IFA Insider

LASYS 2020
flora jaro 2019

Messe Stuttgart

 

Slovenská kooperační burza Nitra 2019

Slovenská agentura pro rozvoj investic a obchodu (SARIO) zve české firmy na Slovenskou kooperační burzu Nitra 2019, která se koná v Nitře 22. května 2019 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu ...

Jarní etapa výstavy FLORA OLOMOUC klepe na dveře

Jarní etapa výstavy FLORA OLOMOUC klepe na dveře

Hra světla a stínu, ve které se prolne půvab jarních květin s křehkou krásou skla. Strom jako symbol života a plynutí času… Květinová výstava Flora Olomouc 2019 ve dnech 25. – 28. dubna, zve na nevšed ...

MSV je klíčovým partnerem českého průmyslu

MSV je klíčovým partnerem českého průmyslu

Mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně koná už 60 let a o účast je stále velký zájem. Letošní ročník opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií, představí fenomén digi ...

Learntec

wood-tec 2019

zpět

interpack 2011 Düsseldorf s novými speciálními přehlídkami

Publikováno: 29.11.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

interpack 2011 Düsseldorf s novými speciálními přehlídkami

Nejvýznamnější světový veletrh obalářské branže interpack se bude konat v Düsseldorfu ve dnech 12. – 18. května 2011. Naváže na úspěšný předcházející veletrh v roce 2008. Tehdy obsadili vystavovatelé s nabídkou řešení balení a s ním souvisejících procesů pro podniky ze sektorů potravin a nápojů, cukrovinek a pečiva, farmaceutiky a kosmetiky, nepotravinářského spotřebního zboží stejně jako průmyslového zboží všech 19 hal düsseldorfského výstaviště. A nejinak tomu bude i v květnu 2011, organizátoři – veletržní společnost Messe Düsseldorf - hlásí: plocha je vyprodána a dodatečně přihlášené firmy jsou zařazovány pouze na čekací listinu.

V Düsseldorfu se po třech letech opět setkají odborníci z celého světa, aby si prohlédli nabídku strojů, obalů a služeb rozdělenou do následujících čtyř oborů:

- Balicí stroje a zařízení – stroje pro výrobu obalových a pomocných obalových prostředků, stroje pro mytí a sterilizaci obalových prostředků, plnicí a dávkovací stroje, stroje pro tvarování, plnění a uzavírání obalů, vakuové balicí stroje, stroje pro balení s ochrannou atmosférou, váhové systémy, kompletní balicí linky atd.
- Obalové materiály, obalové prostředky a pomocné obalové prostředky – materiály pro výrobu obalů a balicí materiály, přepravní a speciální obaly atd.
- Stroje a zařízení pro výrobu a balení cukrovinek a pečiva
- Služby – podpora obchodu, tisk, média, výzkum, školení, odborné svazy a asociace

Veletrh interpack zaostří v roce 2011 pozornost na aktuální témata. Návštěvníky zde čeká několik speciálních přehlídek. Poté, co zde v roce 2005 měly bioplasty poprvé premiéru v rámci zvláštní přehlídky INNOVATIONPARC Bioplastics in Packaging jakožto balicí prostředky, budou na interpacku 2011 materiály z bioplastů již tvořit naprosto rovnocennou část výstavního programu srovnatelnou s obaly ze skla, plastů, kovu, hliníku, papíru či lepenky. Návštěvníky veletrhu čekají dvě přehlídky na téma kvality života, jejichž uspořádání bylo členy poradního veletržního výboru obzvláště přivítáno. Tou první nazvanou Metal Packaging Plaza vytváří interpack nové místo setkání pro průmysl kovových obalů a jeho dodavatelů. Jádrem přehlídky bude informační platforma pro aktuální témata a firmy zde budou předvádět inovativní řešení z kovových obalů. Druhá přehlídka na téma Save Food! se bude zabývat způsoby, jak lze na každém stupni řetězce přidané hodnoty, při dopravě potravin a logistice pozitivně přispívat k boji proti plýtvání s potravinami. Organizátor veletrhu zpracovává toto téma ve spolupráci s Organizací OSN pro výživu a zemědělství FAO a s asociacemi, které veletrh interpack podporují. Přehlídka vedle zdokumentování současné situace předvede efektivní ochrannou funkci obalů proti zkáze potravin na jejich cestě od výrobce ke spotřebiteli.

Na interpack 2011 se již přihlásilo 8 českých firem na celkové výstavní ploše 367 m2, největší expozice zde budou mít firmy Velteko Vlašim (120 m2) a ing. Rudolf Mašek Packaging and Processing Machines rovněž z Vlašimi (105 m2). Zúčastní se i Accuform Zlín, Albertina Trading Loděnice u Berouna, ALTEC Chotěboř, Veletrhy Brno, Imaco Group Staré Město, a Triapex Export Vlašim.

Zájemci o návštěvu veletrhu se mohou obrátit na cestovní kancelář BVV FAIR TRAVEL, Výstaviště 1, 647 00 Brno, která vedle prodeje vstupenek zajistí pro návštěvníky i ubytování. Výhodná je objednávka vstupenek v předprodeji – kontakt sl. Simona Řehoříková, tel. 541 159 190, e-mail: rehorikova@fairtravel.cz. Další informace o veletrhu interpack lze nalézt na internetu

http://www.interpack.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

floria jaro

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}