veletrhy2019

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

arteo_cz

AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

AMB 2020 - příjem přihlášek jen do konce června tohoto roku

AMB, mezinárodní veletrh pro obrábění kovů, je vedoucí platformou branže v sudých letech a jedním z pěti nejvýznamnějších strojírenských veletrhů světa. AMB 2018 slavil velký úspěch a příjem přihlášek ...

Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

Veletrh Sensor+test začíná již příští týden Registrujte se již dnes a získejte volnou vstupenku!

Veletrh Sensor+test (25.06. - 27. 06. 2019, Norimberk) je mezinárodní veletrh senzorů, snímačů, měřicí techniky, diagnostických a zkušebních zařízení. Registrujte se již dnes, snadno a rychle a vstu ...

FRUIT LOGISTICA - Berlín

FRUIT LOGISTICA - Berlín

Mezinárodní veletrh obchodu s čerstvým ovocem a zeleninou se koná 05.02.–07.02.2020

pronájmy

WindEnergy Hamburg

zpět

Kámen v celé jeho rozmanitosti na veletrhu Stone+tec 2011

Publikováno: 28.4.2011 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

Kámen v celé jeho rozmanitosti na veletrhu Stone+tec 2011

Moderní norimberský výstavní areál bude ve dnech 22. až 25. června hostit již po 17té mezinárodní veletrh přírodního kamene a jeho zpracování Stone+tec.

Návštěvníci veletrhu Stone+tec se zde během čtyř veletržních dnů mohou informovat o vývoji a trendech z oblasti přírodního kamene a kamenického umění. Představeny budou nejlepší způsoby použití tohoto tradičního materiálu pro vnitřní i vnější aplikace a fasády, jeho údržba a konzervace. Již tradičně stojí v popředí veletržní nabídky přírodní kámen jako stavební materiál, který přispívá svou unikátností k vytváření individuálních prostorů a staveb. Ve třech výstavních halách budou prezentovány nejrůznější druhy kamene, hornin, kamenných desek, systémů k upevnění, k údržbě a restaurování. Kromě přírodního kamene v celé jeho rozmanitosti je jedním z nejdůležitějších aspektů veletrhu Stone+tec zaměření na technologii. Ve dvou z šesti výstavních hal najdou návštěvníci stroje, zařízení a nástroje pro těžbu a opracování, manipulační techniku a obalové prostředky. Výstavní hala 4A je zasvěcena památkové a hřbitovní architektuře.

Na letošním veletrhu Stone+tec využije přes 700 firem z celého světa možnost představit své výrobky a inovace. Vystavovatelé se na veletrhu prezentují mimo jiné opět v rámci společných národních expozic, které odrážejí rozsáhlou a rozmanitou nabídku z určitých zemí a regionů. Také Česká republika je poprvé zastoupena národní expozicí, kterou zastřešuje agentura CzechTrade. Na společném stánku, jenž se nachází ve výstavní hale 1, stánek 1-207, se kromě Svazu kameníků a kamenosochařů prezentují společnosti Granit Lipnice spol. s r. o., Grano Skuteč s.r.o. a METAL GRANIT spol. s r. o.. Další firmy se představí na samostatných stáncích (přehled českých vystavovatelů, viz níže). Kompletní seznam všech vystavujících subjektů a jejich výrobků je možno shlédnout na internetovém portálu www.ask-stone-tec.com.

Veletrh Stone+tec pravidelně navštěvuje kolem 35 tisíc návštěvníků. Nejpočetnější skupinou jsou kameníci, kamenosochaři, obchodníci s kamenem, majitelé lomů a stavitelé, stále větší popularitu si však veletrh získává také u architektů, protože právě zde se jim nabízí jedinečná příležitost si nejrůznější druhy a kvality kamene nejen „osahat“, ale také se informovat o nejnovějších metodách upevňování, kotvení či dokonalé údržbě.

I v tomto roce bude po celou dobu veletrhu probíhat odborný doprovodný program a bude uděleno několik významných ocenění. Vedle dlouhodobě zavedených ocenění, jako například Německá cena přírodního kamene, která staví do popředí přírodní kámen jako stavební materiál, jenž je ideální díky své šetrnosti k životnímu prostředí, udržitelnosti a energetické účinnosti, přichází v roce 2011 nová cena „Stone+more“ za kvalitní a inovační produkty orientované na spotřebitele a trh vyrobené z přírodního kamene a z produktové kombinace ve spojení s přírodním kamenem i za postupy a technologie k jejich výrobě a zpracování. Cena Petra Parléře opět působivě ukáže, co kamenické řemeslo znamená pro zachování kulturního bohatství. Oceněny budou příkladné vysoce kvalitní práce kameníků na objektech památkové péče z opracovaného přírodního kamene se zaměřením na konzervaci, řemeslné restaurátorské práce, kreativitu a cit pro materiál.

V rámci doprovodného programu proběhne odborné fórum „Přírodní kámen inovativně 2011“ a semináře na téma „Bezchybná pokládka přírodního kamene“ či „Výměna zkušeností z oboru péče o památky“.

Nejlepší příležitost, jak se informovat o novinkách v oboru, se naskýtá přímo na veletrhu. Kvalitní dálnice a pouhých 280 km z Prahy činí Norimberk zajímavým veletržním místem pro stále větší počet vystavovatelů i návštěvníků z České republiky. Veletrh Stone+tec je pro návštěvníky otevřen od středy do pátku od 9.00 do 18.00 hod. a v sobotu do 17.00 hod. Vstupenky si mohou zájemci zajistit v předprodeji u oficiálního zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR: PROveletrhy s.r.o., tel.: 220 511 974, mail: info@proveletrhy.cz. Jednodenní zájezd je organizován Svazem kameníků a kamenosochařů.


Seznam vystavovatelů z České republiky:

Firma hala/číslo stánku
DATA s.r.o. 5-410
Euro Masiv s.r.o. 9-326
Gestra CZ s.r.o. 9-425
GRANIT HOLEC, spol. s r. o. 1-110
Granit Lipnice s.r.o. 1-207
GRANO Skuteč spol. s r. o. 1-207
CzechTrade 1-207
Metal Granit Letovice spol. s r. o. 1-207
Svaz kameníků a kamenosochařů 1-207

http://proveletrhy.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}