arteo_cz

Nürnbergmesse
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

staffito-300

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

Messe Stuttgart

REKLAMA POLYGRAF

zpět

Na veletrh MARATHON SPORT EXPO přišlo rekordní množství návštěvníků

Publikováno: 9.5.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Dobrodružství na skákacích botách

Pátý ročník třídenního veletrhu MARATHON SPORT EXPO se může pochlubit rekordní účastí návštěvníků. Na Výstaviště v Praze – Holešovicích ve dnech 5. až 7. 5. 2011 dorazilo téměř 32 tisíc lidí. Třídenní veletrh přilákal vstupným zdarma a bohatým doprovodným programem mladší i starší generace, nechyběly rodiny s malými dětmi a čtyřnohými mazlíčky.

Veletrh MARATHON SPORT EXPO kromě profesionálních sportovců začíná zcela jednoznačně bodovat také u lidí, kteří vnímají sport jako zábavu a potěšení. Bohatý doprovodný program zaměřený na sportování zábavnou formou měl proto velký úspěch. „Návštěvníkům jsme zdarma nabídli školičku i školu inline bruslení, a to včetně zapůjčení inline bruslí zdarma, zároveň si lidé mohli vyzkoušet různé druhy posilování s profesionálními sportovci. Velký zájem byl o cvičení s Davidem Hufem. Děti řádily na trampolínách, mnozí návštěvníci si také vyzkoušeli adrenalin na skákacích botách,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Obrovský zájem měli návštěvníci o koupi sportovního zboží za skvělé veletržní ceny. „Jsme velmi spokojeni s prodejem. O aktuální běžeckou kolekci špičkových běžeckých bot Mizuno byl mimořádně velký zájem. Stovky návštěvníků si u nás také nechaly udělat zdarma diagnostiku chodidel a nášlapu, mohli jsme jim tak doporučit boty přímo na míru,“ popisuje Radek Janeček prezentující na veletrhu firmu Mizuno. Na diagnostiku chodidel vsadily i další firmy. „Diagnostiku chodidel si naším 3D scannerem FOOT ID nechaly provést stovky lidí během třídenního veletrhu. Lidé nakupovali jak obuv, tak například vyztužené ponožky, ty jsme dokonce úplně vyprodali na veletrhu. Rádi bychom se této největší běžecké akce zúčastnili i příští rok,“ tvrdí Patrik Kubečka z firmy Asics.

Většina firem si nemohla vynachválit velký zájem cizinců. „Návštěvníci ze zahraničí měli opravdu velký zájem o naše zboží, ale nejen oni. Celkově se velmi dobře prodávalo zejména nové zboží pro běžce a také výprodejové zboží z oblasti běhu, cyklistiky a outdooru. Hervis ovšem letos myslel i na děti, pro které jsme přichystali zábavní koutek,“ řekl Ondřej Šourek z firmy Hervis. Ze strany profesionálních, ale i začínajících sportovců, byl velký zájem také o nezbytné doplňky stravy. „Jsme maximálně spokojeni, návštěvníků bylo více než loni. Zájem byl především o iontové nápoje a tyčinky dodávající tělu energii,“ říká Markéta Šrámková, manažerka firmy NUTREND.

Veletrh MARATHON SPORT EXPO ovšem nezklamal ani návštěvníky, kteří sportu příliš neholdují. Nesoutěžní charitativní akce s názvem Pedigree procházka se psy učarovala více než 500 lidí, kteří tak se svými čtyřnohými miláčky vyrazili Stromovkou na čtyř kilometrovou trať. V cíli poté čekalo na všechny velmi milé překvapení. Každý totiž obdržel pamětní medaili, kterou osobně předávala sportovní legenda, olympijská vítězka Dana Zátopková. Svoji pamětní psí známku obdrželi také všichni pejsci, kteří se procházky aktivně zúčastnili.

Charitativní akci si se svým psem nenechal ujít ani moderátor Snídaně s Novou Tomáš Krejčíř, jehož pes budil svoji velikostí opravdový respekt.

„Naším cílem je, aby byl veletrh MARATHON SPORT EXPO veřejností vnímán jako veletrh sportu, adrenalinu a zábavy pro každého. Chceme, aby si třídenní veletrh užili jak profesionální sportovci, tak rodiny s dětmi,“ říká Markéta Holatová, mluvčí Incheby Praha.

Organizátor veletrhu MARATHON SPORT EXPO, společnost Incheba Praha, proto již nyní začíná s přípravou dalšího ročníku tohoto veletrhu. Rozhodně se můžete příští rok v květnu těšit na spoustu novinek. Těšíme se na Vás!

Jaký byl právě uplynulý ročník vám přiblíží naše malá fotogalerie

http://www.incheba.cz/marathon

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní areál Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}