compamed

interbad 2018
smm imex

SPS IPC Drives 2018

Pozvánka na veletrh WATREX EXPO do Káhiry

Pozvánka na veletrh WATREX EXPO do Káhiry

Dovolujeme si vám předat pozvánku velvyslanectví Egypta v Praze na mezinárodní veletrh WATREX EXPO zaměřený na technologie úpravy vody, který se bude konat v egyptské Káhiře od 20. do 22. března 2019.

Pump Summit Düsseldorf: Odborníci na čerpadla se setkají v rámci veletrhu Valve World Expo 2018

Pump Summit Düsseldorf: Odborníci na čerpadla se setkají v rámci veletrhu Valve World Expo 2018

S novým stanovištěm a rozšířenou koncepcí se od 27. do 29. listopadu 2018 koná v hale 5 düsseldorfského výstaviště Pump Summit Düsseldorf, mezinárodní setkání odborníků na čerpadla. Zde mohou před mez ...

Novinky ve včelařství představí výstava a konference  na Výstavišti Flora Olomouc

Novinky ve včelařství představí výstava a konference na Výstavišti Flora Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc bude hostit XXI. konferenci zlepšovatelů a vynálezců spojenou s včelařskou výstavou. Konference i výstava se veřejnosti představí v pátek 19. října od 9 do 18 hodin a v sobot ...

FOR GAMES

IFA Insider

zpět

Brau Beviale 2011: oborové setkání s přidanou hodnotou

Publikováno: 6.5.2011 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

Brau Beviale 2011: oborové setkání s přidanou hodnotou

• Přes 1 300 špičkových vystavovatelů & prakticky zaměřené speciální přehlídky
• PETpoint oslaví premiéru na veletrhu Brau Beviale 2011

Druhý listopadový týden, středa až pátek – tisíce evropských nápojářů si ve svém kalendáři vyčlenily tento termín: Brau Beviale 2011, od 9. do 11. listopadu ve veletržním centru v Norimberku. Na tomto letos celosvětově nejdůležitějším veletrhu investičních celků voboru bude více než 1 300 vystavovatelů prezentovat očekávaným 32 000 návštěvníkům širokou nabídku prvotřídních surovin na výrobu nápojů, inovativní technologie, efektivní logistiku a svěží marketingové nápady.

Vystavovatelé: vítaná směsice stálých hostů a nováčků
Na závěr veletrhu 2010 mělo 87 % vystavujících podniků v jednom jasno: „Na Brau Beviale 2011 budeme zase při tom.” Není divu, když 93 % navázalo nové obchodní vztahy a 89 % očekávalo díky četným kontaktům znatelné oživení obchodů po veletrhu. Také letos přesvědčí oblíbená veletržní směs profesionálních prezentací a osobních setkání mj. přijatelnou nákladovostí, vysokou efektivitou tří veletržních dnů, „nabitých” jak po odborné stránce, tak z hlediska času, rozsáhlou nabídkou, intenzivními dialogy s pracovníky s rozhodujícími pravomocemi, ideálním termínem…

Na straně vystavovatelů je zastoupeno 40 národů, v první řadě jsou to firmy z Německa, Itálie, Velké Británie, Rakouska, Nizozemska, Švýcarska, Francie a Belgie. Těžištěm nabídky je veškerá technologie včetně strojů a zařízení pro výrobu, plnění a balení nápojů, technické vybavení provozů a laboratoří, jakož i energetická zařízení. Sem lze zařadit přibližně polovinu vystavovatelů. Dalším důležitým segmentem veletrhu Brau Beviale jsou suroviny na výrobu nápojů. Vystavují zde mezinárodně činné společnosti obchodující s chmelem, stejně jako výrobci surovin a esencí pro výrobu nealkoholických nápojů. Vysoký stupeň nasycení, především západoevropských nápojových trhů, vede k vynalézavosti: Nabídka voblasti marketingu proto srší množstvím nových koncepcí a marketingových nápadů na reklamu a podporu prodeje. V segmentu logistiky prezentují vůdčí evropští výrobci užitkových vozidel optimální pro dopravu a distribuci nápojů.

Na veletrhu Brau Beviale jsou mezinárodní lídři nápojářství stejně tak doma, jako začínající podniky. Loni zde vytvořilo 28 mladých, inovativních firem celoněmecky největší společnou expozici veletržního roku 2010, dotovanou Spolkovým ministerstvem hospodářství a technologie. V roce 2011 budou mladé firmy opět prezentovat svoje nápady na zvlášť vyhrazené výstavní ploše.

PETpoint: vysoká dávka PET kompetence v hale 2
Novinka roku 2011: Dva vůdčí nápojové veletrhy – mnichovský drinktec a Brau Beviale – spolupracují v oblasti PET. Odborně to souvisí s mimořádně rychlým inovačním cyklem v této oblasti. PET-point, PET segment veletrhu drinktec, proto bude od roku 2011 zastoupen také na BrauBeviale vNorimberku – včetně surovin, výroby předlisků, zařízení na vyfukování snatahováním a vyfukování do formy, plnicích zařízení, výroby uzávěrů, etiketování, recyklace a příslušenství.

Speciální přehlídky – informace navíc
Tematický pavilon „Moderní balení“ prezentuje v rámci dvou hlavních zaměření nové a zdokonalené výrobky u obalových materiálů, stejně jako inovativní technologická řešení. Tematický pavilon „Energie & Voda“, který bude realizován společně s kompetenčním centrem Competence Pool Weihenstephan Technické univerzity v Mnichově, se zaměřuje na regenerativní energie, racionální přeměnu energie, blokové teplárny, kontraktaci, dezinfekci, získávání, analýzu a úpravu vody. V rámci odborného fóra vystavovatelů se budou během všech tří dnů veletrhu ve 20minutových intervalech konat krátké přednášky, v nichž si návštěvníci mohou prohloubit to, co shlédli na stáncích. Alternativní koncepce. Inteligentní řešení. Inovativní vývoj – tak zní motto mezinárodně vyhlášené Německé ceny za obal roku 2011. Německý obalový institut dvi bude vprvní den veletrhu udělovat prestižní vyznamenání za perspektivní nápady v oblasti obalů. Jestlipak počet účastníků ceny European Beer Star Award tentokrát překročí hranici tisícovky? Tato populární mezinárodní pivní soutěž se zrodila vroce 2004 ze společné iniciativy Soukromých bavorských pivovarů – odborného garanta veletrhu - a německého a evropského zastřešujícího svazu. Loni se kritickému úsudku poroty podrobilo 955 piv z celého světa. Prestižní ceny se budou udělovat v druhý den veletrhu.

Návštěvníci: plní zájmu a ochoty investovat
Více než 32000 odborných návštěvníků veletrhu Brau Beviale 2010 bylo zoblasti technického a ekonomického vedení podniků evropského nápojářství. Veletrhu se zúčastnilo výrazně víc návštěvníků ze zahraničí (přes 30 %), a to především z Itálie, Rakouska, Nizozemska, Švýcarska, Velké Británie a Severního Irska, Dánska, Francie, České republiky a dalších zemí středovýchodní a východní Evropy. Více než tři čtvrtiny vystavovatelů uvítaly návštěvníky z řad pivovarů, 42 % (možnost více odpovědí) se radovalo ze zájmu výrobců osvěžujících nápojů, za nimi následovali dodavatelé minerálky (37 %) a výrobci ovocných šťáv (34 %).

http://www.proveletrhy.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Banner Messe Stuttgart

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}