BRAU BEVIALE 2020

Mezinárodní výstava pro milovníky koní
Intergastra 2020

Kids Russia 2020

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

MES Expo 2021

MES Expo 2021

Veletrh pro dodavatele elektroniky v branži mobility

arteo_cz

U.T.SEC

zpět

interpack 2011 Düsseldorf s novými speciálními přehlídkami

Publikováno: 29.11.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

interpack 2011 Düsseldorf s novými speciálními přehlídkami

Nejvýznamnější světový veletrh obalářské branže interpack se bude konat v Düsseldorfu ve dnech 12. – 18. května 2011. Naváže na úspěšný předcházející veletrh v roce 2008. Tehdy obsadili vystavovatelé s nabídkou řešení balení a s ním souvisejících procesů pro podniky ze sektorů potravin a nápojů, cukrovinek a pečiva, farmaceutiky a kosmetiky, nepotravinářského spotřebního zboží stejně jako průmyslového zboží všech 19 hal düsseldorfského výstaviště. A nejinak tomu bude i v květnu 2011, organizátoři – veletržní společnost Messe Düsseldorf - hlásí: plocha je vyprodána a dodatečně přihlášené firmy jsou zařazovány pouze na čekací listinu.

V Düsseldorfu se po třech letech opět setkají odborníci z celého světa, aby si prohlédli nabídku strojů, obalů a služeb rozdělenou do následujících čtyř oborů:

- Balicí stroje a zařízení – stroje pro výrobu obalových a pomocných obalových prostředků, stroje pro mytí a sterilizaci obalových prostředků, plnicí a dávkovací stroje, stroje pro tvarování, plnění a uzavírání obalů, vakuové balicí stroje, stroje pro balení s ochrannou atmosférou, váhové systémy, kompletní balicí linky atd.
- Obalové materiály, obalové prostředky a pomocné obalové prostředky – materiály pro výrobu obalů a balicí materiály, přepravní a speciální obaly atd.
- Stroje a zařízení pro výrobu a balení cukrovinek a pečiva
- Služby – podpora obchodu, tisk, média, výzkum, školení, odborné svazy a asociace

Veletrh interpack zaostří v roce 2011 pozornost na aktuální témata. Návštěvníky zde čeká několik speciálních přehlídek. Poté, co zde v roce 2005 měly bioplasty poprvé premiéru v rámci zvláštní přehlídky INNOVATIONPARC Bioplastics in Packaging jakožto balicí prostředky, budou na interpacku 2011 materiály z bioplastů již tvořit naprosto rovnocennou část výstavního programu srovnatelnou s obaly ze skla, plastů, kovu, hliníku, papíru či lepenky. Návštěvníky veletrhu čekají dvě přehlídky na téma kvality života, jejichž uspořádání bylo členy poradního veletržního výboru obzvláště přivítáno. Tou první nazvanou Metal Packaging Plaza vytváří interpack nové místo setkání pro průmysl kovových obalů a jeho dodavatelů. Jádrem přehlídky bude informační platforma pro aktuální témata a firmy zde budou předvádět inovativní řešení z kovových obalů. Druhá přehlídka na téma Save Food! se bude zabývat způsoby, jak lze na každém stupni řetězce přidané hodnoty, při dopravě potravin a logistice pozitivně přispívat k boji proti plýtvání s potravinami. Organizátor veletrhu zpracovává toto téma ve spolupráci s Organizací OSN pro výživu a zemědělství FAO a s asociacemi, které veletrh interpack podporují. Přehlídka vedle zdokumentování současné situace předvede efektivní ochrannou funkci obalů proti zkáze potravin na jejich cestě od výrobce ke spotřebiteli.

Na interpack 2011 se již přihlásilo 8 českých firem na celkové výstavní ploše 367 m2, největší expozice zde budou mít firmy Velteko Vlašim (120 m2) a ing. Rudolf Mašek Packaging and Processing Machines rovněž z Vlašimi (105 m2). Zúčastní se i Accuform Zlín, Albertina Trading Loděnice u Berouna, ALTEC Chotěboř, Veletrhy Brno, Imaco Group Staré Město, a Triapex Export Vlašim.

Zájemci o návštěvu veletrhu se mohou obrátit na cestovní kancelář BVV FAIR TRAVEL, Výstaviště 1, 647 00 Brno, která vedle prodeje vstupenek zajistí pro návštěvníky i ubytování. Výhodná je objednávka vstupenek v předprodeji – kontakt sl. Simona Řehoříková, tel. 541 159 190, e-mail: rehorikova@fairtravel.cz. Další informace o veletrhu interpack lze nalézt na internetu

http://www.interpack.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

messe duesseldorf

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}