prehled-veletrhu-2017

Mezinárodní výstava pro milovníky koní
südback 2017

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & ŽIVA vás opět přivítá v Plzni

Trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & ŽIVA vás opět přivítá v Plzni

Od pátku 13. do neděle 15. října se hala TJ Lokomotiva v Plzni – Slovanech už po jedenácté stane místem konání největšího západočeského trojlístku veletrhů. Jedná se o veletrh bydlení a stavebnictví „ ...

Podzimní Flora představí nejlepší produkty ovocnářů a zelinářů a hlásí návrat ke kořenům

Podzimní Flora představí nejlepší produkty ovocnářů a zelinářů a hlásí návrat ke kořenům

Návrat ke kořenům. Tak zní hlavní motto 22. ročníku celonárodní výstavy ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků Flora Olomouc (Hortikomplex). Na stejnojmenném výstavišti čeká i letos všechny návštěvn ...

REHACARE světový veletrh pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením.

REHACARE světový veletrh pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením.

Mezinárodní veletrh rehabilitace, integrace, prevence a péče, s přidruženým kongresem proběhne 4. - 7. 10. 2017 v Düsseldorfu. Jedná se o největší veletrh svého druhu na světě. Více než 30 let zkušeno ...

Eunique  veletrh užitého umění a designu

50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS

zpět

NOVINKA - lékařské vyšetření mateřských znamének na INTERBEAUTY PRAGUE zdarma

Publikováno: 31.3.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

NOVINKA -  lékařské vyšetření mateřských znamének na INTERBEAUTY PRAGUE zdarma

Letošní jarní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2011 bude již tento pátek a sobotu o návštěvníky pečovat nejen po estetické stránce, ale také po té zdravotní. Vůbec poprvé budou mít návštěvníci možnost nechat si na požádání zdarma vyšetřit mateřská znaménka po celou dobu trvání veletrhu, tedy 1. 4. 2011 a 2. 4. 2011., vždy od 10 do 18 hodin

„Na veletrhu budeme mít dvě lékařské ordinace, ve kterých bude tým lékařů z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady prohlížet lidem dermatoskopem jejich pihy a mateřská znaménka. Vyšetření je zcela zdarma. Lidé nebudou hradit ani poplatek 30,-Kč. Půjde o klasické vyšetření lékařem-dermatologem, tedy o stejné vyšetření, jako když se objednáme na vyšetření do klasické ordinace kožního lékaře,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Lékaři uvádějí, že se mateřská znaménka na naší kůži vyskytují zcela běžně. Rozdíly najdeme především v jejich počtu a struktuře. Vědci zjistili, že průměrný Evropan jich má na kožním povrchu průměrně 8. Za nebezpečná jsou považována ta znaménka, ze kterých by se v budoucnu mohl vytvořit nádor kůže – tzv. melanom. A 30 - 50 % melanomů vzniká právě na podkladu pigmentového znaménka. Prevence je proto vždy na místě. A kteří lidé by si znaménko měli nechat vyšetřit pokud možno okamžitě? „Rizikové znaménko není symetrické, má rozpité ohraničení, různé odstíny barev - většinou nechybí černá a velikost je větší než 5 mm v průměru. Nebezpečná znaménka jsou také ta, která se mění, svědí, krvácí nebo se kolem vytváří růžový zánětlivý okraj,“ popisuje Prof. MUDr. Petr Arenberger, přednosta kožní kliniky FN Královské Vinohrady a současný prezident České dermatovenerologické společnosti.

Podle odborníků by měl každý člověk přijít na kontrolu znamének jedenkrát za dva roky. Lidé, kteří mají znamének více než 50 by pak měli být vyšetření dermatologem alespoň jednou ročně. „Vyšetření u dermatologa probíhá pomocí ručního nebo digitálního dermatoskopu. V obou případech se jedná o osvětlené lupy, které znaménko zvětší a umožní nám lépe studovat i hlubší partie kůže a provést přesnější diagnostiku,“ doplnil Arenberger. A právě vyšetření dermatoskopem návštěvníkům veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2011 nyní nabízí.

A závěrem dobrá zpráva, která zatím nebyla veřejnosti prezentována, ale odborná veřejnost o ní živě diskutuje. „Rok 2010 znamenal výrazný posun v léčbě melanomu. Po 40 letech se na trhu objevil nový preparát, v tomto případě z řady monoklonálních protilátek, který dokáže osobám s metastazujícím melanomem prodloužit život. Je založen na posílení imunitního systému proti nádorovým buňkám. A v klinickém zkoušení jsou i další preparáty, které např. cíleně ovlivňují změněnou genetickou informaci a cíleně tak zabraňují množení nádorových buněk,“ vysvětluje Prof. MUDr. Petr Arenberger, prezident České dermatovenerologické společnosti.

Ovšem, aby nedošlo k mýlce. Odborníci rozhodně varují před častým opalováním v soláriích a před nadměrným sluněním. Milovníkům bronzově opálené pokožky přesto nevzkazují: „Buďte neopálení!“ Řešení totiž existuje. „Kdo chce mít pokožku, která vypadá opálená jako od moře, doporučujeme alternativní způsoby „opálení“. Na kosmetickém trhu je řada kvalitních samoopalovacích prostředků, které jsou zdravotně nezávadné,“ říká MUDr. Monika Arenbergerová, kožní lékařka z FN Královské Vinohrady.

Na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE si tedy můžete nechat vyšetřit mateřská znaménka a udělat tak rozumnou věc pro svoje zdraví. Zároveň ale máte šanci z tohoto veletrhu odejít domů zdravě opálení. Nástřik hned třemi odstíny přirozeně hnědé barvy - Hawai, Ecuador nebo Brazil - bude nabízet firma, která minulý rok na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2010 získala ocenění nejvyšší a to Zlatý pohár za inovativní produkt. „Jde o zcela zdravotně bezpečný samoopalovací nástřik na bázi cukrové třtiny, který je vhodný i pro těhotné,“ říká Jana Bobošíková, manažerka projektu. „Návštěvník může z veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2011 odejít krásnější za akční cenu 280 Kč za celé tělo. Pokud by se návštěvníkům veletrhu nechtělo svlékat, Vita Liberata představí i svou řadu pěn a krémů pro domácí použití. Po velkém zájmu z minulého veletrhu jsme tentokrát uzpůsobili stánek pro to nejpohodlnější provedení nástřiku, těšíme se, že zdravě, krásně, rovnoměrně a okamžitě „opálíme“ alespoň dvojnásobek návštěvníků, než minule," dodává Bobošíková.

Dvoudenní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2011 startuje už tento pátek. 1. 4. a 2. 4., bude pro veřejnost otevřen vždy od 10 do 18 hodin.

Přijďte na veletrh, ze kterého můžete odejít krásnější a spokojenější. Těšíme se na Vás ….

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletrh námořních technologií SMM Hamburg 2018

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}