arteo_cz

INTERBEAUTY PRAGUE
Nufam2017

staffito-300

Říjnový veletrh FOR GASTRO & HOTEL zaujme lidi z oboru i laickou veřejnost

Říjnový veletrh FOR GASTRO & HOTEL zaujme lidi z oboru i laickou veřejnost

Zajímavé produkty a informace z oboru potravinářství, gastronomie, hotelových a restauračních zařízení si mohou lidé prohlédnout na již sedmém ročníku veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, který se uskute ...

NUFAM 2017 už za 10 dní

NUFAM 2017 už za 10 dní

Ve dnech od 28. září do 1. října 2017 otevře veletrh NUFAM již po páté své brány prodejcům a nákupčím užitkových vozů. Na výstavišti Messe Kralsruhe se představí přední výrobci těžkých a lehkých užit ...

Navštivte výstavy ZDRAVÍ A DUŠE a ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Navštivte výstavy ZDRAVÍ A DUŠE a ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Život na zahradě - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (22. - 24. září 2017, Výstaviště Černá louka). Souběžně bude probíhat v ...

LEARNTEC

FEUER TRUTZ 2017

zpět

GDS – mezinárodní veletrh obuvi a doplňků se bude konat od 16. do 18. března 2011

Publikováno: 4.3.2011 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

GDS – mezinárodní veletrh obuvi a doplňků se bude konat od 16. do 18. března 2011

GDS roste a vylepšuje návštěvnický servis:
+ počet 830 vystavovatelů představuje nárůst o 9 %
+ odborné informace: doprovodný program zprostředkuje trendy a know-how
+ návštěvnický servis: nové internetové stránky, bezplatná elektronická vstupenka a nové veletržní aplikace
+ nové značky v segmentech „Premium“ a „Urban“

Na veletrhu GDS – mezinárodním veletrhu obuvi a doplňků bude od 16. do 18. března 2011 prezentovat trendy a návrhů nové objednávkové sezóny podzim/zima 2011/2012 přes 830 vystavovatelů. Návštěvníci se mohou těšit na mnoho poutavých kolekcí ze 37 zemí, které budou přehledně rozděleny do jedenácti tématických celků veletrhu GDS. K tomu nutno přičíst 380 vystavovatelů veletrhu GLOBAL SHOES, současně pořádaného na výstavišti v Düsseldorfu.

GDS – nárůst o devět procent
Samotný veletrh GDS hlásí nárůst o téměř 9 % v porovnání s loňským ročníkem. Jde o vývoj, který samozřejmostí, jak jej zhodnotil Werner Matthias Dornscheidt, předseda představenstva pořádající společnosti Messe Düsseldorf na úvodní tiskové konferenci: „Veletrh GDS přirozeně participuje na pozitivním vývoji německého maloobchodu a může být chápán jako zrcadlo trhu. GDS je ovšem mezinárodním veletrhem, který je také ovlivněn situací na zahraničních trzích, jejichž stav nebyl tak dobrý jako u nás v Německu. O to víc nás těší, že jsme také ze zemí jako Španělsko nebo Portugalsko dokázali získat přes 20 % nových vystavovatelů“.

Důvod, proč se stále více firem rozhoduje předvést své kolekce na veletrhu GDS, spatřuje ředitelka veletrhu Kristin Deutelmoser v jeho průběžné optimalizaci: „Pevně stavíme na tom, co se osvědčilo – například na tématických celcích, které jsme zavedli před šesti lety, a pokoušíme se při každém ročníku tato jednotlivá těžiště zlepšovat. Tentokrát jsme se zaměřili na témata odborné informace a návštěvnický servis. Na našich nových internetových stránkách průběžně informujeme o veletrhu GDS a o obuvnickém oboru. Navíc nabídneme v průběhu veletrhu fundované informace prostřednictvím doprovodného programu. Služby návštěvníkům jsme vylepšili naší bezplatnou elektronickou vstupenkou a veletržní aplikací“.

Odborné informace - doprovodný program zprostředkuje trendy a know-how
Doprovodný program veletrhu GDS nabízí dva stěžejní body: v rámci koncepce „Follow the Trend“ naleznou návštěvníci klíčové návrhy a nejvýznamnější témata pro novou objednávkovou sezónu. Ty budou vizualizovány formou trendových instalací v pavilonech 4 a 5, které budou současně představovat inspiraci pro prezentaci produktů, dále řadou odborných referátů a také čtyřmi módními přehlídkami denně v režii veletrhu GDS. Při nich půjde nejen o nové modely obuvi, ale také o prominentní tváře, jakou je například osobnost Jimi Blue Ochsenknechta. Druhá část doprovodného programu cíleně nabídne obchodníkům znalosti expertů. Formou přednášek získají zasvěcené informace k tématům jako jsou wellness, ekologie nebo udržitelný vývoj a získají rady v otázkách prodeje ve vlastních internetových obchodech.

Návštěvnický servis – nové internetové stránky, bezplatná e-vstupenka a veletržní aplikace
Kdo má zájem o informace o novinkách a tématech veletrhu GDS, má k nim již od poloviny ledna 2011 přístup na nové homepage veletrhu GDS www.gds-online.com. Vedle všech informací o veletrhu a jeho vystavovatelích nabízejí webové stránky každý týden redakční zprávy o obuvnickém oboru. Ředitelé renomovaných výrobců obuvi zde poskytují rozhovory, objasňují se zde témata z oblasti obchodu a představují se zde zajímavé koncepce obchodu s obuví z celého světa. Přes webové stránky je možno dostat se do nového obchodu se vstupenkami, v němž je možno pohodlně zhotovit vlastní elektronickou vstupenku, a tím bezplatně navštívit veletrh GDS, aniž by je bylo nutno koupit na výstavišti. Po příchodu na výstaviště se doporučuje instalovat na smartphone novou GDS-aplikaci a získat tak v každém okamžiku přístup do aktuální databanky vystavovatelů včetně plánu pavilonů.

Veškeré aktivity v souvislosti s veletrhy GDS a GLOBAL SHOES, a také údaje o kontaktech na vystavovatele a popisy kolekcí je možno najít na internetu pod www.gds-online.com nebo www.globalshoes-online.com.

Další informace:
Tiskové oddělení GDS/GLOBAL SHOES
Janine Budewitz - Ines Jochum
tisková referentka - tisková referentka
tel.: +49 211 4396 385 - tel.: +49 211 4396 384
fax: +49 211 4396 495 - fax: +49 211 4396 495
e-mail: budewitz@gds-online.com - e-mail: jochum@gds-online.com

http://www.gds-online.com

http://www.globalshoes-online.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}