arteo_cz

it-sa
newcast

veletrhy2019

AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

AMB, mezinárodní veletrh pro obrábění kovů, je vedoucí platformou branže v sudých letech a jedním z pěti nejvýznamnějších strojírenských veletrhů světa. AMB 2018 slavil velký úspěch a příjem přihlášek ...

Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

Veletrh Sensor+test (25.06. - 27. 06. 2019, Norimberk) je mezinárodní veletrh senzorů, snímačů, měřicí techniky, diagnostických a zkušebních zařízení. Registrujte se již dnes, snadno a rychle a vstu ...

FRUIT LOGISTICA - Berlín

FRUIT LOGISTICA - Berlín

Mezinárodní veletrh obchodu s čerstvým ovocem a zeleninou se koná 05.02.–07.02.2020

On-line prodej vstupenek

Realizace expozic

zpět

Ministr zdravotnictví Leoš Heger navštívil veletrh PRAGOMEDICA

Publikováno: 28.4.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Ministr zdravotnictví na veletrhu Pragomedica

Ministr zdravotnictví Leoš Heger se během veletrhu PRAGOMEDICA, který proběhl ve dnech 19. až 21. dubna, setkal s lékaři. Poslední den třídenního veletrhu PRAGOMEDICA s delegáty Asociace českých a moravských nemocnic diskutoval téměř tři hodiny.

Během veletrhu PRAGOMEDICA proběhla hned čtyři důležitá jednání. Zasedání rady Asociace nemocnic ČR, zasedání rady Asociace českých a moravských nemocnic, zasedání ředitelů Asociace nemocnic ČR i zasedání ředitelů nemocnic sdružených v Asociaci českých a moravských nemocnic. Právě posledního zasedání se zúčastnil i ministr zdravotnictví Leoš Heger. „Diskuze byla plodná, lékaři měli mnoho otázek na různá témata, jsem rád, že jsem přijal jejich pozvání o mohl jim tak osobně zodpovědět všechny dotazy,“ řekl ministr zdravotnictví Leoš Heger. „Jednali jsme s ministrem Hegerem o aktuální situaci ve zdravotnictví. Velmi si vážíme toho, že se pan ministr nevyhýbal žádné odpovědi, hovořil velmi otevřeně, jsme spokojeni,“ popsal setkání Stanislav Fiala, výkonný ředitel Asociace českých a moravských nemocnic.

Vystavovatelé na veletrhu PRAGOMEDICA letos nabídli žhavé novinky, které současný zdravotnický trh nabízí. Převratnou novinku v péči o nepohyblivé pacienty nabídla firma Sivak. „Jde o vodní matraci EASYFLOAT, která je účinná v boji proti vysokému stupni proleženin. Výhodná je nejen pro pacienty, kteří díky vodní matraci netrpí, ale také významně ulehčuje práci zdravotním sestřičkám a ostatnímu zdravotnímu personálu. Díky špičkové technologii této antidekubitní matrace totiž není nutné pacienty polohovat. Matrace velmi účinně redukuje tělesný tlak,“ řekla Šárka Dvořáková, jednatelka firmy Sivak.

Pozadu s novinkami rozhodně nezůstala ani nabídka v oblasti estetické medicíny. Firma BTL představila unikátní přístroj pro boj s celulitidou. „Jedná se o výjimečný přístroj X-WAVE, který funguje na principu estetické rázové vlny. Umí zpevnit podkoží, zatočit se striemi a zároveň účinně odstraňuje celulitidu,“ vysvětlil účinky přístroje Ondřej Sojka, obchodní ředitel divize estetické medicíny firmy BTL. „Neméně kvalitní je také náš přístroj EXILIS, který nabízí novou metodu k omlazení pokožky, redukci vrásek a vypnutí pleti pro ženy všech věkových kategorií. O náš přístroj mají velký zájem i v zahraničí, velmi boduje například v USA,“ doplnil Sojka.

Lékaři si mohli na veletrhu PRAGOMEDICA také vyzkoušet a objednat špičkové počítačové programy pro praktické lékaře, specialisty i dentisty, které slouží k vedení lékařské agendy. „Jde o programy s maximálním zabezpečením lékařské databáze. Programy slouží k vedení databáze pacientů, ovšem nejen to. Umí kompletní servis od účetnictví až po vyúčtování podkladů pro pojišťovny,“ říká Jan Hlaváček z firmy CompuGroup.

"Špičková lékařská technika byla, je a vždy bude v centru zájmu odborníků i laické veřejnosti. A protože se zdravotnictví rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí, mají dnes nejnovější trendy a informace v medicíně stěžejní význam. Bylo nám proto ctí přivítat na našem veletrhu obě skupiny lidí, tedy odborníky i laiky,“ řekla Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Společnost Incheba Praha již nyní začíná pilně pracovat na dalších ročnících zdravotnických veletrhů PRAGOMEDICA A NON-HANDICAP, které se uskuteční v dubnu 2012. Těšíme se na Vás! Srdečně Vás zve realizační tým veletrhů PRAGOMEDICA a NON-HANDICAP.

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Realizace expozic

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}