arteo_cz

bau 2019
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

strechy praha 2018

NürnbergMesse: impulzy díky inovační ofenzívě

NürnbergMesse: impulzy díky inovační ofenzívě

Leitmotiv „inovace“: nové veletrhy a kongresy, růst díky internacionalizaci a prosazování digitalizace Cenné impulzy v roce 2018 přináší veletržní společnosti NürnbergMesse inovační ofenzíva. Sedmn ...

MOTOSALON 2019 už túruje

MOTOSALON 2019 už túruje

Za necelé tři měsíce se sejdou prodejci a fanoušci dvoustopých motorových vozidel, tentokrát opět na pražském výstavišti v Letňanech. Po dvou letech zde bude v termínu 28.2.- 3.3. 2019 k vidění to nej ...

BrauBeviale 2018: Pravidelné setkání branže tak velké a mezinárodní jako nikdy předtím

BrauBeviale 2018: Pravidelné setkání branže tak velké a mezinárodní jako nikdy předtím

Po třech úspěšných dnech uzavřel veletrh BrauBeviale své brány s rekordními výsledky. Přes 40 000 odborných návštěvníků (2016: 37 923), z toho přes 18 000 zahraničních, přicestovalo ve dnech 13. až 15 ...

Nürnbergmesse

ITB

zpět

Světové novinky na veletrhu INTERVITIS VIENNA

Publikováno: 28.2.2011 00:00

Autor: Messe Stuttgart

Světové novinky na veletrhu INTERVITIS VIENNA

Od 10. do 12. dubna 2011 představí četní vystavovatelé na vídeňském výstavišti inovace týkající se strojů, obalů a ochrany rostlin.

Zdarma vstupenky na veletrh na info@naveletrh.cz.

INTERVITIS VIENNA jako ústřední odborné fórum pro obor vinařství a ovocnářství ve středovýchodní Evropě předvede od 10. do 22. dubna velké množství inovací. Na třetím ročníku tohoto mezinárodního veletrhu se očekává přibližně 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků z Rakouska a z jižních a východních sousedních zemí. Společnost Messe Stuttgart a Německý vinařský svaz (Deutscher Weinbauverband) jako pořadatelé pod odbornou a ideovou záštitou Rakouského vinařského svazu (Österreichischer Weinbauverband) uspořádají na INTERVITIS VIENNA velké tržiště na 12 000 metrech čtverečních pro výměnu produktů a služeb, ale také nápadů a společných vizí pro středovýchodní a jihovýchodní Evropu.

Veletrh INTERVITIS VIENNA 2011 jako mezinárodní událost s vysokou prestiží předvede kompletní výrobní řetězec jednoznačně rozdělený na čtyři oblasti: technologii pěstování a sklizně vinné révy a ovoce, zpracování a řízení procesu produkce vína a ovoce, technologii plnění a balení a dále marketing a organizaci. Na seznamu vystavovatelů jsou takové firmy, jako RWA Raiffeisen Ware Austria, Anton Wottle Maschinen- und Weinpressenbau, Scharfenberger, KMS Rinklin, Velo, Vulcascot a mnohé další. Všechny s sebou na vídeňské výstaviště přinesou své inovace, mezi nimi také světové novinky. Zde je výběr toho, co na návštěvníky čeká.

Společnost Anton Wottle Maschinen- und Weinpressenbau GmbH představí hned několik technických novinek: lis na víno WOTTLE TPG s kompletně uzavřeným lisovacím košem, který je vybavený novým ovládáním s dotykovým panelem, nejnovější generaci sklízečů hroznů GREGOIRE G1 a G8 s integrovanou třídicí jednotkou a dále řízení chlazení pro kompletní zařízení pro optimální kvašení od firmy F-Control a stacionární mechanický třídicí systém VARIO, který budou denně předvádět pracovníci u stánku. Příslušná zastoupení společnosti v České republice, na Slovensku a v Maďarsku organizují návštěvu veletrhu zákazníky ze sousedních východních zemí.

BEGEROW Austria GmbH přiveze na veletrh technickou inovaci - hloubkové filtrační médium BECOPAD. Skládá se z buničiny, která je stoprocentně biologicky odbouratelná a tedy stoprocentně kompostovatelná. Je šetrná vůči vínu, protože zachovává aroma, barvu a celkovou hodnotu vína. Mezi další novinky patří také membránové filtrační svíčky BECO MEMBRAN PSplus a BECO MEMBRAN PFplus, které se vyznačují velmi vysokým mikrobiologickým stupněm odlučování a dlouhou životností, a díky tomu zaručují bezpečnost a zároveň hospodárnost. Firma BEGEROW bude kromě toho informovat o produktech pro úpravu vína pomocí nápojové technologie SIHA, jako jsou kvasinky, enzymy, bakterie, stabilizátory a čiřidla.

Erbslöh Geisenheim AG bude informovat o svých produktech z oblasti nápojové technologie. K inovacím patří enzym Trenolin® Frio DF a kvasinky Oenoferm® Zweigelt a dále filtrační metoda VarioSan®. Z oblasti biovinifikace předvede firma Erbslöh Oeneferm® Bio a HydroGum Bio.

GEA Westfalia Separator Austria GmbH se specializuje na separátory a dekantéry. Novinkou v sortimentu je dekantér GCF 555. Používá se ve vinných sklepech nebo ve výrobnách ovocných šťáv jako multifunkční stroj pro odšťavování, čiření moštů, zpracování kvasinkových kalů nebo usazenin. Jeho speciální bubnový design skýtá pro každou oblast použití velkou čiřicí plochu a tedy maximální odlučovací výkon.

KMS Rinklin GmbH přináší na INTERVITIS VIENNA velké množství výrobků ze svého sortimentu, mezi nimi odsavač listů, vyvazovač letorostů, ožínač listů, předřezávač a ometače kmínků. Mezi inovace patří vyvazovač letorostů s automatickým zauzlováním provazu na konci řady a speciální předřezávač, který se automaticky otevírá při identifikaci sloupku.

Scharfenberger GmbH & Co. KG představí se svým výrobkem Europress-Cool s dvojitým pláštěm a tlakovou fermentační jednotkou poprvé na rakouském trhu světovou novinku. Skvěle se hodí pro odstátí a kvašení rmutu metodou změny tlaku. Tak lze hroznové víno po odstátí rmutu, resp. procesu kvašení přímo lisovat a nemusí se přemisťovat z kvasné nádoby do lisu. Odpadá tak mechanické zpracování, díky čemuž vzniká méně kalu. Také náklady jsou menší, protože lis a kvasná nádoba jsou spojené v jednom výrobku. Jako výhradní zástupce firmy BRAUD pro Rakousko a Německo bude společnost Scharfenberger dále vystavovat novou generaci strojů na sklizeň hroznů BRAUD 9000L.

Syncor e. K. představí světovou novinku GlasTwister. Tento patentovaný dlouhodobý uzávěr byl v roce 2010 ve Stuttgartu vyznamenán cenou za inovaci INTERVITIS INTERFRUCTA. Tato zvláštní cena za technický pokrok byla udělena výrobku GlasTwister, protože je přesvědčivý díky své extrémně vysoké neprodyšnosti a zabraňuje negativnímu ovlivňování senzorických vlastností vína. Navíc firma Syncor e. K. předvede uzávěry lahví na víno, perlivé a šumivé víno.

Zdarma vstupenky na veletrh na info@naveletrh.cz.
Další informace na www.intervitis-vienna.de

http://www.naveletrh.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}