Eunique  veletrh užitého umění a designu

Buyers circle
InnoTrans new date

arteo_cz

Příští ročník mezinárodního veletrhu chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel CHILLVENTA se uskuteční až v roce 2022.

Příští ročník mezinárodního veletrhu chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel CHILLVENTA se uskuteční až v roce 2022.

Na základě dopadu pandemie koronaviru na světové hospodářství a na základě ankety, která byla provedena mezi vystavovateli i návštěvníky, pořadatel veletrhu CHILLVENTA rozhodl, že by nebylo možné uspo ...

BUS2BUS – Restart autobusové branže v dubnu 2021 v Berlíně

BUS2BUS – Restart autobusové branže v dubnu 2021 v Berlíně

Změna hal, zkrácení délky na dva dny a digitální komponenty akce: to je odpověď BUS2BUS na následky koronakrize, se kterou se musí autobusová branže také vypořádat. BUS2BUS se bude v příštím roce kona ...

Od září se v Norimberku opět otevřou veletržní brány, podzimní sezónu zahájí mezinárodní veletrh GaLaBau (16. 9. - 19. 9. 2020)

Od září se v Norimberku opět otevřou veletržní brány, podzimní sezónu zahájí mezinárodní veletrh GaLaBau (16. 9. - 19. 9. 2020)

S radostí se šíří nejnovější zprávy, že se od 1. 9. 2020 mohou v Bavorsku opět konat veletrhy, a to právě čtyři měsíce před zahájením mezinárodního veletrhu zahradní a krajinářské tvorby, stavby dětsk ...

On-line prodej vstupenek

avf

zpět

Novinky na veletrhu INTERVITIS VIENNA

Publikováno: 21.3.2011 00:00

Autor: Messe Stuttgart

Novinky na veletrhu INTERVITIS VIENNA

Zdarma vstupenky na info@naveletrh.cz

Od 10. do 12. dubna 2011 představí četní vystavovatelé na vídeňském výstavišti inovace týkající se strojů, obalů a ochrany rostlin

INTERVITIS VIENNA jako ústřední odborné fórum pro obor vinařství a ovocnářství ve středovýchodní Evropě předvede od 10. do 12. dubna velké množství inovací. Na třetím ročníku tohoto mezinárodního veletrhu se očekává přibližně 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků z Rakouska a z jižních a východních sousedních zemí. Společnost Messe Stuttgart a Německý vinařský svaz (Deutscher Weinbauverband) jako pořadatelé pod odbornou a ideovou záštitou Rakouského vinařského svazu (Österreichischer Weinbauverband) uspořádají na INTERVITIS VIENNA velké tržiště na 12 000 metrech čtverečních pro výměnu produktů a služeb, ale také nápadů a společných vizí pro středovýchodní a jihovýchodní Evropu.

Veletrh INTERVITIS VIENNA 2011 jako mezinárodní událost s vysokou prestiží předvede kompletní výrobní řetězec jednoznačně rozdělený na čtyři oblasti: technologii pěstování a sklizně vinné révy a ovoce, zpracování a řízení procesu produkce vína a ovoce, technologii plnění a balení a dále marketing a organizaci. Na seznamu vystavovatelů jsou takové firmy, jako RWA Raiffeisen Ware Austria, Anton Wottle Maschinen- und Weinpressenbau, Scharfenberger, KMS Rinklin, Velo, Vulcascot a mnohé další. Všechny s sebou na vídeňské výstaviště přinesou své inovace, mezi nimi také světové novinky.

Zde je výběr toho, co na návštěvníky čeká.

Společnost Anton Wottle Maschinen- und Weinpressenbau GmbH představí hned několik technických novinek: lis na víno WOTTLE TPG s kompletně uzavřeným lisovacím košem, který je vybavený novým ovládáním s dotykovým panelem, nejnovější generaci sklízečů hroznů GREGOIRE G1 a G8 s integrovanou třídicí jednotkou a dále řízení chlazení pro kompletní zařízení pro optimální kvašení od firmy F-Control a stacionární mechanický třídicí systém VARIO, který budou denně předvádět pracovníci u stánku. Příslušná zastoupení společnosti v České republice, na Slovensku a v Maďarsku organizují návštěvu veletrhu zákazníky ze sousedních východních zemí.

BEGEROW Austria GmbH přiveze na veletrh technickou inovaci - hloubkové filtrační médium BECOPAD. Skládá se z buničiny, která je stoprocentně biologicky odbouratelná a tedy stoprocentně kompostovatelná. Je šetrná vůči vínu, protože zachovává aroma, barvu a celkovou hodnotu vína. Mezi další novinky patří také membránové filtrační svíčky BECO MEMBRAN PSplus a BECO MEMBRAN PFplus, které se vyznačují velmi vysokým mikrobiologickým stupněm odlučování a dlouhou životností, a díky tomu zaručují bezpečnost a zároveň hospodárnost. Firma BEGEROW bude kromě toho informovat o produktech pro úpravu vína pomocí nápojové technologie SIHA, jako jsou kvasinky, enzymy, bakterie, stabilizátory a čiřidla.

