arteo_cz

messe duesseldorf
avf

strechy praha 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

VISION 2020

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

zpět

Čtyři veletrhy v pohybu aneb „Pořád se něco děje!“

Publikováno: 6.10.2010 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Čtyři veletrhy v pohybu aneb „Pořád se něco děje!“

O měsíc dříve než v minulých letech – již ve čtvrtek 7. října - začínají v Brně veletrhy potřeb pro sport a aktivní trávení volného času SPORT Life, Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno. Největší středoevropská přehlídka svého druhu samozřejmě nezůstane jen statickou podívanou, ale stane se dějištěm desítek různorodých pohybových aktivit. Sportem tentokrát ožije nejen celé výstaviště, ale i jeho blízké okolí. Na koupališti Riviéra, stezkách podél řeky Svratky a v okolním lese si zájemci mohou ve čtvrtek a v pátek otestovat nejnovější modely jízdních kol.

Čtveřice sportovních veletržních projektů letos představí nabídku 411 vystavujících firem z 19 zemí. Expozice obsazují tři největší a nejmodernější pavilony brněnského výstaviště P, V a F plus tradiční haly A1 a A2. Doprovodný program bude probíhat v pavilonech G1, D a E, na volných plochách celého výstaviště a v jeho kongresových sálech.

Přibližně polovinu letošní nabídky přestavuje veletrh Bike Brno, který je časově rozdělen na odbornou a laickou část. Cyklistické pavilony V a F proto budou po celý čtvrtek a v pátek do 12 hodin otevřeny pouze pro registrované odborné návštěvníky. Ostatní pavilony budou veřejnosti přístupné již ve čtvrtek ráno.

Veletrhy mají otevírací dobu od 9 do 18 hodin, pouze v neděli 10. října se jejich brány uzavřou již v 16 hodin. Celodenní vstupné stojí 100 korun, zlevněné 60 korun a rodina za návštěvu zaplatí 250 korun.


Kde si aktivně zasportovat?
Možností je spousta, stačí si jen vybrat a vzít s sebou potřebné vybavení. V pavilonu A1 na návštěvníky čekají lanové atrakce, kmenové lezení, lanovka a barmský most. V sousední hale A2 se chystají lekce KrankCycle, TRX a kola Tomahawk. Na sportovní ploše v expozici Jihomoravského kraje si v pátek odpoledne můžete zkusit hit letošní sezóny – Zumba lekce – a o víkendu i další pohybové aktivity. V sobotu je na programu běh areálem výstaviště „Mizuno podzimní sedmička“ a úplnou novinkou je víkendové klání na sněhu ve snowboardingu a freeski. Do závodů „Warm up shred contest“ se mohou zapojit všichni návštěvníci - jedinou podmínkou je vlastní výbava.

Pro milovníky cyklistiky je připravena speciální lahůdka v podobě testování modelů jízdních kol pro rok 2011 na koupališti Riviéra a v jeho okolí. Čtvrteční jízda je určena novinářům a obchodníkům, páteční bude volně přístupná i pro veřejnost. Po celou dobu veletrhu si můžete vyzkoušet také elektrokola na speciální testovací dráze v pavilonu P.


Co zajímavého vidět?
Určitě nevynechejte návštěvu největšího pavilonu P, kam se na čtyři dny soustředí nejširší nabídka obytných automobilů a přívěsů nejen na českém trhu. Určitě vás překvapí, jaké pohodlí a luxus dokáží výrobci vykouzlit na docela malém prostoru. V pavilonu P najdete také expozice mezinárodní výstavy boat Brno, na které si může vybrat loď či sjednat její pronájem pro příští sezonu. Opět nechybí ani bazar lodí a karavanů na volné ploše před pavilonem P. V rámci doprovodného programu výstavy boat Brno proběhne v sobotu odpoledne v sále P1 přednáška jachtaře Milana Koláčka „Projekt Milan – Transat po první sezóně“.

V pavilonu A1 vás čeká expozice modelů lyží, přileb a nově také lavinových vyhledávačů na sezónu 2010/2011, zatímco v pavilonu A2 si prohlédnete výstavu stanů či výstavu sportovních fotografií. V pavilonu F nevynechejte expozici rakouských designérů jízdních kol se specialitami jako dřevěné kolo či multifunkční kolo do města.

