Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 55

Lasys 2020

smm imex

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

ISX

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

Na základě výsledku proběhlého výběrového řízení Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení bylo pro konání národní oborové výstavy dřevozpracující techniky vybráno Výstaviště Brno. T ...

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

• Veletržní a kongresový rok 2019 byl nejlepším lichým rokem v historii podniku • V roce 2020 „se očekává nový rekordní obrat“ • Rozhodnutí postavit „The New Süd“: díky novému NCC Süd vznikne od rok ...

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

Největším svátkem všech rybářů se oprávněně stal veletrh FOR FISHING. V roce 2020 otevře své brány 20. února a během čtyř dnů představí v 5 halách žhavé novinky od dvou stovek vystavovatelů. Veletrh b ...

messe duesseldorf

IT-Trans

zpět

boot Düsseldorf v nejlepší formě

Publikováno: 18.11.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

boot Düsseldorf v nejlepší formě

Společnost Messe Düsseldorf hledí s optimismem vstříc 42. ročníku světově největšího veletrhu jachet a vodních sportů boot Düsseldorf, který opět zve milovníky jachtařství a ostatních vodních sportů ze všech koutů světa do svých výstavních pavilonů na dny 22. až 30. ledna 2011. V průmyslu zaměřeném na vodní sporty se nálada po obtížném roku 2009 výrazně zlepšila. Tento pozitivní vývoj se odráží v živé poptávce po ploše pro stavbu veletržních stánků. Více než 1.550 vystavovatelů z 50 zemí na veletrhu boot 2011 představí v 17 pavilonech své premiérové nabídky, novou výbavu a služby pro vodní sporty a pro aktivity související s mořem.

„Vše hovoří pro to, že naši návštěvníci mohou počítat s akcí, která svou rozmanitostí a kvalitou nabídky i svou mezinárodností splní veškerá přání. Naši tuzemští i zahraniční zákazníci veletrhu boot důvěřují a soustředí své aktivity na düsseldorfské výstaviště. Kapacita krytých výstavních ploch, kterou dáváme vystavovatelům k dispozici, je dobře vytížena“, konstatoval s potěšením pan Goetz-Ulf Jungmichel, ředitel veletrhu boot Düsseldorf.

Ze zahraničí přicestuje na 600 vystavovatelů, kteří obsadí téměř polovinu výstavní plochy. Největší vystavovatelskou zemí je již tradičně Nizozemí - 160 nizozemských firem si objednalo plochu o rozměru téměř 10 tisíc metrů čtverečních. Silně zastoupena je rovněž Francie s 65 vystavovateli, Itálie (50), z Rakouska přijede 40 a z Velké Británie 30 účastníků.

Bezkonkurenční přehlídka člunů a jachet
Veletrh boot 2011 se v oboru člunů a jachet představí v nejlepší formě. Na zájemce čeká v jedenácti veletržních pavilonech nabídka zhruba 1.700 typů člunů všech velikostí. Pokud jde o krytou plochu, nemá její rozsah konkurence. Lehké plachetnice, kanoe, sportovní čluny nebo velké jachty, v Düsseldorfu najde každý loď svých snů.
U sportovních člunů a u motorových jachet do délky 20 metrů došlo ke stabilizaci poptávky po kryté výstavní ploše. Několik vystavovatelů opět ve srovnání s loňským rokem výrazně rozšířilo své expozice. V pavilonech 4 až 6, 9, 10 a 15 představí celkem 250 loděnic, obchodníků a dovozců i mezinárodní značky s vůdčí pozicí na trhu v segmentu sportovních motorových člunů. V pavilonu 15 proběhne repríza úspěšné zvláštní předváděcí akce „Holland Yachts & Boats“, v níž se prezentují noví vystavovatelé z Nizozemí.

360° prožitek elegance
„360stupňový prožitek elegance“, tak zní nové motto pavilonu 6, který je mezinárodním arénou komfortních a luxusních jachet. Ty jsou a zůstanou obchodní značkou veletrhu boot Düsseldorf. Co jinde může člověk zažít jen v exkluzivních jachtařských přístavech, nabídne Düsseldorf v unikátní atmosféře pod střechami veletržních hal. Při veletrhu boot 2011 bude v tomto pavilonu realizována nová koncepce, která vychází vstříc nárokům návštěvníků na exkluzivitu, komfort a životní styl a která poskytuje komplexní podporu vystavovatelům pečujícím o zákazníky. Na zhruba 600 metrech čtverečních výstavní plochy vzniká velkorysá, elegantně řešená obchodní a nákupní zóna s excelentní gastronomií, luxusními butiky a společenskými prostory pro rozhovory a jednání.

Špičková nabídka vybavení pro čluny
Tuto unikátní nabídku člunů a jachet v pavilonech 10 až 12 na düsseldorfském výstavišti doplňuje vybavení, elektronika, motory, technické příslušenství pro čluny, vysoce jakostní funkční oděvy, ale i přístavní vybavení. V této části nabídky je zastoupeno zhruba 350 vystavovatelů. Poprvé na palubě je se svou výbavou pro čluny v pavilonu 11 v rámci společné prezentace i Francie.

Novinka pro potápěče: Underwater Pixel World
Podvodní fotografie a film získávají na potápěčském veletrhu boot v Düsseldorfu novou dimenzi. V roce 2011 věnuje veletrh boot tomuto vzrušujícímu koníčku exkluzivní přehlídku, která proběhne na 300 metrech čtverečních výstavní plochy pod názvem „Underwater Pixel World“. Bude pro ni vyhrazen pavilon 4 v přímém sousedství výstavní haly 3, která je již tradičně zaslíbena potápěčství. To, co vloni začalo výstavou fotografií, dnes nese plody. Mnoho vystavovatelů, kteří mají ve svém portfoliu kamery, kryty a příslušenství pro filmování a fotografování pod vodou, využívají šance k prezentaci tohoto segmentu nabídky. K tomu přistupuje několik nových vystavovatelů z fotografického průmyslu. Výstava prací mezinárodně renomovaných autorů podvodních fotografií a snímků z amatérské fotografické soutěže „Topshot“, kterou vypsal veletrh boot ve spolupráci s potápěčským webem taucher.net, dává nabídce umělecký rozměr.

Kompletní tisková zpráva ke stažení

Internetové stránky veletrhu

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Spielwarenmesse

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}