strechy praha 2018

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

IFA Insider

arteo_cz

NürnbergMesse: impulzy díky inovační ofenzívě

NürnbergMesse: impulzy díky inovační ofenzívě

Leitmotiv „inovace“: nové veletrhy a kongresy, růst díky internacionalizaci a prosazování digitalizace Cenné impulzy v roce 2018 přináší veletržní společnosti NürnbergMesse inovační ofenzíva. Sedmn ...

MOTOSALON 2019 už túruje

MOTOSALON 2019 už túruje

Za necelé tři měsíce se sejdou prodejci a fanoušci dvoustopých motorových vozidel, tentokrát opět na pražském výstavišti v Letňanech. Po dvou letech zde bude v termínu 28.2.- 3.3. 2019 k vidění to nej ...

BrauBeviale 2018: Pravidelné setkání branže tak velké a mezinárodní jako nikdy předtím

BrauBeviale 2018: Pravidelné setkání branže tak velké a mezinárodní jako nikdy předtím

Po třech úspěšných dnech uzavřel veletrh BrauBeviale své brány s rekordními výsledky. Přes 40 000 odborných návštěvníků (2016: 37 923), z toho přes 18 000 zahraničních, přicestovalo ve dnech 13. až 15 ...

WindEnergy Hamburg

Learntec

zpět

Ministr zdravotnictví Leoš Heger navštívil veletrh PRAGOMEDICA

Publikováno: 28.4.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Ministr zdravotnictví na veletrhu Pragomedica

Ministr zdravotnictví Leoš Heger se během veletrhu PRAGOMEDICA, který proběhl ve dnech 19. až 21. dubna, setkal s lékaři. Poslední den třídenního veletrhu PRAGOMEDICA s delegáty Asociace českých a moravských nemocnic diskutoval téměř tři hodiny.

Během veletrhu PRAGOMEDICA proběhla hned čtyři důležitá jednání. Zasedání rady Asociace nemocnic ČR, zasedání rady Asociace českých a moravských nemocnic, zasedání ředitelů Asociace nemocnic ČR i zasedání ředitelů nemocnic sdružených v Asociaci českých a moravských nemocnic. Právě posledního zasedání se zúčastnil i ministr zdravotnictví Leoš Heger. „Diskuze byla plodná, lékaři měli mnoho otázek na různá témata, jsem rád, že jsem přijal jejich pozvání o mohl jim tak osobně zodpovědět všechny dotazy,“ řekl ministr zdravotnictví Leoš Heger. „Jednali jsme s ministrem Hegerem o aktuální situaci ve zdravotnictví. Velmi si vážíme toho, že se pan ministr nevyhýbal žádné odpovědi, hovořil velmi otevřeně, jsme spokojeni,“ popsal setkání Stanislav Fiala, výkonný ředitel Asociace českých a moravských nemocnic.

Vystavovatelé na veletrhu PRAGOMEDICA letos nabídli žhavé novinky, které současný zdravotnický trh nabízí. Převratnou novinku v péči o nepohyblivé pacienty nabídla firma Sivak. „Jde o vodní matraci EASYFLOAT, která je účinná v boji proti vysokému stupni proleženin. Výhodná je nejen pro pacienty, kteří díky vodní matraci netrpí, ale také významně ulehčuje práci zdravotním sestřičkám a ostatnímu zdravotnímu personálu. Díky špičkové technologii této antidekubitní matrace totiž není nutné pacienty polohovat. Matrace velmi účinně redukuje tělesný tlak,“ řekla Šárka Dvořáková, jednatelka firmy Sivak.

Pozadu s novinkami rozhodně nezůstala ani nabídka v oblasti estetické medicíny. Firma BTL představila unikátní přístroj pro boj s celulitidou. „Jedná se o výjimečný přístroj X-WAVE, který funguje na principu estetické rázové vlny. Umí zpevnit podkoží, zatočit se striemi a zároveň účinně odstraňuje celulitidu,“ vysvětlil účinky přístroje Ondřej Sojka, obchodní ředitel divize estetické medicíny firmy BTL. „Neméně kvalitní je také náš přístroj EXILIS, který nabízí novou metodu k omlazení pokožky, redukci vrásek a vypnutí pleti pro ženy všech věkových kategorií. O náš přístroj mají velký zájem i v zahraničí, velmi boduje například v USA,“ doplnil Sojka.

Lékaři si mohli na veletrhu PRAGOMEDICA také vyzkoušet a objednat špičkové počítačové programy pro praktické lékaře, specialisty i dentisty, které slouží k vedení lékařské agendy. „Jde o programy s maximálním zabezpečením lékařské databáze. Programy slouží k vedení databáze pacientů, ovšem nejen to. Umí kompletní servis od účetnictví až po vyúčtování podkladů pro pojišťovny,“ říká Jan Hlaváček z firmy CompuGroup.

"Špičková lékařská technika byla, je a vždy bude v centru zájmu odborníků i laické veřejnosti. A protože se zdravotnictví rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí, mají dnes nejnovější trendy a informace v medicíně stěžejní význam. Bylo nám proto ctí přivítat na našem veletrhu obě skupiny lidí, tedy odborníky i laiky,“ řekla Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Společnost Incheba Praha již nyní začíná pilně pracovat na dalších ročnících zdravotnických veletrhů PRAGOMEDICA A NON-HANDICAP, které se uskuteční v dubnu 2012. Těšíme se na Vás! Srdečně Vás zve realizační tým veletrhů PRAGOMEDICA a NON-HANDICAP.

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

floria burza

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}