arteo_cz

messe duesseldorf
Kids India - Bengaluru

Realizace expozic

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

MES Expo 2021

MES Expo 2021

Veletrh pro dodavatele elektroniky v branži mobility

LEARNTEC

IFA 2020

zpět

HANNOVER MESSE 2011 přináší dobré prognózy pro průmysl

Publikováno: 6.2.2011 00:00

Autor: EuroExpo

HANNOVER MESSE 2011 přináší dobré prognózy pro průmysl

Nejvýznamnější světová událost technologií se uskuteční v Hannoveru
4. – 8. dubna 2011.

Společné téma veletrhu HANNOVER MESSE 2011 je:Smart Efficiency
– 13 předních mezinárodních veletrhů ukáže inteligentní souhru průmyslových odvětví
– Pozitivní prognózy pro průmysl

Veletrh HANNOVER MESSE 2011 je spojením třinácti předních veletrhů na jednom místě: Industrial Automation, Motion, Drive & Automation, Energy, Power Plant Technology, Wind, MobiliTec, Digital Factory, ComVac, Industrial Supply, CoilTechnica, SurfaceTechnology, MicroNanoTec a Research & Technology. Podrobnější charakteristiku jednotlivých akcí najdete v příloze tohoto článku. Hlavními tématy veletrhu HANNOVER MESSE 2011 jsou průmyslová automatizace, energetická technika, technologie pohonu a fluidní technika, průmyslové subdodávky a služby, technologie budoucnosti. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2011 je Francie.

Společné téma veletrhu HANNOVER MESSE 2011 je Smart Efficiency. Pod tímto heslem představí podniky na všech 13 předních mezinárodních veletrzích klíčové technologie světového průmyslu. „Efektivita v různých oborech je v průmyslu už léta téma, o kterém se hovoří nejvíce. Při tvorbě průmyslových procesů je toho však ve hře víc: Jde o inteligentní spojení a využívání jednotlivých potenciálů účinnosti. Téma Smart Efficiency je společné pro oblasti efektivity nákladů, procesů a zdrojů. Teprve jejich inteligentní souhra umožňuje podnikům dlouhodobě obstát na trhu a zachovat si konkurenceschopnost v mezinárodním měřítku,“ říká Dr. Wolfram von Fritsch, předseda představenstva veletržní správy Deutsche Messe AG. „Konkrétně to znamená využívat materiály a energii s ohledem na úsporu zdrojů, optimalizovat výrobní procesy a zavést efektivní řízení nákladů,“ doplňuje W. von Fritsch.

Nejdůležitější technologie průmyslového řetězce tvorby hodnot společně prezentuje jen veletrh HANNOVER MESSE. Jde zde především o inovace, nové technologie a produkty, účinné procesy a efektivní využívání materiálů. Svými stěžejními tématy průmyslová automatizace, energetická technika, subdodávky a služby, technika pohonu a fluidní technika je veletrh HANNOVER MESSE odrazem hlavních trendů zúčastněných průmyslových odvětví.

„Na jaře 2011 našimi 13 mezinárodními předními veletrhy obsadíme v Hannoveru celé výstaviště. Na návštěvníky zde čeká mimořádná mezinárodní přehlídka průmyslu. Už dnes se v jednotlivých oblastech rýsuje široké zastoupení vystavovatelů, kteří si již zarezervovali místo na veletrhu. Tento vývoj dokládá, že s veletrhem HANNOVER MESSE přicházíme ve správný okamžik ve fázi začínajícího rozmachu a že v roce 2011 můžeme počítat se silnou akcí,“ říká W. von Fritsch.

Pozitivní prognózy pro průmysl
Průmyslové podniky se po těžkém období hospodářské recese na světovém trhu nyní prezentují novými produkty a řešeními. „Očekáváme, že na veletrhu HANNOVER MESSE bude v příštím roce prezentováno přes 4 500 inovací. Vystavující podniky opět názorně předvedou, že pro hlavní globální výzvy budoucnosti byla již nalezena vysoce inteligentní řešení,“ říká W. von Fritsch.

Podle údajů Svazu německých výrobců strojů a zařízení (VDMA) se sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem zaznamenalo světové strojírenství v roce 2010 růst ve výši šesti procent a v roce 2011 dalších osmi procent. Také Ústřední svaz elektrotechniky a elektronického průmyslu (ZVEI) se sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem očekává nárůst na světovém trhu elektrotechniky a elektroniky 6 % v roce 2010 a dalších 6 % v roce 2011. W. von Fritsch: „Na veletrhu HANNOVER MESSE získá rozmach na dynamice a protože veletrhy odrážejí budoucí vývoj, mohou jednotlivá odvětví počítat s novými impulzy. Vystavovatelé mají v Hannoveru možnost navázat nové mezinárodní obchodní kontakty a zajistit si stabilitu a trvalou udržitelnost svého růstu.“

Partnerská země Francie
Pod heslem „Inovace pro udržitelný růst“ se představí Francie jako partnerská země veletrhu HANNOVER MESSE 2011. Hlavními tématy prezentace partnerské země jsou energie, mobilita a energetická účinnost, která navazují na hlavní témata veletrhu HANNOVER MESSE. Spolu s Německem patří Francie k nejvýznamnějším průmyslovým zemím Evropy. Německo bylo v roce 2009 objemem 114 miliard euro nejvýznamnějším obchodním partnerem Francie.

Plán výstaviště

Autobusový zájezd na HANNOVER MESSE 2011

Podrobnější přehled jednotlivých veletrhů HANNOVER MESSE 2011

http://www.hannovermesse.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Kids India - Bengaluru

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}