On-line prodej vstupenek

LASYS 2020
it-sa

arteo_cz

Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

10. až 11. září 2019

Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

Oslavy se nezadržitelně blíží, FachPack (24.09. - 26. 09. 2019, Norimberk). Buďte u toho také Vy! Oslavujte a získejte vstupenku zdarma.

Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

Postupující digitalizace ve všech oblastech lidské činnosti přináší stále nové, mnohem vyspělejší a přitom realističtější modely výroby. Ve skutečnosti ale velká část veřejnosti a často i část odborné ...

IT-Trans

techagro 2020

zpět

Veletržní trio AMITEC, AMICOM a AMISTYLE slaví premiéru

Publikováno: 27.1.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Veletržní trio AMITEC, AMICOM a AMISTYLE slaví premiéru

9. - 13. dubna 2011 na výstavišti v Lipsku

AMITEC
Odborný veletrh součástek, vybavení dílen a služeb
AMICOM
Veletrh zábavní, komunikační a navigační techniky ve vozidle
AMISTYLE
Veletrh automobilového stylingu, individualizace, přestaveb a služeb

Spojení veletrhů AMITEC, AMICOM a nového AMISTYLE od 9. do 13. dubna 2011 se trefuje přesně do středu zájmu automobilové branže – to dokazuje aktuální stav přihlášek. Společnost Leipziger Messe počítá pro premiéru trojice s více než 350 vystavovateli. „S touto trojicí veletrhů jsme vyvinuli v celém Německu jedinečnou akci, která se společně zaměřuje na oblast after-sales a v branži se setkává s velkým ohlasem", říká ředitel projektu Matthias Kober. „Stanoviště Lipsko tak zůstává i v roce bez veletrhu AMI centrálním místem setkání pro odborné návštěvníky a automobilové nadšence.“

Stoupající průměrné stáří vozidel spolu s měnícími se požadavky jednotlivých uživatelů na vybavení zvyšují význam produktů a služeb, které jsou hlavními tématy veletrhu AMISTYLE. Dynamické životní podmínky v rodině, zaměstnání i ve volném čase nebo měnící se estetické nároky i požadavky na pohodlí posilují přání po individualizaci a dělá tak z oblasti after-sales silný trh budoucnosti. „Tomuto trendu branže chce vyhovět AMISTYLE jako speciální veletrh", říká Kober. „Zaznamenali jsme velký zájem o nově koncipovaný AMISTYLE, který vychází právě z toho, že se AMISTYLE výrazně odlišuje od stávajících výstav automobilů i čistě tuningových akcí.“

AMITEC 2011: povinný termín pro automobilovou branži
14. ročník veletrhu AMITEC získává jako nejdůležitější odborný veletrh součástek, dílen a služeb v Německu v roce 2011 a díky celoněmecké a středoevropské reklamní kampani zvláštní význam. To potvrzuje také aktuální stav přihlášek. Přední výrobci a obchodní podniky jako ad AUGROS, Berner, Förch, HAWEKA, KS Tools, Magneti Marelli, MAPCO, Schwenker, Snap-on-Tools, Techmess, Twintec a Würth představí v Lipsku své novinky a aktuální nabídku. Ať už se jedná o nejmodernější diagnostické postupy, inovativní kosmetické produkty, nápadité pomocníky při opravách nebo o široké spektrum automobilových dílů - AMITEC je pro všechny odborníky z branže povinným termínem. Mohou se zde informovat, navázat nové kontakty, rozvíjet ty stávající nebo uzavírat objednávky.

Veletrh AMITEC je doprovázen rozsáhlým odborným programem. Možnosti dalšího vzdělávání nabízejí návštěvníkům kongresy, workshopy a přednášky na aktuální témata z praxe. Hlavním místem setkávání je zde kavárna pro branži. Uprostřed veletržního dění zde diskutují přední odborná nakladatelství a vystavovatelé o aktuálních trendech branže.

AMICOM 2011 roste
Veletrh AMICOM je v roce 2011 předním evropským veletrhem celé branže automobilové elektroniky. Ředitel projektu Matthias Kober počítá po premiéře v roce 2010 s dalším nárůstem vystavujících podniků a rezervované plochy. Navíc očekává „ohňostroj inovací“. Přední podniky na trhu jako Audio Design, Axion, DLS Svenska, JVC, Kenwood, Magnat a Pioneer jsou již přihlášeny.

Pro účast jako noví vystavovatelé na veletrhu AMICOM se rozhodli mimo jiné Alpine, Funkwerk Dabendorf a specialista na mobilní média ge-tronic. Nabídka zábavní, komunikační a navigační techniky odráží celé spektrum branže a oslovuje nejen odborné návštěvníky, ale i širokou veřejnost. O další zajímavosti se stará náročný rámcový program s mezinárodní soutěží „soundu“, živými přestavbami a workshopy.

AMISTYLE se senzačními akcemi
Premiéra veletrhu AMISTYLE jako veletrhu automobilového stylingu, individualizace, přestaveb a služeb se setkává s velkým ohlasem. „Během četných rozhovorů nám potvrdili automobiloví výrobci spolu s tunery a prodejci příslušenství a vybavení svůj zájem o tuto novou veletržní koncepci", říká Kober. „Také již obdržené přihlášky nám dovolují hledět s optimismem na úspěšný vstup AMISTYLE do rodiny AMI.

Stejně slibné jsou různé akce rámcového programu. Při kickoff evropské série Gymkhana 2011 zažijí návštěvníci na venkovní ploše tuto novou a senzační formu profesionálního driftu na vlastní oči, mohou si prohlédnout zázemí jezdců a setkat se s nimi z bezprostřední blízkosti. Navíc uvidí vlastní klubovou arénu organizovanou ve spolupráci s nejslavnějšími komunitami a ve skleněné hale in der bude možné nahlédnou do „svatyně“ 30 vozů, do jejich motorového prostoru.

Kontakt:
LIPSKÉ VELETRHY
Výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko
SEPP International s.r.o., Přemyslovská 32, 130 00 PRAHA 3
Telefon: +420 222 734 483, Telefax: +420 222 734 482
E-mail: info@lipskeveletrhy.cz

Podrobnější informace najdete v přiložených souborech:

AMICOM je předním evropským veletrhem elektroniky ve vozidlech

Premiéra veletrhu AMISTYLE se setkává s velkým zájmem

AMITEC 2011: středoevropské setkání branže

http://www.amitec-leipzig.de

http://www.amicom-leipzig.de

http://www.amistyle-leipzig.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Strojírenský veletrh v Hamburku

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}