staffito-300

AMB 2018
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

Nürnbergmesse

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

arteo_cz

get nord

zpět

FOR HABITAT & spol. - Blok jarních veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň

Publikováno: 4.3.2011 00:00

Autor:

FOR HABITAT & spol. - Blok jarních veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň

Od 17. do 20. března připravila společnost ABF v PVA Letňany pro své návštěvníky pořádnou dávku jarní inspirace. Soubor veletrhů pro bydlení, veřejné prostory a zeleň přináší pět veletrhů zaměřených na rekonstrukce, interiéry, kancelář, design, nábytek a také zahradu nebo veřejnou zeleň a vybavení měst a obcí. Představí se zde 500 vystavovatelů na ploše 26.000 m2. Kromě nepřeberného množství vystavovatelů veletrhy nabídnou bohaté doprovodné programy, přednášky či poradenství.

Jako každý rok tak i letos se v areálu PVA Letňany mohou návštěvníci nechat inspirovat novými trendy bydlení. Oproti předešlým ročníkům je letošní veletrh poprvé členěn tematicky na pět oborově zaměřených veletrhů.

Jako první odstartuje FOR HABITAT se sto třiceti vystavovateli. Účastníkům nabídne novinky v interiérech – například okna, dveře, schody, obklady. Pro milovníky relaxace jsou připraveny technické novinky v oblasti privátních bazénů a vířivých van zde se budou prezentovat firmy Multipujčovna.cz nebo Bazény Kreidl. Nedílnou součástí veletrhu jsou i bytové dekorace a textil, tento obor zastupují firmy LPK Invest, Borwn & Johnson a Smerladino – Michal Drkoš. Letos poprvé v České republice představí svůj sortiment společnost Ben Anderson (zastoupení společnosti Imperial). Z doprovodného programu se můžete těšit na přednášky týkající se vybavení kuchyní, kde budou prezentovat novinky z oboru zástupci společnosti Oresi a Whirlpool ČR. V sobotu 19. 3. proběhne autogramiáda Josefa Masopusta, který je držitelem zlatého míče z roku 1962.

Druhý veletrh FOR FURNITURE, zaměřený na nábytek a bytový design, představí nové kolekce sto dvacetii vystavovatelů, mezi nimiž nebudou chybět významní čeští výrobci, jako jsou Jitona a.s., Jelínek – výroba nábytku, PF nábytek nebo firma Jech. Světovou novinku ve výrobě matrací představí společnost PURTEX poprvé spojená ochrana proti roztočům jak v potahu, tak i v jádru matrace. V současné době vlastní tato firma k tomuto produktu exkluzivitu na materiály pro rok 2011. Poprvé se na veletrhu bude prezentovat značka talentDesign, která nejen prodává, ale také realizuje výrobu prací mladých designérů. Pro úspěch v minulých ročnících mohou návštěvníci opět využít Interiérové poradenství a a Design Škola opětovaně otevřena svém stánku Poradenské centrum designu interiéru. Po celou dobu veletrhu bude probíhat i bezplatné poradenství Feng Shui, věnující se oblasti zdravého a harmonického bydlení. Veletrh For Furniture poctí svou návštěvou významný kanadský designér Norman Couture, oceněný mnoha cenami za design jak v Kanadě, tak v USA.
„Letos poprvé jsme se rozhodli veletrhy odborně zaměřit a nabídnout, jak návštěvníků, tak i vystavovatelů individuální přístup k danému oboru a větší možnost vyhovět jejich potřebám.“ Odpověděla na otázku, co od letošních veletrhů očekává ředitelka obchodního týmu Ing. arch. Maria Wohlrabová

FOR OFFICE je třetím veletrhem v řadě. Věnovat se bude trendům v kancelářském nábytku a vybavení obchodních a společenských prostor. Své produkty zde představí čtyřicet pět vystavovatelů, mezi nimiž nebudou chybět nejznámější společnosti jako Hon – nábytek s.r.o., Nábytek vasa, Alupress design nebo dodavatelé kancelářských potřeb, např. společnost Office depot. Součástí veletrhu bude také Facility Meeting Point, kde návštěvníci najdou společnosti nabízející veškeré služby v rámci facility managementu. Kdo navštíví tuto expozici naleznete zde mimo jiné odpovědi na otázky, Co je to Facility management? Kde jej může využít? Jaké služby do tohoto oboru spadají, a kde se mohu v tomto oboru vzdělávat?

