arteo_cz

it-sa
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

strechy praha 2020

BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019, Norimberk) je nejdůležitější mezinárodní veletrh pro nápojový průmysl v roce 2019.

BrauBeviale (12. - 14. 11. 2019, Norimberk) je nejdůležitější mezinárodní veletrh pro nápojový průmysl v roce 2019.

Vypravte se v polovině listopadu do nedalekého Norimberku také Vy, vstupenku na veletrh získáte snadno a rychle zdarma po registraci e-kódu BB19CZ na webové stránce pořadatele.

Největší světový veletrh plastu a kaučuku 2019 v Düsseldorfu

Největší světový veletrh plastu a kaučuku 2019 v Düsseldorfu

Od 16. do 23. října 2019 se německý Düsseldorf opět na osm dní promění v centrum průmyslu produkce a zpracování plastů a kaučuku. Veletrh K, největší svého druhu na světě, představí aktuální trendy, v ...

Netradiční expozice Zahradní slavnost přilákala na podzimní Floru Olomouc 20 000 návštěvníků

Netradiční expozice Zahradní slavnost přilákala na podzimní Floru Olomouc 20 000 návštěvníků

Olomouc opět po roce ožila tradiční podzimní přehlídkou ovoce a zeleniny Flora Olomouc. I přes sobotní deštivé počasí navštívilo podzimní Floru 20 tisíc návštěvníků. Ta letos představila neobvyklé a u ...

Veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM Karlsruhe


Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 385

Lasys 2020

zpět

Kámen v celé jeho rozmanitosti na veletrhu Stone+tec 2011

Publikováno: 28.4.2011 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

Kámen v celé jeho rozmanitosti na veletrhu Stone+tec 2011

Moderní norimberský výstavní areál bude ve dnech 22. až 25. června hostit již po 17té mezinárodní veletrh přírodního kamene a jeho zpracování Stone+tec.

Návštěvníci veletrhu Stone+tec se zde během čtyř veletržních dnů mohou informovat o vývoji a trendech z oblasti přírodního kamene a kamenického umění. Představeny budou nejlepší způsoby použití tohoto tradičního materiálu pro vnitřní i vnější aplikace a fasády, jeho údržba a konzervace. Již tradičně stojí v popředí veletržní nabídky přírodní kámen jako stavební materiál, který přispívá svou unikátností k vytváření individuálních prostorů a staveb. Ve třech výstavních halách budou prezentovány nejrůznější druhy kamene, hornin, kamenných desek, systémů k upevnění, k údržbě a restaurování. Kromě přírodního kamene v celé jeho rozmanitosti je jedním z nejdůležitějších aspektů veletrhu Stone+tec zaměření na technologii. Ve dvou z šesti výstavních hal najdou návštěvníci stroje, zařízení a nástroje pro těžbu a opracování, manipulační techniku a obalové prostředky. Výstavní hala 4A je zasvěcena památkové a hřbitovní architektuře.

Na letošním veletrhu Stone+tec využije přes 700 firem z celého světa možnost představit své výrobky a inovace. Vystavovatelé se na veletrhu prezentují mimo jiné opět v rámci společných národních expozic, které odrážejí rozsáhlou a rozmanitou nabídku z určitých zemí a regionů. Také Česká republika je poprvé zastoupena národní expozicí, kterou zastřešuje agentura CzechTrade. Na společném stánku, jenž se nachází ve výstavní hale 1, stánek 1-207, se kromě Svazu kameníků a kamenosochařů prezentují společnosti Granit Lipnice spol. s r. o., Grano Skuteč s.r.o. a METAL GRANIT spol. s r. o.. Další firmy se představí na samostatných stáncích (přehled českých vystavovatelů, viz níže). Kompletní seznam všech vystavujících subjektů a jejich výrobků je možno shlédnout na internetovém portálu www.ask-stone-tec.com.

Veletrh Stone+tec pravidelně navštěvuje kolem 35 tisíc návštěvníků. Nejpočetnější skupinou jsou kameníci, kamenosochaři, obchodníci s kamenem, majitelé lomů a stavitelé, stále větší popularitu si však veletrh získává také u architektů, protože právě zde se jim nabízí jedinečná příležitost si nejrůznější druhy a kvality kamene nejen „osahat“, ale také se informovat o nejnovějších metodách upevňování, kotvení či dokonalé údržbě.

I v tomto roce bude po celou dobu veletrhu probíhat odborný doprovodný program a bude uděleno několik významných ocenění. Vedle dlouhodobě zavedených ocenění, jako například Německá cena přírodního kamene, která staví do popředí přírodní kámen jako stavební materiál, jenž je ideální díky své šetrnosti k životnímu prostředí, udržitelnosti a energetické účinnosti, přichází v roce 2011 nová cena „Stone+more“ za kvalitní a inovační produkty orientované na spotřebitele a trh vyrobené z přírodního kamene a z produktové kombinace ve spojení s přírodním kamenem i za postupy a technologie k jejich výrobě a zpracování. Cena Petra Parléře opět působivě ukáže, co kamenické řemeslo znamená pro zachování kulturního bohatství. Oceněny budou příkladné vysoce kvalitní práce kameníků na objektech památkové péče z opracovaného přírodního kamene se zaměřením na konzervaci, řemeslné restaurátorské práce, kreativitu a cit pro materiál.

V rámci doprovodného programu proběhne odborné fórum „Přírodní kámen inovativně 2011“ a semináře na téma „Bezchybná pokládka přírodního kamene“ či „Výměna zkušeností z oboru péče o památky“.

Nejlepší příležitost, jak se informovat o novinkách v oboru, se naskýtá přímo na veletrhu. Kvalitní dálnice a pouhých 280 km z Prahy činí Norimberk zajímavým veletržním místem pro stále větší počet vystavovatelů i návštěvníků z České republiky. Veletrh Stone+tec je pro návštěvníky otevřen od středy do pátku od 9.00 do 18.00 hod. a v sobotu do 17.00 hod. Vstupenky si mohou zájemci zajistit v předprodeji u oficiálního zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR: PROveletrhy s.r.o., tel.: 220 511 974, mail: info@proveletrhy.cz. Jednodenní zájezd je organizován Svazem kameníků a kamenosochařů.


Seznam vystavovatelů z České republiky:

Firma hala/číslo stánku
DATA s.r.o. 5-410
Euro Masiv s.r.o. 9-326
Gestra CZ s.r.o. 9-425
GRANIT HOLEC, spol. s r. o. 1-110
Granit Lipnice s.r.o. 1-207
GRANO Skuteč spol. s r. o. 1-207
CzechTrade 1-207
Metal Granit Letovice spol. s r. o. 1-207
Svaz kameníků a kamenosochařů 1-207

http://proveletrhy.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

CE China - mezinárodní veletrh spotřební elektroniky

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}