prehled-veletrhu-2017

AUTOSHOW PRAHA
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

flora podzim

Trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & ŽIVA vás opět přivítá v Plzni

Trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & ŽIVA vás opět přivítá v Plzni

Od pátku 13. do neděle 15. října se hala TJ Lokomotiva v Plzni – Slovanech už po jedenácté stane místem konání největšího západočeského trojlístku veletrhů. Jedná se o veletrh bydlení a stavebnictví „ ...

Podzimní Flora představí nejlepší produkty ovocnářů a zelinářů a hlásí návrat ke kořenům

Podzimní Flora představí nejlepší produkty ovocnářů a zelinářů a hlásí návrat ke kořenům

Návrat ke kořenům. Tak zní hlavní motto 22. ročníku celonárodní výstavy ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků Flora Olomouc (Hortikomplex). Na stejnojmenném výstavišti čeká i letos všechny návštěvn ...

REHACARE světový veletrh pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením.

REHACARE světový veletrh pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením.

Mezinárodní veletrh rehabilitace, integrace, prevence a péče, s přidruženým kongresem proběhne 4. - 7. 10. 2017 v Düsseldorfu. Jedná se o největší veletrh svého druhu na světě. Více než 30 let zkušeno ...

Veletržní společnost Karlsruhe

avf

zpět

LIGNA HANNOVER 2011: inovativně, efektivně, perspektivně

Publikováno: 10.2.2011 00:00

Autor: EuroExpo

LIGNA HANNOVER 2011: inovativně, efektivně, perspektivně

Na veletrhu LIGNA HANNOVER 2011 se od 30. května do 3. června setkají vystavovatelé i návštěvníci z celého světa. Budou zde prezentovány trendy, které udávají směr, a aktuální témata sektoru lesního hospodářství a dřevozpracujícího průmyslu.

Účast českých firem na veletrhu LIGNA organizuje veletržní správa Incheba Praha. Kontakty a další informace najdete na konci článku.

„Už nyní je jisté, že na veletrhu budou zastoupeny všechny přední podniky odvětví. Pozice veletrhu LIGNA HANNOVER jako předního mezinárodního veletrhu, na kterém jsou v popředí technologie, procesy a produkty, se tím dále upevní. Téměř ve všech oblastech bude k vidění mnoho novinek, protože na veletrhu LIGNA se inovace z celého světa objevují poprvé,“ říká Stephan Ph. Kühne, člen představenstva veletržní správy Deutsche Messe AG, Hannover.

S. Ph. Kühne předpokládá, že veletrh LIGNA HANNOVER 2011 dosáhne úrovně předešlé akce, i když se zatím všechny oblasti odvětví ještě zcela nezotavily z obtížné hospodářské situace. „Očekáváme okolo 1 700 vystavovatelů asi z 50 zemí, které chtějí prezentací svých inovací podpořit svůj další růst,“ říká S. Kühne. Více než polovina vystavovatelů přijede na veletrh ze zahraničí. Podniky využívají tuto globální platformu ke světové prezentaci svých novinek před mezinárodním publikem. Žádná jiná akce nebudí takovou pozornost jako veletrh LIGNA. Více než třetina návštěvníků je ze zahraničí. Veletrh LIGNA 2009 navštívilo 80 000 návštěvníků z 90 zemí. Z nich bylo 95 % odborných návštěvníků se značnými rozhodovacími pravomocemi.

Veletrh LIGNA HANNOVER spojuje všechny technologie řetězce tvorby hodnot, to znamená od lesního hospodářství až po dřevozpracující průmysl. Je proto ideální platformou, kde se mohou sejít zástupci celé branže, kteří mají rozhodovací pravomoce.

Výstavní program veletrhu LIGNA HANNOVER zahrnuje vedle lesního hospodářství a lesnické techniky na volném prostranství a v pavilónech pod střechou Expo pilařskou techniku a výrobu dřevěných materiálů a dýh v hale č. 27, zpracování masivního dřeva v halách č. 12 a 13, výrobu nábytku v halách č. 22 - 26, bioenergie ze dřeva na volném prostranství, v pavilónech a v hale č. 13 a přehlídku Řemeslo, dřevo a více v halách č. 11, 12 a 14 - 17.

Na veletrhu LIGNA HANNOVER jsou v centru pozornosti inovace, novinky, nové technologie a produkty, efektivní procesy a materiály. LIGNA HANNOVER má výsadní postavení mezi světovými veletrhy, protože představuje celý procesový řetězec a návštěvníkům poskytuje celkový přehled o trhu.

Česká účast - ještě je možné se přihlásit
Zatím se přihlásilo cca 15 českých firem, které mohou prostřednictvím programu OPPI (MPO ČR, Czechtrade, HK ČR) získat podporu ve výši až 120.000,- Kč na výstavní plochu, stavbu stánku apod. Přihlášky jsou ještě k dispozici v Inchebě Praha, kontakt: ing. Benešová, tel.: 220 103 491, e-mail: m.benesova@incheba.cz

Podrobná tisková zpráva ke stažení

http://www.ligna.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

for gastro

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}