strechy praha 2018

medica
Intergastra 2020

Veletržní společnost Karlsruhe

Novinky ve včelařství představí výstava a konference  na Výstavišti Flora Olomouc

Novinky ve včelařství představí výstava a konference na Výstavišti Flora Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit XXI. konferenci zlepšovatelů a vynálezců spojenou s včelařskou výstavou. Konference i výstava se veřejnosti představí v pátek 19. října od 9 do 18 hodin a v sobot ...

 

AMB 2018 se rozrostl mezinárodně

Veletrh ve Stuttgartu přilákal 91 016 návštěvníků / AMB se rozrůstá mezinárodně / Horké téma: Digitalizace ve výrobě

Pražské Výstaviště bude hostit 26. ročník mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT

Pražské Výstaviště bude hostit 26. ročník mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT

V termínu od 18. do 20. října 2018 bude výstaviště Incheba Expo Praha hostit další ročník dentálního veletrhu PRAGODENT. Jedná se o největší a jediný komplexní specializovaný veletrh v oboru stomatolo ...

glasstec

IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

zpět

Veletržní trio AMITEC, AMICOM a AMISTYLE slaví premiéru

Publikováno: 27.1.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Veletržní trio AMITEC, AMICOM a AMISTYLE slaví premiéru

9. - 13. dubna 2011 na výstavišti v Lipsku

AMITEC
Odborný veletrh součástek, vybavení dílen a služeb
AMICOM
Veletrh zábavní, komunikační a navigační techniky ve vozidle
AMISTYLE
Veletrh automobilového stylingu, individualizace, přestaveb a služeb

Spojení veletrhů AMITEC, AMICOM a nového AMISTYLE od 9. do 13. dubna 2011 se trefuje přesně do středu zájmu automobilové branže – to dokazuje aktuální stav přihlášek. Společnost Leipziger Messe počítá pro premiéru trojice s více než 350 vystavovateli. „S touto trojicí veletrhů jsme vyvinuli v celém Německu jedinečnou akci, která se společně zaměřuje na oblast after-sales a v branži se setkává s velkým ohlasem", říká ředitel projektu Matthias Kober. „Stanoviště Lipsko tak zůstává i v roce bez veletrhu AMI centrálním místem setkání pro odborné návštěvníky a automobilové nadšence.“

Stoupající průměrné stáří vozidel spolu s měnícími se požadavky jednotlivých uživatelů na vybavení zvyšují význam produktů a služeb, které jsou hlavními tématy veletrhu AMISTYLE. Dynamické životní podmínky v rodině, zaměstnání i ve volném čase nebo měnící se estetické nároky i požadavky na pohodlí posilují přání po individualizaci a dělá tak z oblasti after-sales silný trh budoucnosti. „Tomuto trendu branže chce vyhovět AMISTYLE jako speciální veletrh", říká Kober. „Zaznamenali jsme velký zájem o nově koncipovaný AMISTYLE, který vychází právě z toho, že se AMISTYLE výrazně odlišuje od stávajících výstav automobilů i čistě tuningových akcí.“

AMITEC 2011: povinný termín pro automobilovou branži
14. ročník veletrhu AMITEC získává jako nejdůležitější odborný veletrh součástek, dílen a služeb v Německu v roce 2011 a díky celoněmecké a středoevropské reklamní kampani zvláštní význam. To potvrzuje také aktuální stav přihlášek. Přední výrobci a obchodní podniky jako ad AUGROS, Berner, Förch, HAWEKA, KS Tools, Magneti Marelli, MAPCO, Schwenker, Snap-on-Tools, Techmess, Twintec a Würth představí v Lipsku své novinky a aktuální nabídku. Ať už se jedná o nejmodernější diagnostické postupy, inovativní kosmetické produkty, nápadité pomocníky při opravách nebo o široké spektrum automobilových dílů - AMITEC je pro všechny odborníky z branže povinným termínem. Mohou se zde informovat, navázat nové kontakty, rozvíjet ty stávající nebo uzavírat objednávky.

Veletrh AMITEC je doprovázen rozsáhlým odborným programem. Možnosti dalšího vzdělávání nabízejí návštěvníkům kongresy, workshopy a přednášky na aktuální témata z praxe. Hlavním místem setkávání je zde kavárna pro branži. Uprostřed veletržního dění zde diskutují přední odborná nakladatelství a vystavovatelé o aktuálních trendech branže.

AMICOM 2011 roste
Veletrh AMICOM je v roce 2011 předním evropským veletrhem celé branže automobilové elektroniky. Ředitel projektu Matthias Kober počítá po premiéře v roce 2010 s dalším nárůstem vystavujících podniků a rezervované plochy. Navíc očekává „ohňostroj inovací“. Přední podniky na trhu jako Audio Design, Axion, DLS Svenska, JVC, Kenwood, Magnat a Pioneer jsou již přihlášeny.

Pro účast jako noví vystavovatelé na veletrhu AMICOM se rozhodli mimo jiné Alpine, Funkwerk Dabendorf a specialista na mobilní média ge-tronic. Nabídka zábavní, komunikační a navigační techniky odráží celé spektrum branže a oslovuje nejen odborné návštěvníky, ale i širokou veřejnost. O další zajímavosti se stará náročný rámcový program s mezinárodní soutěží „soundu“, živými přestavbami a workshopy.

AMISTYLE se senzačními akcemi
Premiéra veletrhu AMISTYLE jako veletrhu automobilového stylingu, individualizace, přestaveb a služeb se setkává s velkým ohlasem. „Během četných rozhovorů nám potvrdili automobiloví výrobci spolu s tunery a prodejci příslušenství a vybavení svůj zájem o tuto novou veletržní koncepci", říká Kober. „Také již obdržené přihlášky nám dovolují hledět s optimismem na úspěšný vstup AMISTYLE do rodiny AMI.

Stejně slibné jsou různé akce rámcového programu. Při kickoff evropské série Gymkhana 2011 zažijí návštěvníci na venkovní ploše tuto novou a senzační formu profesionálního driftu na vlastní oči, mohou si prohlédnout zázemí jezdců a setkat se s nimi z bezprostřední blízkosti. Navíc uvidí vlastní klubovou arénu organizovanou ve spolupráci s nejslavnějšími komunitami a ve skleněné hale in der bude možné nahlédnou do „svatyně“ 30 vozů, do jejich motorového prostoru.

Kontakt:
LIPSKÉ VELETRHY
Výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko
SEPP International s.r.o., Přemyslovská 32, 130 00 PRAHA 3
Telefon: +420 222 734 483, Telefax: +420 222 734 482
E-mail: info@lipskeveletrhy.cz

Podrobnější informace najdete v přiložených souborech:

AMICOM je předním evropským veletrhem elektroniky ve vozidlech

Premiéra veletrhu AMISTYLE se setkává s velkým zájmem

AMITEC 2011: středoevropské setkání branže

http://www.amitec-leipzig.de

http://www.amicom-leipzig.de

http://www.amistyle-leipzig.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní areál Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}