arteo_cz

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg
mpo 2017

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

R+T 2018

Learntec

zpět

DARUJTE SEBE! Přijďte si zdarma užít nezapomenutelný den s dětmi a přáteli

Publikováno: 24.5.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

DARUJTE SEBE! Přijďte si zdarma užít nezapomenutelný den s dětmi a přáteli

Společný den věnovaný dětem a jejich rodičům chystají na sobotu 28. 5. 2011 Nadace Terezy Maxové dětem, Incheba Praha a Dětské krizové centrum. Jedná se o tradiční akci Darujte sebe!, která letos proběhne již po deváté. Hlavní myšlenkou projektu je nabídnout rodinám s dětmi smysluplně prožitý den a darovat tak svým blízkým to nejcennější - svůj volný čas a zájem, zkrátka - darovat sebe!

Na rodiny s dětmi a jejich přátele čeká před Průmyslovým palácem v Praze – Holešovicích již tuto sobotu28. 5. 2011 báječný den plný nezapomenutelných zážitků.

„Děti si budou moci zdarma zařádit na mnoha atrakcích. Máme pro ně nachystanou také bezplatnou půjčovnu bruslí a výuku jízdy, připraveni jsou profesionální lektoři inline bruslení. Na místě bude také obří nafukovací raketoplán, který mohou děti prolézat a skákat v něm, dále obří nafukovací autodráha, je připravena řada dovednostních soutěží, nebudou chybět velmi oblíbené šlapací káry. Na místě bude probíhat také malování na obličej, takže holčičky se tu budou moci nechat nalíčit. Přichystány jsou sportovní soutěže, např. Sraž ho!, tedy atrakce, při které na dvou protilehlých sloupech stojí dva účastníci s nafukovacími palcáty a shazují jeden druhého. Děti se mohou těšit i na divadelní představení, dopoledne vystoupí divadelní společnost Kulich, odpoledne Docela Velké divadlo, zazpívá Tereza Černochová, Bára Zemanová a další. V areálu budou dětem klauni vyrábět na počkání zvířátka z balónků. Akční pracovní zásah předvedou hasiči hlavního města Prahy a Policie ČR. Bude toho opravdu hodně, takže si určitě každý přijde na své,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Letos poprvé se tento významný projekt Darujte sebe! rozhodla podpořit a zároveň se do něho aktivně zapojit Nadace Terezy Maxové dětem. „Jsem opravdu ráda, že se v letošním roce naše Nadace zapojí do akce Darujte sebe! Považujeme za smysluplné podporovat projekty a aktivity, které v dnešní uspěchané době dávají příležitost nejširší veřejnosti strávit alespoň jeden den naplno se svými rodinami, dětmi a blízkými,“ vysvětluje Tereza Maxová.

Dětské krizové centrum chce touto charitativní akcí zároveň upozornit na palčivou problematiku týrání dětí. „Samozřejmě, že se na místě vždy snažíme návštěvníky seznámit s problematikou syndromu týraných, zanedbávaných a zneužívaných dětí, na kterou se Dětské krizové centrum již několik let specializuje,“ říká Adam Carda, mluvčí DKC. Děsivá statistika hovoří za vše. Celkem loni zemřelo v důsledku násilné trestné činnosti 26 dětí. 12 z nich se stalo obětí vraždy, 1 dítě zemřelo v důsledku týrání a v dalších 13 případech byla dětem způsobena smrt z nedbalosti.

Charitativní akce Darujte sebe! si také klade za cíl upozornit na nevšímavost okolí týraných dětí. „Každý z nás by měl být maximálně všímavý, starat se o to, co se děje v našem okolí, nezavírat před nepříjemnými problémy oči. Každý z nás může svým chování přispět k případnému odhalení týrání. Jde o extrémně vážnou věc a často těm nejmenším nepomůže nic jiného a nikdo jiný, než okolí, takže i cizí lidé. Případy, kdy všímavý soused zachrání život dítěte tím, že na podezřelé chování upozorní, známe z médií snad všichni,“ vysvětlila jeden z cílů charitativní akce Markéta Holatová, tisková mluvčí spolupořadatelské společnosti Incheba Praha.

Letošní ročník charitativní akce Darujte sebe! se koná pod záštitou radního Petra Dolínka a za podpory Magistrátu hlavního města Prahy. Kompletní informace k programu a podrobnosti o samotné akci naleznete na stránkách www.incheba.cz.

Přijďte, prožijte krásný den a darujte sebe a svůj volný čas svým nejbližším, už v sobotu 28. května od 11 do 18 hodin před Průmyslovým palácem v Praze - Holešovicích. Vstupné je zdarma. Těšíme se na Vás!

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

messe duesseldorf

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}