Živou sportovní podívanou slibuje třeba pavilon E a Skate Slalom Open 2010. V pavilonu D proběhne atraktivní Meatfly & Skateshop.cz Freestyle Meeting – závody ve skateboardingu a BMX & MTB freestyle včetně sobotních exhibicí Petra Kuchaře ve freestyle motokrosu. A poprvé si na veletrhu SPORT Life užijete také atrakcí na sněhu: Horsefeathers Shred Park 2011 aneb exhibice v podání Ondřeje Svobody, uznávaného českého jezdce na snowboardu a freeski.


Kam poslat děti?
V sobotu dopoledne na dětské cyklistické závody, které přímo v areálu výstaviště pořádají AMULET Bicycles a pořadatelský team SpinFit Liberec. Soutěžit se bude v šesti věkových kategoriích, nejmladší je určena dětem do čtyř let a nejstarší třináctiletým a čtrnáctiletým. Všichni účastníci si zde mohou vyzkoušet pravou závodní atmosféru.

Na malé návštěvníky jsou připraveni také v pavilonu G1, kde o víkendu proběhne tradiční Mistrovství České republiky v biketrialu. Vedle zajímavé podívané tady návštěvníky čeká rovněž dětské dopravní hřiště a dětský koutek s hlídáním.


... a kam pohodlnější protějšky?
Vedle adrenalinu výstaviště nabídne také relaxaci. Stačí zaujmout místo před pódiem v pavilonu A1 nebo F a odpočívat při sledování filmů se sportovní tematikou, přednášek a prezentací, besed se zajímavými hosty či módních přehlídek sportovního oblečení.

Ve veletržním Kongresovém centru začíná v pátek večer cestovatelský festival Kolem světa spolu s paralelně konaným Mezinárodním festivalem outdoorových filmů. Jejich program je velmi nabitý a potrvá až do nedělního večera. Známí cestovatelé a dobrodruzi přenesou účastníky do nejdramatičtějších koutů planety za jedinečnými zážitky – kompletní program najdete na www.kolemsveta.cz.

Příznivci putování na kole určitě nevynechají tradiční festival Cyklocestování, který proběhne v sobotu a v neděli v pavilonu A3 - sále Morava. Lahůdkou bude sobotní přednáška dánského cyklisty Nicolaie Bangsgaarda „Sólově kolem světa na kole“.


S kým se potkat?
Přijedou i další významné osobnosti sportovního světa. Veletrh Bike Brno zahájí nejlepší biker světa José Antonio Hermida, který přijede pouhý měsíc po svém triumfu na mistrovství světa v cross country. Hvězda týmu Multivan Merida Biking v Brně absolvuje i tiskovou konferenci, autogramiádu a společnou vyjížďku s fanoušky v okolí brněnské přehrady (čtvrtek 7. října od 17 hodin). K zahraničním hostům veletrhu Bike Brno se připojí také Gilberto Simoni, dvojnásobný vítěz Giro d’Italia z let 2001 a 2003. Z domácích cyklistických hvězd se objeví Jaroslav Kulhavý, Roman Kreuziger, Pavel Boudný, Jiří Ježek, Pavel Padrnos, Tereza Huříková, Tomáš Slavík a další.

Ani ostatní sporty nezůstávají stranou, takže se můžete těšit třeba na autogramiádu krasobruslaře Michala Březiny nebo baseballového týmu Draci Brno. Na výstavišti potkáte také atletku Lenku Masnou, horolezce Radka Jaroše, herce Martina Dejdara, ...

Jak soutěžit o atraktivní ceny?
Kdo má chuť si zasportovat, pobavit se a možná neodejít s prázdnou, může se zapojit do víkendové Velké návštěvnické soutěže. Na vybrané šťastlivce, kteří úspěšně projdou dvanácti soutěžními stanovišti, čeká více než stovka atraktivních cen - jízdní kola, pobyty v luxusním karavanu v Chorvatsku, navigace, víkendový kurs létání, permanentky na různé sportovní aktivity, sportovní oblečení a doplňky aj.

http://www.sport-life.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Bus2Bus 2021

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}