arteo_cz

Eunique
Vision 2018

Messe Karlsruhe

ŽIVOT NA ZAHRADĚ s důrazem na BIO

ŽIVOT NA ZAHRADĚ s důrazem na BIO

15. ročník prodejní a kontraktační výstavy Život na zahradě se koná 21.- 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Zvláštní pozornost bude věnována BIO pěstování ovoce a zeleniny, organickým ...

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil ceny GRAND PRIX a TOP EXPO

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil ceny GRAND PRIX a TOP EXPO

Prestižní ceny GRAND PRIX za nejlepší exponáty/technologie a ceny TOP EXPO za nejpůsobivější expozice byly uděleny. V rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2018 byli oceněni vystavovatelé, ...

<strong>SILMO PAŘÍŽ 2018 - Unikátní nabídka komentované prohlídky v češtině!</strong>

SILMO PAŘÍŽ 2018 - Unikátní nabídka komentované prohlídky v češtině!

51. ročník mezinárodního veletrhu oční optiky SILMO 2018 proběhne v Paříži již 28. září až 1. října. SILMO je jedním z největších veletrhů optiky na světě a jeho návštěva proto může být matoucí, slo ...

IT-Trans

IFA Insider

zpět

boot Düsseldorf v nejlepší formě

Publikováno: 18.11.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

boot Düsseldorf v nejlepší formě

Společnost Messe Düsseldorf hledí s optimismem vstříc 42. ročníku světově největšího veletrhu jachet a vodních sportů boot Düsseldorf, který opět zve milovníky jachtařství a ostatních vodních sportů ze všech koutů světa do svých výstavních pavilonů na dny 22. až 30. ledna 2011. V průmyslu zaměřeném na vodní sporty se nálada po obtížném roku 2009 výrazně zlepšila. Tento pozitivní vývoj se odráží v živé poptávce po ploše pro stavbu veletržních stánků. Více než 1.550 vystavovatelů z 50 zemí na veletrhu boot 2011 představí v 17 pavilonech své premiérové nabídky, novou výbavu a služby pro vodní sporty a pro aktivity související s mořem.

„Vše hovoří pro to, že naši návštěvníci mohou počítat s akcí, která svou rozmanitostí a kvalitou nabídky i svou mezinárodností splní veškerá přání. Naši tuzemští i zahraniční zákazníci veletrhu boot důvěřují a soustředí své aktivity na düsseldorfské výstaviště. Kapacita krytých výstavních ploch, kterou dáváme vystavovatelům k dispozici, je dobře vytížena“, konstatoval s potěšením pan Goetz-Ulf Jungmichel, ředitel veletrhu boot Düsseldorf.

Ze zahraničí přicestuje na 600 vystavovatelů, kteří obsadí téměř polovinu výstavní plochy. Největší vystavovatelskou zemí je již tradičně Nizozemí - 160 nizozemských firem si objednalo plochu o rozměru téměř 10 tisíc metrů čtverečních. Silně zastoupena je rovněž Francie s 65 vystavovateli, Itálie (50), z Rakouska přijede 40 a z Velké Británie 30 účastníků.

Bezkonkurenční přehlídka člunů a jachet
Veletrh boot 2011 se v oboru člunů a jachet představí v nejlepší formě. Na zájemce čeká v jedenácti veletržních pavilonech nabídka zhruba 1.700 typů člunů všech velikostí. Pokud jde o krytou plochu, nemá její rozsah konkurence. Lehké plachetnice, kanoe, sportovní čluny nebo velké jachty, v Düsseldorfu najde každý loď svých snů.
U sportovních člunů a u motorových jachet do délky 20 metrů došlo ke stabilizaci poptávky po kryté výstavní ploše. Několik vystavovatelů opět ve srovnání s loňským rokem výrazně rozšířilo své expozice. V pavilonech 4 až 6, 9, 10 a 15 představí celkem 250 loděnic, obchodníků a dovozců i mezinárodní značky s vůdčí pozicí na trhu v segmentu sportovních motorových člunů. V pavilonu 15 proběhne repríza úspěšné zvláštní předváděcí akce „Holland Yachts & Boats“, v níž se prezentují noví vystavovatelé z Nizozemí.

360° prožitek elegance
„360stupňový prožitek elegance“, tak zní nové motto pavilonu 6, který je mezinárodním arénou komfortních a luxusních jachet. Ty jsou a zůstanou obchodní značkou veletrhu boot Düsseldorf. Co jinde může člověk zažít jen v exkluzivních jachtařských přístavech, nabídne Düsseldorf v unikátní atmosféře pod střechami veletržních hal. Při veletrhu boot 2011 bude v tomto pavilonu realizována nová koncepce, která vychází vstříc nárokům návštěvníků na exkluzivitu, komfort a životní styl a která poskytuje komplexní podporu vystavovatelům pečujícím o zákazníky. Na zhruba 600 metrech čtverečních výstavní plochy vzniká velkorysá, elegantně řešená obchodní a nákupní zóna s excelentní gastronomií, luxusními butiky a společenskými prostory pro rozhovory a jednání.

Špičková nabídka vybavení pro čluny
Tuto unikátní nabídku člunů a jachet v pavilonech 10 až 12 na düsseldorfském výstavišti doplňuje vybavení, elektronika, motory, technické příslušenství pro čluny, vysoce jakostní funkční oděvy, ale i přístavní vybavení. V této části nabídky je zastoupeno zhruba 350 vystavovatelů. Poprvé na palubě je se svou výbavou pro čluny v pavilonu 11 v rámci společné prezentace i Francie.

Novinka pro potápěče: Underwater Pixel World
Podvodní fotografie a film získávají na potápěčském veletrhu boot v Düsseldorfu novou dimenzi. V roce 2011 věnuje veletrh boot tomuto vzrušujícímu koníčku exkluzivní přehlídku, která proběhne na 300 metrech čtverečních výstavní plochy pod názvem „Underwater Pixel World“. Bude pro ni vyhrazen pavilon 4 v přímém sousedství výstavní haly 3, která je již tradičně zaslíbena potápěčství. To, co vloni začalo výstavou fotografií, dnes nese plody. Mnoho vystavovatelů, kteří mají ve svém portfoliu kamery, kryty a příslušenství pro filmování a fotografování pod vodou, využívají šance k prezentaci tohoto segmentu nabídky. K tomu přistupuje několik nových vystavovatelů z fotografického průmyslu. Výstava prací mezinárodně renomovaných autorů podvodních fotografií a snímků z amatérské fotografické soutěže „Topshot“, kterou vypsal veletrh boot ve spolupráci s potápěčským webem taucher.net, dává nabídce umělecký rozměr.

Kompletní tisková zpráva ke stažení

Internetové stránky veletrhu

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 3

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}