a 7a si vystavovatelé pronajali 30.000 metrů čtverečních výstavní plochy.

„Veletrh REHACARE 2010 si připravil nabídku, která je srovnatelná s rokem 2008. Podle nynějšího stavu podaných přihlášek naváže bezprostředně na vysokou úroveň této akce“, sdělil pan Joachim Schäfer, jednatel společnosti Messe Düsseldorf. „Každý třetí účastník přijede ze zahraničí. Země Dánsko, Francie, Velká Británie, Tchai-wan a USA budou na veletrhu v Düsseldorfu zastoupeny velkými společnými prezentacemi.“

Veletrh REHACARE nabídne řešení pro téměř každý handicap a pro všechny životní situace: pomůcky pro mobilitu i zvládání každodenního života, pomůcky pro poskytování péče doma i ve zdravotnických zařízeních, komunikační techniku, bydlení, nápady pro volný čas, cestování a sport.

Pokud jde o téma mobility, nezůstanou žádná přání nesplněna. Nabídka jde od chodítek přes výkonná a moderní pojízdná zařízení až po vozíky pro běžný život, volný čas a sport. Všichni, kdo v branži něco znamenají, jsou v düsseldorfských veletržních halách zastoupeni. Zhruba 200 vystavovatelů sestaví nákupčím, odborným návštěvníkům z oboru rehabilitace a poskytování péče, postiženým a jejich rodinám komplexní přehled inovací a nejnovějších výsledků vývoje.

S novinkami mohou počítat i lidé s postižením, kteří mají řidičské oprávnění. Automobilový průmysl představí v pavilonu 6 své aktuální modely, které jejich vývojáři uzpůsobili pro řidiče s postižením. K nim se přidruží vystavovatelé, kteří provádějí a dodávají speciální komplexní individuální přestavby a vestavby.

Velký prostor bude i letos věnován tématu bydlení. Vzorový byt v tématickém parku „Vysněné bydlení“ v pavilonu 3 ukáže, jak lze vybavit nebo přestavět byty s konvenčním zařízením a moderní technikou, aby byly komfortní, co nejvíce bezbariérové a vhodné i pro starší obyvatele. Tipy a informace ze světa stavění a bydlení kromě toho nabídne i stánek Německé společnosti pro gerontotechnologie GGT, Iserlohn, která je zastupována řadou partnerských firem.

Novinkou je tématický park s označením Ambient Assisted Living (AAL). Pod tímto názvem se skrývají koncepce, technické produkty a služby, které starším a samostatně žijícím lidem usnadňují každodenní činnosti, nebo je od nich dokonce zcela přebírají. Zhruba 20 vystavovatelů z výzkumu, politiky a bytového hospodářství, kteří se podstatnou měrou podíleli na přípravě kongresu REHACARE, doplní a prohloubí při této společné přehlídce své přednášky praktickými tipy a inovovanými produkty.

Exponáty v pavilonu 4 se zaměřují na potřeby dětí s postižením a jejich rodin-ných příslušníků. Zde se usídlili vystavovatelé, kteří chtějí představit své novinky v oboru pomůcek pro děti. Akce „Člověk“ s oblíbeným „Kids World“ navíc nabídne malým návštěvníkům veletrhu REHACARE rozptýlení v podobě sportovních příležitostí a her.

Komunikační technologie pro osoby se speciálními handicapy, jako je zrakové, sluchové nebo řečové postižení, budou představeny ve zvláštním sektoru v pavilonu 5. Velký prostor v pavilonu 6 veletrh poskytuje vystavovatelům z oblasti integrovaného cestování.

Veletrhu se zúčastní také tři čeští vystavovatelé, na 98 m2 bude vystavovat největší z nich firma PATRON Bohemia z Mělníka, dalšími pak jsou DELFI s.r.o. z Jilemnice, a firma Milos s.r.o. Roudnice nad Labem. Celkově obsadí české firmy na veletrhu REHACARE 124 m2 čisté výstavní plochy. Zájemci o návštěvu veletrhu mohou kontaktovat výhradního prodejce vstupenek v České republice - dceřinnou společnost Veletrhů Brno a.s. – cestovní kancelář BVV FAIR TRAVEL, sl. Simona Řehoříková, tel.: 541 159 190, e-mail: rehorikova@fairtravel.cz

http://www.messe-duesseldorf.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

FENSTERBAU FRONTALE 2020

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}