SPS IPC Drives 2018

IFA Insider
POLLUTEC 2018

strechy praha 2018

Pozvánka na veletrh WATREX EXPO do Káhiry

Pozvánka na veletrh WATREX EXPO do Káhiry

Dovolujeme si vám předat pozvánku velvyslanectví Egypta v Praze na mezinárodní veletrh WATREX EXPO zaměřený na technologie úpravy vody, který se bude konat v egyptské Káhiře od 20. do 22. března 2019.

Pump Summit Düsseldorf: Odborníci na čerpadla se setkají v rámci veletrhu Valve World Expo 2018

Pump Summit Düsseldorf: Odborníci na čerpadla se setkají v rámci veletrhu Valve World Expo 2018

S novým stanovištěm a rozšířenou koncepcí se od 27. do 29. listopadu 2018 koná v hale 5 düsseldorfského výstaviště Pump Summit Düsseldorf, mezinárodní setkání odborníků na čerpadla. Zde mohou před mez ...

Novinky ve včelařství představí výstava a konference  na Výstavišti Flora Olomouc

Novinky ve včelařství představí výstava a konference na Výstavišti Flora Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit XXI. konferenci zlepšovatelů a vynálezců spojenou s včelařskou výstavou. Konference i výstava se veřejnosti představí v pátek 19. října od 9 do 18 hodin a v sobot ...

On-line prodej vstupenek

FOR GAMES

zpět

Brau Beviale 2010: Dáte si ještě něco?

Publikováno: 24.9.2010 00:00

Autor: Euroveletrhy

Brau Beviale 2010: Dáte si ještě něco?

Brau Beviale 2010 = rozsáhlá nabídka cca 1 400 vystavovatelů surovin pro výrobu nápojů, technologií, logistiky a marketingových řešení + atraktivní rámcový program. V době od 10. do 12. listopadu uvítá tento odborný veletrh nápojového průmyslu - letos mezinárodně nejvýznamnější - kolem 34 000 návštěvníků.

Stačí nahlédnout na stránky brau-beviale.de/supportingprogramme a člověk rychle pochopí, že bez návštěvy haly 7A se na veletrhu Brau Beviale 2010 neobejde. Tam totiž najde odborné fórum vystavovatelů a oba tematické pavilony. V rámci odborného fóra vystavovatelů se po všechny tři dny veletrhu ve 20minutových intervalech pořádají krátké přednášky, na nichž si návštěvník může prohloubit to, co shlédl na stáncích. Tady, uprostřed veletržního dění získá aktuální informace k 39 tématům z praxe, od efektivity varny přes energetickou optimalizaci až po požadavky na čistotu stlačeného vzduchu. Tematický pavilon „Energie a voda“, zřízený společně s kompetenčním centrem Competence Pool Weihenstephan Technické univerzity v Mnichově, je zaměřen na regenerativní energie, racionální přeměnu energie, blokové teplárny, kontraktaci, dezinfekci a získávání, analýzu a úpravu vody. O efektivních řešeních zde informuje více než 20 dodavatelů produktů a poskytovatelů služeb. Pohled do budoucnosti nápojářství nastíní tematický pavilon „Future Beverage Industry 20XX“. Nápojový průmysl čekají velké výzvy: Jak se dají snížit náklady? Které technologie pomáhají zvýšit produktivitu? Jak lze dál zlepšovat management kvality? Ve spolupráci se Zkušebním a vzdělávacím ústavem pro pivovarnictví v Berlíně bude zhruba dvanáct firem prezentovat vize a kreativní myšlenky k budoucnosti nápojářství. Jedná se mj. o nová technologická a softwarová řešení, inovativní podporu prodeje a účinná logistická řešení.

Hospodářské sdružení pro nealkoholické nápoje (wafg) letos poprvé nabízí workshop pro svoje členy a odborné návštěvníky veletrhu. Ve čtvrtek (11.11.) odpoledne ve 14 hodin se v kongresovém centru CCN Ost, místnost Neu-Delhi, rozjede výměna názorů na téma „Nápojové obaly – výzvy pro výrobce nápojů“. Hlavním obsahovým zaměřením budou právní a materiální požadavky na potravinářské a nápojové obaly. V rámci tří 20minutových přednášek podají odborníci úvod do tří tematických okruhů, a to „obaly ve styku s potravinami“, „prohlášení o shodě“ a „krize, média a komunikace“. Po úvodním referátu a následné intenzivní diskusi přijde na řadu vypracování společných řešení.

Již v pondělí a úterý před zahájením veletrhu (8./9.11.) se bude na odborném kongresu PETnology Europe v kongresovém centru CCN Ost, sál Tokio, jednat o tom, co dokáže technika, co chtějí trhy a co mají rády stáčírny. Odpovědi na tyto otázky mají po ruce zástupci více než 30 podniků. Během samotného veletrhu překvapí „Packaging Wall of Excellence“ v hale 4A inovacemi v oblasti výroby PET lahví. Milovníci ušlechtilého piva se těší na soutěž European Beer Star Award, jejíž Consumers´ Favourites určí odborní návštěvníci při slepé degustaci pořádané v první den veletrhu, a na slavnostní udělení cen v druhý den veletrhu.

Kliknout se ovšem vyplatí i potenciálním vystavovatelům: Na adrese www.brau-beviale.de/application jsou ještě k pronájmu jednotlivé atraktivní plochy.

Internetové stránky českého zastoupení Nürnberg Messe

Domovské stránky veletrhu

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}