staffito-300

Veletrh větrné energie WindEnergy Hamburg 2018
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

arteo_cz

Veletrh REHAB 2019

Veletrh REHAB 2019

16. – 18. května 2019, Messe Karlsruhe

FeuerTrutz

FeuerTrutz

V termínu 20. - 21. února 2019 proběhne na výstavišti v Norimberku již 9-tý ročník mezinárodního veletrhu FeuerTrutz, který je zaměřen na protipožární prevenci.

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Jen do 31. 7. 2018 mají výrobci biopotravin možnost zajistit si pro firmu místo na mezinárodním veletrhu biopotravin BIOFACH 2019 (13.02. - 16. 02.2019) Velmi rychle a pohodlně je možné se nahlási ...

Lasys 2018

WindEnergy Hamburg

zpět

GDS – mezinárodní veletrh obuvi a doplňků se bude konat od 16. do 18. března 2011

Publikováno: 4.3.2011 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

GDS – mezinárodní veletrh obuvi a doplňků se bude konat od 16. do 18. března 2011

GDS roste a vylepšuje návštěvnický servis:
+ počet 830 vystavovatelů představuje nárůst o 9 %
+ odborné informace: doprovodný program zprostředkuje trendy a know-how
+ návštěvnický servis: nové internetové stránky, bezplatná elektronická vstupenka a nové veletržní aplikace
+ nové značky v segmentech „Premium“ a „Urban“

Na veletrhu GDS – mezinárodním veletrhu obuvi a doplňků bude od 16. do 18. března 2011 prezentovat trendy a návrhů nové objednávkové sezóny podzim/zima 2011/2012 přes 830 vystavovatelů. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho poutavých kolekcí ze 37 zemí, které budou přehledně rozděleny do jedenácti tématických celků veletrhu GDS. K tomu nutno přičíst 380 vystavovatelů veletrhu GLOBAL SHOES, současně pořádaného na výstavišti v Düsseldorfu.

GDS – nárůst o devět procent
Samotný veletrh GDS hlásí nárůst o téměř 9 % v porovnání s loňským ročníkem. Jde o vývoj, který samozřejmostí, jak jej zhodnotil Werner Matthias Dornscheidt, předseda představenstva pořádající společnosti Messe Düsseldorf na úvodní tiskové konferenci: „Veletrh GDS přirozeně participuje na pozitivním vývoji německého maloobchodu a může být chápán jako zrcadlo trhu. GDS je ovšem mezinárodním veletrhem, který je také ovlivněn situací na zahraničních trzích, jejichž stav nebyl tak dobrý jako u nás v Německu. O to víc nás těší, že jsme také ze zemí jako Španělsko nebo Portugalsko dokázali získat přes 20 % nových vystavovatelů“.

Důvod, proč se stále více firem rozhoduje předvést své kolekce na veletrhu GDS, spatřuje ředitelka veletrhu Kristin Deutelmoser v jeho průběžné optimalizaci: „Pevně stavíme na tom, co se osvědčilo – například na tématických celcích, které jsme zavedli před šesti lety, a pokoušíme se při každém ročníku tato jednotlivá těžiště zlepšovat. Tentokrát jsme se zaměřili na témata odborné informace a návštěvnický servis. Na našich nových internetových stránkách průběžně informujeme o veletrhu GDS a o obuvnickém oboru. Navíc nabídneme v průběhu veletrhu fundované informace prostřednictvím doprovodného programu. Služby návštěvníkům jsme vylepšili naší bezplatnou elektronickou vstupenkou a veletržní aplikací“.

Odborné informace - doprovodný program zprostředkuje trendy a know-how
Doprovodný program veletrhu GDS nabízí dva stěžejní body: v rámci koncepce „Follow the Trend“ naleznou návštěvníci klíčové návrhy a nejvýznamnější témata pro novou objednávkovou sezónu. Ty budou vizualizovány formou trendových instalací v pavilonech 4 a 5, které budou současně představovat inspiraci pro prezentaci produktů, dále řadou odborných referátů a také čtyřmi módními přehlídkami denně v režii veletrhu GDS. Při nich půjde nejen o nové modely obuvi, ale také o prominentní tváře, jakou je například osobnost Jimi Blue Ochsenknechta. Druhá část doprovodného programu cíleně nabídne obchodníkům znalosti expertů. Formou přednášek získají zasvěcené informace k tématům jako jsou wellness, ekologie nebo udržitelný vývoj a získají rady v otázkách prodeje ve vlastních internetových obchodech.

Návštěvnický servis – nové internetové stránky, bezplatná e-vstupenka a veletržní aplikace
Kdo má zájem o informace o novinkách a tématech veletrhu GDS, má k nim již od poloviny ledna 2011 přístup na nové homepage veletrhu GDS www.gds-online.com. Vedle všech informací o veletrhu a jeho vystavovatelích nabízejí webové stránky každý týden redakční zprávy o obuvnickém oboru. Ředitelé renomovaných výrobců obuvi zde poskytují rozhovory, objasňují se zde témata z oblasti obchodu a představují se zde zajímavé koncepce obchodu s obuví z celého světa. Přes webové stránky je možno dostat se do nového obchodu se vstupenkami, v němž je možno pohodlně zhotovit vlastní elektronickou vstupenku, a tím bezplatně navštívit veletrh GDS, aniž by je bylo nutno koupit na výstavišti. Po příchodu na výstaviště se doporučuje instalovat na smartphone novou GDS-aplikaci a získat tak v každém okamžiku přístup do aktuální databanky vystavovatelů včetně plánu pavilonů.

Veškeré aktivity v souvislosti s veletrhy GDS a GLOBAL SHOES, a také údaje o kontaktech na vystavovatele a popisy kolekcí je možno najít na internetu pod www.gds-online.com nebo www.globalshoes-online.com.

Další informace:
Tiskové oddělení GDS/GLOBAL SHOES
Janine Budewitz - Ines Jochum
tisková referentka - tisková referentka
tel.: +49 211 4396 385 - tel.: +49 211 4396 384
fax: +49 211 4396 495 - fax: +49 211 4396 495
e-mail: budewitz@gds-online.com - e-mail: jochum@gds-online.com

http://www.gds-online.com

http://www.globalshoes-online.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 1

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}