Ačkoliv název veletrhu evokuje spíše nabídku kancelářského vybavení, FOR OFFICE nezapomněl ani na laickou veřejnost, která si bude moci vybrat nábytek pro domácí kancelář včetně kancelářských potřeb, doplňků a dekorací.

Veletrh FOR GARDEN věnovaný zahradní architektuře, zahradnímu nábytku, technice a vybavení zahrad nabídne produkty a služby sto sedmdesáti vystavovatelů. Na více jak 800m2 se představí výrobci a prodejci zahradního nábytku z tuzemska i zahraničí (Hartman Czech, HaK, fa KOPA, VETAS, Garten & Teak, Lenka Nünning, z-ráj, UBUD, WERCO a další). K prodeji budou okrasné stromy a keře nebo ovocné stromky. Pro údržbu zahrady najdete na expozicích zahradní techniku a nářadí značek: Honda, Solo Praha, Werco, Boels, Husqvarna nebo Bosch. To vše doplní vystavovatelé s dalším vybavením zahrad – od podlah na terasy přes zahradní jezírka, krby a grily až po dekorace do zahrad. Potvrzena je účast vystavovatelů ze sedmi států – kromě ČR to bude Itálie, Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko a Tchaj-Wan. Odborníci jistě uvítají účast prakticky všech oborových svazů a sdružení, od kterých tak budou moci na jednom místě získat užitečné novinky z oboru. Laická veřejnost zase ocení fundované poradenství na těchto stáncích. Během veletrhu se uskuteční konference: Trendy při tvorbě zahrad lV, výběrová výstava a soutěž EXTERIÉR Trendy (kategorie profesionální práce a studentská práce) nebo se představí část z přihlášených prací Fotosoutěže ZIMA 2010 – 2011 (kategorie zahrada a veřejný prostor).

Soubor pěti veletrhů uzavírá FOR GREENERY Třicet šest vystavovatelů nabídne majitelům a správcům veřejné zeleně, komunikací a ostatních prostor kontakty na údržbu měst a obcí. Techniku představí například firmy CIME, Dvořák-svahové sekačky, Bobcat, městský mobiliář JIVA – Jirák, miVAL, Floravil a vybavení dětských hřišť a sportovišť společnosti Siacity, Fit Park, Colmex nebo Fun time. Pro představitele zastupitelstev měst, obcí, stavebních úřadů a dalších institucí bude 18. 3. 2011 připravena speciální akce nazvaná Den veřejné správy. Po celý den tak budou mít tito zástupci možnost navštívit konferenci „Když se lidem nelení, tak si hoví v zeleni“, kterou spolupořádá Ministerstvo životního prostředí. Přednášky konference budou na téma zapojení veřejnosti do péče o veřejnou zeleň. Dalším lákadlem budou doprovodné výstavy „Pražské památné stromy“ a „Za stromy roku“. Posledně jmenovanou pořádá Nadace partnerství, která se snaží svými aktivitami motivovat lidi k zájmu o místo, kde žijí. Návštěvníci se mohou přímo na infostánku Nadace Partnerství dozvědět podrobnosti o jejích projektech a činnosti.

Více informací o jednotlivých veletrzích získáte na uvedených kontaktech.

Informace pro média:
Martina Bauerová
Email: Martina.bauerova@hpcg.cz
Mobil: +420 602 387 660

Kontakty veletrhů:
Lukáš Vilímek
www.forhabitat.cz

Daniela Boučková
www.forfurniture.cz

Daniela Boučková
www.for-office

Jana Dlouhá
www.for-garden.cz

Jana Dlouhá
www.forgreenery.cz

Rozhovor s ředitelkou obchodního týmu - ing. arch. Wohlrabovou

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Web archiv

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}