staffito-300

IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě
mEX 2019

ra-TL

 

BrauBeviale 2018 – přes 96% výstavní plochy vyprodáno.

když se veletrh BrauBeviale uskuteční až za pět měsíců, je v tuto chvíli již více než 96% výstavní plochy obsazeno. Zájem o tuto mezinárodní akci zaměřenou na nápojový průmysl je po roční pauze enormn ...

 

ALL4PACK 26. - 29. 11. 2018 Paříž

Ve dnech 26. – 29. 11. 2018 se v Paříži na severním výstavišti Villepinte, uskuteční mezinárodní veletrh obalových a tiskařských technologií, který se pravidelně organizuje jednou za dva roky. Mezi ...

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

Dovolujeme si Vás oslovit s pozvánkou na veletrh YOU Summer Festival 2018. Tato největší evropská událost věnovaná teenagerům se letos uskuteční ve dnech 22. – 24. června již po dvacáté a tradičně nab ...

Inmex SMM India

pronájmy

zpět

Brau Beviale 2010: Dáte si ještě něco?

Publikováno: 24.9.2010 00:00

Autor: Euroveletrhy

Brau Beviale 2010: Dáte si ještě něco?

Brau Beviale 2010 = rozsáhlá nabídka cca 1 400 vystavovatelů surovin pro výrobu nápojů, technologií, logistiky a marketingových řešení + atraktivní rámcový program. V době od 10. do 12. listopadu uvítá tento odborný veletrh nápojového průmyslu - letos mezinárodně nejvýznamnější - kolem 34 000 návštěvníků.

Stačí nahlédnout na stránky brau-beviale.de/supportingprogramme a člověk rychle pochopí, že bez návštěvy haly 7A se na veletrhu Brau Beviale 2010 neobejde. Tam totiž najde odborné fórum vystavovatelů a oba tematické pavilony. V rámci odborného fóra vystavovatelů se po všechny tři dny veletrhu ve 20minutových intervalech pořádají krátké přednášky, na nichž si návštěvník může prohloubit to, co shlédl na stáncích. Tady, uprostřed veletržního dění získá aktuální informace k 39 tématům z praxe, od efektivity varny přes energetickou optimalizaci až po požadavky na čistotu stlačeného vzduchu. Tematický pavilon „Energie a voda“, zřízený společně s kompetenčním centrem Competence Pool Weihenstephan Technické univerzity v Mnichově, je zaměřen na regenerativní energie, racionální přeměnu energie, blokové teplárny, kontraktaci, dezinfekci a získávání, analýzu a úpravu vody. O efektivních řešeních zde informuje více než 20 dodavatelů produktů a poskytovatelů služeb. Pohled do budoucnosti nápojářství nastíní tematický pavilon „Future Beverage Industry 20XX“. Nápojový průmysl čekají velké výzvy: Jak se dají snížit náklady? Které technologie pomáhají zvýšit produktivitu? Jak lze dál zlepšovat management kvality? Ve spolupráci se Zkušebním a vzdělávacím ústavem pro pivovarnictví v Berlíně bude zhruba dvanáct firem prezentovat vize a kreativní myšlenky k budoucnosti nápojářství. Jedná se mj. o nová technologická a softwarová řešení, inovativní podporu prodeje a účinná logistická řešení.

Hospodářské sdružení pro nealkoholické nápoje (wafg) letos poprvé nabízí workshop pro svoje členy a odborné návštěvníky veletrhu. Ve čtvrtek (11.11.) odpoledne ve 14 hodin se v kongresovém centru CCN Ost, místnost Neu-Delhi, rozjede výměna názorů na téma „Nápojové obaly – výzvy pro výrobce nápojů“. Hlavním obsahovým zaměřením budou právní a materiální požadavky na potravinářské a nápojové obaly. V rámci tří 20minutových přednášek podají odborníci úvod do tří tematických okruhů, a to „obaly ve styku s potravinami“, „prohlášení o shodě“ a „krize, média a komunikace“. Po úvodním referátu a následné intenzivní diskusi přijde na řadu vypracování společných řešení.

Již v pondělí a úterý před zahájením veletrhu (8./9.11.) se bude na odborném kongresu PETnology Europe v kongresovém centru CCN Ost, sál Tokio, jednat o tom, co dokáže technika, co chtějí trhy a co mají rády stáčírny. Odpovědi na tyto otázky mají po ruce zástupci více než 30 podniků. Během samotného veletrhu překvapí „Packaging Wall of Excellence“ v hale 4A inovacemi v oblasti výroby PET lahví. Milovníci ušlechtilého piva se těší na soutěž European Beer Star Award, jejíž Consumers´ Favourites určí odborní návštěvníci při slepé degustaci pořádané v první den veletrhu, a na slavnostní udělení cen v druhý den veletrhu.

Kliknout se ovšem vyplatí i potenciálním vystavovatelům: Na adrese www.brau-beviale.de/application jsou ještě k pronájmu jednotlivé atraktivní plochy.

Internetové stránky českého zastoupení Nürnberg Messe

Domovské stránky veletrhu

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

REHAB 2019

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}