Erbslöh Geisenheim AG bude informovat o svých produktech z oblasti nápojové technologie. K inovacím patří enzym Trenolin® Frio DF a kvasinky Oenoferm® Zweigelt a dále filtrační metoda VarioSan®. Z oblasti biovinifikace předvede firma Erbslöh Oeneferm® Bio a HydroGum Bio.

GEA Westfalia Separator Austria GmbH se specializuje na separátory a dekantéry. Novinkou v sortimentu je dekantér GCF 555. Používá se ve vinných sklepech nebo ve výrobnách ovocných šťáv jako multifunkční stroj pro odšťavování, čiření moštů, zpracování kvasinkových kalů nebo usazenin. Jeho speciální bubnový design skýtá pro každou oblast použití velkou čiřicí plochu a tedy maximální odlučovací výkon.

KMS Rinklin GmbH přináší na INTERVITIS VIENNA velké množství výrobků ze svého sortimentu, mezi nimi odsavač listů, vyvazovač letorostů, ožínač listů, předřezávač a ometače kmínků. Mezi inovace patří vyvazovač letorostů s automatickým zauzlováním provazu na konci řady a speciální předřezávač, který se automaticky otevírá při identifikaci sloupku.

Scharfenberger GmbH & Co. KG představí se svým výrobkem Europress-Cool s dvojitým pláštěm a tlakovou fermentační jednotkou poprvé na rakouském trhu světovou novinku. Skvěle se hodí pro odstátí a kvašení rmutu metodou změny tlaku. Tak lze hroznové víno po odstátí rmutu, resp. procesu kvašení přímo lisovat a nemusí se přemisťovat z kvasné nádoby do lisu. Odpadá tak mechanické zpracování, díky čemuž vzniká méně kalu. Také náklady jsou menší, protože lis a kvasná nádoba jsou spojené v jednom výrobku. Jako výhradní zástupce firmy BRAUD pro Rakousko a Německo bude společnost Scharfenberger dále vystavovat novou generaci strojů na sklizeň hroznů BRAUD 9000L.

Syncor e. K. představí světovou novinku GlasTwister. Tento patentovaný dlouhodobý uzávěr byl v roce 2010 ve Stuttgartu vyznamenán cenou za inovaci INTERVITIS INTERFRUCTA. Tato zvláštní cena za technický pokrok byla udělena výrobku GlasTwister, protože je přesvědčivý díky své extrémně vysoké neprodyšnosti a zabraňuje negativnímu ovlivňování senzorických vlastností vína. Navíc firma Syncor e. K. předvede uzávěry lahví na víno, perlivé a šumivé víno.

VULCASCOT zastřešuje vystavovatele z Německa, Rakouska, Švýcarska, Itálie a Česka, kteří všichni představí své novinky. Tak firma Franke Bevergae Systems Blefa GmbH & Co. KG bude vystavovat výrobek Optikeg, nový úzký sud o objemu 20,4 l, s nízkou hmotností, nehlučným gumovým postavcem, plně kompatibilní se zařízením a s dodávanou jednocestnou hadicí pro nejvyšší hygienickou a kvalitativní úroveň.
Mezi další firmy, které jsou zastoupené u stánku VULCASCOT, patří tři italští vystavovatelé Robino & Galandrino Spa (automatický monoblok), Cames SNC (prací a sušicí stroje) a Defranceschi (optické třídění vinných hroznů) a dále firma RADIX AG, chemickotechnologická firma, BortolinKemo, Technibag a Filtrox.

Ochrana rostlin je v oblasti pěstování vinné révy důležitým faktorem. Nároky na příslušné výrobky jsou velmi vysoké, musí totiž chránit před choroboplodnými zárodky, být ekologické a zároveň nesmí nikterak ovlivňovat kvalitu hroznů.
Firmy, které jsou zastoupené na veletrhu INTERVITIS VIENNA, nabízejí výrobky, které poskytují řešení profesionální ochrany rostlin. Firma BASF Österreich GmbH představí svou novou účinnou látku Initium a firma Bayer CropScience první plně systematický výrobek proti plísni révové v rakouském vinohradnictví. Také firma Witasek PflanzenSchutz GmbH předvede své inovace, což je DuoTub – NOVÝ, kompletně uzavřený stabilní sloupek na ochranu vinné révy,BioWit, biologicky odbouratelný tubus na ochranu vinné révy a Quickfix, zařízení na strojní umisťování sítí na ochranu vinné révy. Vinohradnické sloupky s novým legováním TEKNO a EKO a dále podpůrné prostředky pro rostliny a listová hnojiva s novým složením pro různé kultury má ve svém sortimentu firma Ing. Johann Plemenschits. Firma Biohelp sází při ochraně rostlin na takové výrobky, jako je preparát Prev B2, roztoč dravý Typohlodromus pyri a odpuzovací prostředek Anti Bissan.

Na veletrhu INTERVITIS VIENNA je kvalitně zastoupená také oblast výroby etiket. O veškerých možnostech tisku a zpracování budou informovat takoví výrobci, jako Marzek-Etiketten GmbH, Ulrich Etiketten GmbH nebo Gernep GmbH.

S technickými inovacemi na vás čekají i další vystavovatelé ze všech oblastí vinařství a ovocnářství.

http://www.naveletrh.cz

verze pro tisk >

Další články:

- ASIA FRUIT LOGISTICA proběhne v novém termínu!

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

Veletržní areál Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}