ITB 2021

R+T 2021
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

arteo_cz

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

Veletržní společnost Karlsruhe

VISION 2020

zpět

Pozvánka na veletrh Chillventa

Publikováno: 5.10.2010 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

Pozvánka na veletrh Chillventa

Již za týden bude zahájen na norimberském výstavišti mezinárodní veletrh chlazení, klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel Chillventa 2010. Ve dnech 13. -15. října zde představí své novinky a inovace přes 900 vystavovatelů.

Mezinárodní popularita veletrhu Chillveta značně stoupá, celých 65 % nahlášených vystavovatelů přijede na říjnové setkání oboru ze zahraniční, ze 40 zemí světa. Rekordní účast vystavovatelů slaví také Česká republika, která je zastoupena 21 vystavovateli. Aby byla uspokojena poptávka všech zainteresovaných firem, rozrostla se letošní celková plocha výstaviště o novu výstavní halu č. 4A, v této hale se nachází rovněž společná expozice českých firem - stánek č. 4A-208.

Chillventa má vzestupnou tendenci ve všech výstavních segmentech, roste nejen v oblasti chlazení, ale mírně i v oblasti klimatizace a tepelných čerpadel. Právě sekce Industrial Heat Pump Village měla v roce 2008 velký úspěch a v letošním roce se bude prezentovat opět v hale 1. V průběhu veletrhu se v hale 1 budou konat rovněž fóra a podiové diskuse zaměřené na tepelná čerpadla.

Další segmenty prezentované na veletrhu Chillventa jsou: technika chlazení, izolace a klimatizace, technika měření, řízení a regulace/automatizace, služby pro obor chlazení a klimatizace, odborná fóra a sympozia. Rovněž oslovení cílových skupin odborných návštěvníků je jednoznačné, jedná se o firmy z oblasti chlazení, klimatizace a vzduchotechniky, sanity/topení/klimatizace a elektro. Dále se jedná o návštěvníky z oboru správy budov, specializovaného obchodu, provozovatele zařízení z oblasti průmyslu, živnostenského podnikání a budov, odborné projektanty technického vybavení budov a architekty.

Díky nové informační platformě www.ask-Chillventa.de je mezinárodní odborný veletrh Chillventa přítomný všude na světě a nonstop. Oborová platforma „ask-Chillventa“ nabízí rozsáhlé vyhledávací funkce, srovnání produktů a podrobné informace o vystavujících firmách. 2 900 produktů a více než 900 vystavovatelů je po celý rok a vždy aktuálně na webu. Není však nad to, přesvědčit se o novinkách a vlastní oči. Pro všechny zájemce organizuje CK Fractal ve spolupráci s oficiálním zastoupením norimberské veletržní společnosti jednodenní zájezd na veletrh, který se uskuteční ve čtvrtek 14. 10. 2010.
Program zájezdu: odjezd v 6.00 hod. z Prahy, celodenní návštěva veletrhu, v 18.00 hod. odjezd z výstaviště, ca 22.00 hod. návrat do Prahy. Cena zájezdu včetně vstupenky činí 1080 Kč. Doprava je zajištěna moderním autobusem s veškerým vybavením. Zájemci se mohou hlásit u pana Martina Špáty z CK Fractal, tel.: 222 512 000, email: martin.spata@fractal.cz. Všichni, kteří upřednostní individuální dopravu, si mohou pohodlně objednat cenově zvýhodněné vstupenky v předprodeji u oficiálního zastoupení veletrhu Chillventa v ČR u paní Nadi Lichte: tel.: 220 511 974, email: info@proveletrhy.cz. Jednodenní vstupenka v předprodeji stojí 375,- Kč a permanentka 500,- Kč. Od letošního roku se vystavují vstupenky elektronicky a zasílají emailem.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně veletrhu Chillventa, zájezdu či vstupenek na veletrh, neváhejte kontaktovat výše uvedené zastoupení veletrhu v České republice.

Chillventa_objednavka_vstupenek.xls

www.chillventa.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

FL

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}