IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

messe duesseldorf
staffito-145

get nord

ILA Berlin 25. – 29. dubna 2018

ILA Berlin 25. – 29. dubna 2018

Vážení klienti, zveme Vás na jeden z nejvýznamnějších a nejprestižnějších veletrhů letectví a kosmonautiky, který se bude konat již po osmé ve dnech 25. - 29. 4. 2018 na výstavišti v Berlíně.

Pozvánka na delegační cestu na veletrh conhIT ve dnech 17. – 18. dubna 2018

Pozvánka na delegační cestu na veletrh conhIT ve dnech 17. – 18. dubna 2018

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat k účasti na delegační cestě odborníků na mezinárodní veletrh conhIT pořádané Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou ve dnech 17. – 18. 4 ...

Veletrh informačních technologií ve zdravotnictví conhIT 2018

Veletrh informačních technologií ve zdravotnictví conhIT 2018

Ve dnech 17. - 19. dubna 2018 se na berlínském výstavišti uskuteční již 11. ročník úspěšného veletrhu informačních technologií ve zdravotnictví conhIT. Tento veletrh poskytne svým návštěvníkům komp ...

Hamburská veletržní společnost

Veletržní společnost Karlsruhe

zpět

WATENVI bude nejen o vodě a odpadech

Publikováno: 19.5.2011 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

WATENVI bude nejen o vodě a odpadech

V tradičním jarním termínu od 24. do 26. května se na brněnském výstavišti uskuteční Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh WATENVI. WATENVI je jediným veletrhem ve střední a východní Evropě, který přináší ucelenou prezentaci vodního a odpadového hospodářství a všech složek ochrany životního prostředí. Nabídku vystavovatelů doplňuje odborný doprovodný program, který přináší aktuální informace v těchto oborech, zejména pak o nové legislativě a možnostech financování.

Poradenská centra jsou tu pro Vás!
Pro všechny návštěvníky budou po celou dobu veletrhu k dispozici nezávislá odborná poradenská centra - na stáncích Ministerstev – životního prostředí, zemědělství, ale i Státního fondu životního prostředí, Enviwebu a Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR. Jejich návštěvou získáte zaručeně správné a nezávislé informace nejen z oblasti nové legislativy, možností financování a dotačních titulů, plánů jednotlivých povodí, ale i o kvalitě pitné vody a jejich zásobách v České republice.

Unikátní projekt čištění řeky
Jihomoravský kraj představí projekt nazvaný „Čisté povodí Svratky“. Jeho cílem je zlepšení kvality vody v brněnské přehradě. Povodí Svratky bylo v ČR určeno jako pilotní povodí, které má připravit projekty pro realizaci na menším území tak, aby mohly být financovány z evropských fondů. O projektu „ Čisté povodí Svratky“ se dozvíte podrobněji na veletrhu WATENVI, konkrétně stánku Jihomoravského kraje v pavilonu „P“ brněnského výstaviště.

Když máte chuť na něco pikantního
Součástí doprovodného programu veletrhu je také oblíbená ochutnávka hmyzích specialit, které šéfkuchař Petr Ocknecht připravuje na stánku přímo před očima návštěvníků. Na co se můžete těšit? Tak třeba na hmyzí woky, zophabas na chilli a jiné pochoutky! Vaření na živo probíhá poslední den veletrhu 26. května v 10.00 a 11.30. Pokud v tento termín nemůžete, neteskněte - po celou dobu konání veletrhu můžete v poradenském centru Enviweb ochutnat již připravená jídla – čokoládové oplatky, sušenky, sýrové pečivo a mnoho dalších chuťovek.

Chcete si zjednodušit vstup na veletrh? A navíc i ušetřit?
Využijte on-line registrace na www.watenvi.cz! Usnadníte si nejen vstup na veletrh a odborný doprovodný program, ale navíc získáte i vstupenku za zvýhodněnou cenu! Po vyplnění několika identifikačních otázek Vám bude zasláno elektronické potvrzení registrace. Po jeho předložení na registračních místech při vstupu do areálu výstaviště bude vyměněno za plnohodnotnou vstupenku.

Mezinárodní vodohospodářský a ekologický veletrh WATENVI tvoří Mezinárodní vodohospodářská výstava Vodovody – Kanalizace, jejímž pořadatelem je SOVAK ČR, a Mezinárodní veletrh techniky pro tvorbu a ochranu životního prostředí ENVIBRNO.

http://www.watenvi.cz

http://www.facebook.com/bvvbrno

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}