strechy praha 2020

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

LASYS 2020

Inmex SMM India

Cestovatelský festival Kolem světa

Cestovatelský festival Kolem světa

Procestujte celý svět během dvou dnů!

IT-TRANS představí trendy pro inteligentní systémy městské dopravy

IT-TRANS představí trendy pro inteligentní systémy městské dopravy

3. - 5. března 2020, Messe Karlsruhe

Šestý ročník Insights-X přináší nové uspořádání produktových kategorií

Šestý ročník Insights-X přináší nové uspořádání produktových kategorií

 Z kategorie „Vše kolem psacího stolu“ se stane „Psací stůl a kancelář“  Digitální a udržitelné produkty budou zastoupené ve všech segmentech

motocykl roku 2020

Kids India - Bengaluru

zpět

Chillventa 2012 – změna doby konání

Publikováno: 18.2.2011 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

Chillventa 2012 – změna doby konání

Příští Chillventa v Norimberku se bude konat od 9. do 11. října 2012. Mezinárodní odborný veletrh chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel tedy nebude zahájen jako obvykle ve středu, ale již v úterý. Třídenní délka trvání se nemění, takže poslední den veletrhu připadne na čtvrtek. Odborný doprovodný program Chillventa Congressing začíná den před veletrhem, jak je již tradicí, tedy v pondělí 8. října 2012.

„Po vysloveně úspěšné Chillventě 2010 jsme s mnoha vystavovateli vedli zajímavé a konstruktivní rozhovory. Předsunutím doby konání Chillventy 2012 o jeden den v týdnu vyhovujeme podnětu poradního výboru veletrhu, který nám tlumočil shodné přání mnoha našich vystavovatelů zahájit Chillventu o den dřív“, vysvětluje Gabriele Hannwacker, vedoucí projektu Chillventa veletržní společnosti NürnbergMesse. „Upravit termín konání má smysl. Díky tomu se stále rostoucí počet odborných návštěvníků Chillventy daleko lépe rozloží do tří dnů veletrhu, což bude přínosné pro vystavovatele i pro návštěvníky, kteří budou moci mnohem lépe využít čas kintenzivním rozhovorům a obchodům. Na celkové délce konání Chillventy se tím nic nemění. Koncepce realizovat odborné veletrhy soustředěně ve třech dnech se osvědčila. Touto kompaktní formou se vyznačuje nejen Chillventa, ale také celá řada mezinárodně uznávaných odborných veletrhů konaných ve veletržní lokalitě Norimberk“, pokračuje Hannwacker.

Program Chillventa Congressing tím pádem bude odstartován v pondělí 8.října 2012. Chillventa 2012 pak proběhne od úterka 9. října do čtvrka 11. října 2012 ve veletržním centru v Norimberku.

Další body v síti chlazení-klimatizace-tepelná čerpadla
Skupina NürnbergMesse Group v uplynulých měsících dál rozšířila svoji mezinárodní síť v oboru chlazení a klimatizace. Vedle úspěšných akcí konaných na domácím výstavišti pořádá NürnbergMesse další akce na dvou z nejzajímavějších trhů světa: v Rusku a v Indii.

ACREX India 2011 v Dillí
Společnost NürnbergMesse převzala celosvětovou marketingovou komunikaci a realizaci největšího a nejdůležitějšího odborného veletrhu chlazení a klimatizace v Indii, ACREX India 2011. Tento veletrh se bude konat v době od 24. do 26. února 2011 na výstavišti Pragati Maidan v Dillí. Při organizaci a realizaci v místě konání spolupracuje skupina NürnbergMesse Group úzce s Německo-indickou obchodní komorou IGCC. Pořadatel ISHRAE se sídlem v Dillí se opírá o tři desítky let zkušeností voblasti indické chladicí a klimatizační techniky. Více informací k veletrhu ACREX India 2011 na: www.acrex.org.in


Chillventa Rossija 2011 v Moskvě
V době od 1. do 3. března 2011 se bude poprvé konat Chillventa Rossija, ruský odborný veletrh chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel vmoskevském veletržním centru Crocus Expo International Exhibition Center. Tento veletrh sází na mimořádně úspěšnou koncepci norimberské Chillventy. Chillventa Rossija bude v plném rozsahu zahrnovat obor chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel. Něco takového na ruském trhu dosud neexistuje.

Ohlédnutí: velký úspěch – Chillventa 2010
Chillventa 2010 byla naprostým úspěchem. V době od 13. do 15. října 2010 se na této veletržní události oboru sešlo 29312 odborných návštěvníků zcelého světa. Norimberské výstaviště se stalo dějištěm setkání mezinárodní komunity z oboru chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel. 881 firem ze 42 zemí prezentovalo rozmanitost a inovační potenciál celého odvětví. Nálada byla úžasná a aktéři pohlíží do budoucnosti soptimismem.
„Pro vystavovatele z celého světa byla Chillventa 2010 velkým úspěchem. Měli jsme na stáncích správné odborné návštěvníky a vedli jsme hodnotné rozhovory. Nálada na Chillventě odráží dobré perspektivy v odvětví. Chillventa má formát, potkáte tu rozhodovatele a profesionální odborné návštěvníky. Již dnes se těším na příští veletrh“, uvádí Heinrich Reuß, předseda poradního výboru veletrhu Chillventa.

http://www.chillventa.de

Stránky českého zastoupení norimberských veletrhů

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

ILA

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}