pronájmy

Nufam
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

eurocis

Podívejte, co přichystali vystavovatelé Mezinárodních potravinářských veletrhů

Podívejte, co přichystali vystavovatelé Mezinárodních potravinářských veletrhů

Aktuální týden je na brněnském výstavišti ve znamení gastronomie. V úterý 27. února totiž začínají Mezinárodní potravinářské veletrhy, v čele s veletrhem SALIMA. Na návštěvníky tak čeká přehlídka toho ...

ILA Berlin 25. – 29. dubna 2018

ILA Berlin 25. – 29. dubna 2018

Vážení klienti, zveme Vás na jeden z nejvýznamnějších a nejprestižnějších veletrhů letectví a kosmonautiky, který se bude konat již po osmé ve dnech 25. - 29. 4. 2018 na výstavišti v Berlíně.

Pozvánka na delegační cestu na veletrh conhIT ve dnech 17. – 18. dubna 2018

Pozvánka na delegační cestu na veletrh conhIT ve dnech 17. – 18. dubna 2018

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat k účasti na delegační cestě odborníků na mezinárodní veletrh conhIT pořádané Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou ve dnech 17. – 18. 4 ...

grand prix vinex

messe duesseldorf

zpět

Týden zdravotnictví v Brně

Publikováno: 4.10.2010 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Týden zdravotnictví v Brně

Pod názvem Týden zdravotnictví v Brně se na brněnském výstavišti uskuteční Mezinárodní veletrh zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví MEDICAL FAIR BRNO CENTRAL EUROPE společně s řadou odborných kongresů, sympozií a seminářů. Od 18. října přivítá tisíce zdravotnických odborníků, kteří přijedou diskutovat na mezinárodní kongresy a seznámit se s novinkami pro špičkovou zdravotní péči. Česká zdravotnická veřejnost se na výstavišti zároveň sejde nad novou koncepcí zdravotnictví.

Veletržní část „Týdne zdravotnictví v Brně“ proběhne od 19. do 22. října. Odborná veřejnost se zde na jediném místě seznámí s produkty dodavatelských firem z tuzemska i zahraničí a získá možnost snadno porovnat jejich nabídku. Totéž platí pro uživatele kompenzačních a rehabilitačních pomůcek, pro něž je brněnský veletrh tradičním exkluzivním místem setkání a výběru potřebného sortimentu. Letošní MEDICAL FAIR zároveň plní proexportní funkci. S podporou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR bude realizována obchodní mise potenciálních partnerů českých společností z Ázerbájdžánu a Kazachstánu.

Veletrh MEDICAL FAIR je jedinečný zejména svou rozsáhlou vzdělávací složkou, pro niž brněnské výstaviště skýtá ideální podmínky. V jeho kongresových sálech proběhnou desítky odborných kongresů a sympózií, seminářů, prezentací a diskusních setkání. Tisíce odborníků z řad lékařů, sester i managementu zdravotnických zařízení budou jednat o široké škále témat od nejnovějších léčebných postupů až po problematiku elektronizace zdravotnictví a financování zdravotní péče. Kongresová část „Týdne zdravotnictví v Brně“ potrvá od pondělí 18. října až do soboty 23. října.

Nejvýznamnější událostí tohoto ročníku bude XXXVIII. společný sjezd českých a slovenských chirurgů spojený se VII. českým chirurgickým kongresem, V. mezinárodním kongresem miniinvazivní a robotické chirurgie a IV. interaktivním kongresem hojení ran. „Jedná se o letošní vrcholnou odbornou akci obou chirurgických společností, české i slovenské,“ zdůrazňuje Prof. MUDr. Miroslav Ryska, CSc., předseda České chirurgické společnosti ČLS JEP. Jak dále vysvětluje, Česká republika není tak veliká, aby se v ní pořádalo tak velké množství samostatných odborných akcí jako doposud. „Je výhodné některá sympozia či kongresy spojit... a hlavně – obrátit pozornost na kvalitu sdělení.“

Brněnský kongres se koná od 18. do 20. října. Zaměří se zejména na chirurgii hrudní a břišní, dutinová poranění a onkochirurgii, důraz bude kladen na multidisciplinární přístup. Připraveny jsou novinky z miniinvazivních chirurgických postupů, ve kterých jsou nově obsažena sdělení z NOTES, SILS a dalších operačních technik. Nechybí ani sesterská sekce věnovaná mj. novinkám v pooperační péči. Velký zájem vzbudily letošní doprovodné specializační kurzy na I. chirurgické klinice FN u sv. Anny a Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno, jejichž kapacita byla vyčerpána v několikaměsíčním předstihu. Ze zahraničních odborníků na kongresu vystoupí mj. američtí profesoři Claude Deschamps z Mayo Clinic Rochester a Feza Remzi z Cleveland Clinic.

Kongres na vybrané aktuální téma při veletrhu Medical Fair tradičně pořádá Česká lékařská společnost J. E. Purkyně. V letošním roce budou čeští i zahraniční odborníci přednášet o problematice zobrazovacích metod v medicíně, která je společná prakticky všem klinickým odvětvím.

Opět nebude chybět dvoudenní VI. výroční konference České společnosti pro sterilizaci STERIL.CZ o problematice dezinfekce, dekontaminace a sterilizace zdravotnických prostředků ve zdravotnických zařízeních. K osvědčeným a hojně navštěvovaným doprovodným akcím patří také dvoudenní konference e-Health Days zaměřená na elektronizaci zdravotnictví. Především otázkám financování a nové koncepci zdravotnictví bude věnován tradiční Den nemocnic pořádaný ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví ČR, Asociací krajů ČR, Asociací českých a moravských nemocnic a Asociací nemocnic ČR. Na úspěšnou loňskou vzdělávací konferenci z cyklu „1 den pro sestru“ naváže konference Sestra jako sociální odborník. K novinkám letošního doprovodného programu patří například Konference magnetoterapie nebo Mezinárodní terapie v neurologii.

Zvláštní postavení ve veletržní nabídce zaujímá sekce REHAPROTEX jako největší středoevropská přehlídka kompenzačních, protetických, ortopedických a rehabilitačních pomůcek. Její součástí bude tradiční projekt „Pro Váš úsměv 2010“ vyhledávaný lidmi se zdravotním postižením z celé České republiky. Prezentaci nestátních neziskových organizací s humanitárním zaměřením, nadací, občanských sdružení, chráněných dílen a jejich projektů opět doplní Čajovna, Internetovna a prostor pro sportovní vyžití handicapovaných návštěvníků. Program přednášek a workshopů bude mít každý den jiné zaměření: úterní téma „sociální služby a legislativa“ ve středu vystřídají „děti, sport a volný čas“, ve čtvrtek dojde na „seniory a zdravý životní styl“ a v pátek na „vzdělávání a pracovní uplatnění“.

MEDICAL FAIR/ REHAPROTEX je spolu s dalšími veletrhy pořádanými v Evropě, Americe a Asii součástí prestižního světového řetězce Medical Trade Show by Messe Düsseldorf Group. Posledního ročníku se zúčastnilo 427 firem z 26 zemí vystavujících na ploše přibližně 8.500 m2. Partnery letošního ročníku jsou mj. Ministerstvo zdravotnictví ČR, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků, Národní rada zdravotně postižených a Liga vozíčkářů.

http://www.bvv.cz/medicalfair

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 3

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}