staffito-300

staffito-145
Nufam2017

prehled-veletrhu-2017

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

20. veletrh technologií pro kovoobrábění, který se koná od 20. do 24. února 2018 v Düsseldorfu, ukazuje v rámci jednoho organického celku kompletní řetězec tvorby hodnot v tomto průmyslovém oboru. V c ...

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost – to i jiné věci mohou stát za „zaručenými“ informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno kon ...

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Jste elektrikář, elektroprojektant, revizní technik? Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy - v listopadu se tradičně uskuteční v Multifunkční aule Gong (plynojem). Přijďte ve dnech 21. - 22.11.2017.

grand prix vinex

LEARNTEC

zpět

Gastro – Business na veletrhu INTERGASTRA 2012 ve Stuttgartu

Publikováno: 29.5.2011 00:00

Autor: Messe Stuttgart

INTERGASTRA 2012

Veletrh INTERGASTRA 2012 se koná od 11. do 15. února 2012 na stuttgartském výstavišti a pořadatelé očekávají okolo 80 000 odborníků z celého světa. Již nyní je možné se prihlásit a zarezervovat si plochu na Vaši prezentaci.

Veletrh INTERGASTRA se koncentruje na výkvět gastronomie a hotelnictví, na nejlepší cukrářství, které bude hrát právě v hotelnictví stále důležitější roli. Tento obor je stále více odkázán na atraktivní prezentaci, nutící vystavovat novinky a předvádět řešení, která se orientují na nějaký určitý problém v gastronomii.
Význam stuttgartského odborného veletrhu pro hotelnictví, gastronomii, catering se bude s jistotou v nových výstavních prostorách dále rozrůstat. Od 11. – 15. února 2012 bude veletrhu INTERGASTRA pokračovat ve své úspěšné historii, veletrh se bude konat již po dvacáté šesté. Velká pozornost bude věnována oblastem Hotel, Gastronomie a samostatný veletrh Gelatissimo,. Právě tento veletrh přiláká všechny výrobce, prodejce, specialisty lahodné zmrzliny a vše, co je k její výrobě a uskladnění nebo prodeji potřeba.
Veletrh nabídne báječnou perspektivu pro vystavující firmy, aby se v přiměřené velikosti prezentovaly odborné veřejnosti. INTERGASTRA se výhradně koncentruje na hotelovou a pohostinskou živnost, přičemž se pořád posiluje pozice veletrhu jako veletrhu nových trendů. Se svým „nacpaným“ sortimentem obnoví stuttgartský gastronomický veletrh svoji pověst, a právem se stane pro „Obchod-Business“ nejdůležitějším a nejsilnějším tržištěm po stránce obratu. Veletrh je strukturovaný do tří pilířů – pracovní a provozní technika, oblast jídel a nápojů a téma zařízení a okolí.
Doplňkově veletrh podporují společným výstupem svazy Dehoga z Rheinland- Pfalz, Hessenska a Sárska. Svaz DEHOGA z Baden-Würrtemberska, svaz „Mistrů číšníků“, unie „Německých barmanů“ a spojení „Mistrů kuchařů“ organizuje různé rámcové akce, například: mezinárodní soutěže barmanů, boj o titul „Mistr kuchař roku“nebo vyznamenání „Couvert d´Or“ za nejkrásněji vyzdobenou jídelní tabuli. Rámcový program se doplňuje zvláštními přehlídkami, fóry a řadami přednášek. Součástí INTERGASTRA je také soutěž o „Gastro-inovační cenu“, ve které se vystavovatelé překonávají „v bohatství nápadů“.

V případe zájmu kontaktujte zastoupení Messe Stuttgart v ČR, fimu Naveletrh s.r.o., www.naveletrh.cz nebo info@naveletrh.cz.

http://www.naveletrh.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

metav 2018

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}