arteo_cz

Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

it-sa

BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019, Norimberk) je nejdůležitější mezinárodní veletrh pro nápojový průmysl v roce 2019.

BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019, Norimberk) je nejdůležitější mezinárodní veletrh pro nápojový průmysl v roce 2019.

Vypravte se v polovině listopadu do nedalekého Norimberku také Vy, vstupenku na veletrh získáte snadno a rychle zdarma po registraci e-kódu BB19CZ na webové stránce pořadatele.

Největší světový veletrh plastu a kaučuku 2019 v Düsseldorfu

Největší světový veletrh plastu a kaučuku 2019 v Düsseldorfu

Od 16. do 23. října 2019 se německý Düsseldorf opět na osm dní promění v centrum průmyslu produkce a zpracování plastů a kaučuku. Veletrh K, největší svého druhu na světě, představí aktuální trendy, v ...

Netradiční expozice Zahradní slavnost přilákala na podzimní Floru Olomouc 20 000 návštěvníků

Netradiční expozice Zahradní slavnost přilákala na podzimní Floru Olomouc 20 000 návštěvníků

Olomouc opět po roce ožila tradiční podzimní přehlídkou ovoce a zeleniny Flora Olomouc. I přes sobotní deštivé počasí navštívilo podzimní Floru 20 tisíc návštěvníků. Ta letos představila neobvyklé a u ...

Nürnbergmesse

ISX

zpět

Ministr zdravotnictví Leoš Heger navštívil veletrh PRAGOMEDICA

Publikováno: 28.4.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Ministr zdravotnictví na veletrhu Pragomedica

Ministr zdravotnictví Leoš Heger se během veletrhu PRAGOMEDICA, který proběhl ve dnech 19. až 21. dubna, setkal s lékaři. Poslední den třídenního veletrhu PRAGOMEDICA s delegáty Asociace českých a moravských nemocnic diskutoval téměř tři hodiny.

Během veletrhu PRAGOMEDICA proběhla hned čtyři důležitá jednání. Zasedání rady Asociace nemocnic ČR, zasedání rady Asociace českých a moravských nemocnic, zasedání ředitelů Asociace nemocnic ČR i zasedání ředitelů nemocnic sdružených v Asociaci českých a moravských nemocnic. Právě posledního zasedání se zúčastnil i ministr zdravotnictví Leoš Heger. „Diskuze byla plodná, lékaři měli mnoho otázek na různá témata, jsem rád, že jsem přijal jejich pozvání o mohl jim tak osobně zodpovědět všechny dotazy,“ řekl ministr zdravotnictví Leoš Heger. „Jednali jsme s ministrem Hegerem o aktuální situaci ve zdravotnictví. Velmi si vážíme toho, že se pan ministr nevyhýbal žádné odpovědi, hovořil velmi otevřeně, jsme spokojeni,“ popsal setkání Stanislav Fiala, výkonný ředitel Asociace českých a moravských nemocnic.

Vystavovatelé na veletrhu PRAGOMEDICA letos nabídli žhavé novinky, které současný zdravotnický trh nabízí. Převratnou novinku v péči o nepohyblivé pacienty nabídla firma Sivak. „Jde o vodní matraci EASYFLOAT, která je účinná v boji proti vysokému stupni proleženin. Výhodná je nejen pro pacienty, kteří díky vodní matraci netrpí, ale také významně ulehčuje práci zdravotním sestřičkám a ostatnímu zdravotnímu personálu. Díky špičkové technologii této antidekubitní matrace totiž není nutné pacienty polohovat. Matrace velmi účinně redukuje tělesný tlak,“ řekla Šárka Dvořáková, jednatelka firmy Sivak.

Pozadu s novinkami rozhodně nezůstala ani nabídka v oblasti estetické medicíny. Firma BTL představila unikátní přístroj pro boj s celulitidou. „Jedná se o výjimečný přístroj X-WAVE, který funguje na principu estetické rázové vlny. Umí zpevnit podkoží, zatočit se striemi a zároveň účinně odstraňuje celulitidu,“ vysvětlil účinky přístroje Ondřej Sojka, obchodní ředitel divize estetické medicíny firmy BTL. „Neméně kvalitní je také náš přístroj EXILIS, který nabízí novou metodu k omlazení pokožky, redukci vrásek a vypnutí pleti pro ženy všech věkových kategorií. O náš přístroj mají velký zájem i v zahraničí, velmi boduje například v USA,“ doplnil Sojka.

Lékaři si mohli na veletrhu PRAGOMEDICA také vyzkoušet a objednat špičkové počítačové programy pro praktické lékaře, specialisty i dentisty, které slouží k vedení lékařské agendy. „Jde o programy s maximálním zabezpečením lékařské databáze. Programy slouží k vedení databáze pacientů, ovšem nejen to. Umí kompletní servis od účetnictví až po vyúčtování podkladů pro pojišťovny,“ říká Jan Hlaváček z firmy CompuGroup.

"Špičková lékařská technika byla, je a vždy bude v centru zájmu odborníků i laické veřejnosti. A protože se zdravotnictví rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí, mají dnes nejnovější trendy a informace v medicíně stěžejní význam. Bylo nám proto ctí přivítat na našem veletrhu obě skupiny lidí, tedy odborníky i laiky,“ řekla Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Společnost Incheba Praha již nyní začíná pilně pracovat na dalších ročnících zdravotnických veletrhů PRAGOMEDICA A NON-HANDICAP, které se uskuteční v dubnu 2012. Těšíme se na Vás! Srdečně Vás zve realizační tým veletrhů PRAGOMEDICA a NON-HANDICAP.

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

reisen_hamburg

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}