staffito-300

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg
Nürnbergmesse

arteo_cz

FENSTERBAU FRONTALE: Už 30 let výkladní skříň branže

FENSTERBAU FRONTALE: Už 30 let výkladní skříň branže

Úspěšný veletrh věnující se oknům, dveřím a fasádám nastavuje výhybky pro svůj jubilejní ročník: ve dnech 21. až 24. března 2018 se v norimberském veletržním centru bude konat veletrh FENSTERBAU FRONT ...

Výstava Stavíme Bydlíme událostí nejen na Hodonínsku již po třiadvacáté

Výstava Stavíme Bydlíme událostí nejen na Hodonínsku již po třiadvacáté

První ze série stavebních výstav Stavíme Bydlíme se letos koná tradičně v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy koncem ledna. Vstup na výstavu je zdarma a pro návštěvníky bude otevřeno v pátek ...

Volné vstupenky na veletrh LEARNTEC 2018

Volné vstupenky na veletrh LEARNTEC 2018

LEARNTEC 2018 představí budoucnost digitálního vzdělávání

Inmex SMM India

avf

zpět

Ráj zvířat na brněnském výstavišti - poslední červnový víkend

Publikováno: 21.6.2011 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Ráj zvířat na brněnském výstavišti - poslední červnový víkend

Po dvou letech se brněnské výstaviště stane opět světem zvířat, jejich chovatelů a milovníků. V termínu od 24. do 26. června se zde již po třinácté koná mezinárodní výstava chovatelských potřeb PROPET.

PROPET je jedinečnou příležitostí k nákupu krmiv, veterinárních a kosmetických přípravků, potřeb pro chovatele, kynologických sportovních a výcvikových pomůcek a dalšího chovatelského příslušenství.
Prezentace 139 vystavovatelů z osmi zemí (ČR, Francie, Německo, Polsko, Slovensko, Španělsko, Turecko) je zárukou pestré nabídky potřeb nejen pro chovatele psů, koček, ale i terarijních zvířat, hlodavců, drobných savců, exotického ptactva a akvaristiku. Díky pravidelné účasti významných firem a komplexnosti akce, se PROPET řadí mezi přední specializované kontraktační a prodejní výstavy v České republice. Expozice firem zaujímají plochu 2336 metrů čtverečních, najdete je v pavilonu A1 a přilehlých venkovních plochách.

Soutěže psů a koček
Milovníci domácích mazlíčků si v Brně přijdou na své zejména o víkendu (25.-26. června), souběžně s PROPETEM totiž probíhají v areálu výstaviště v pavilonech B, D a C i mezinárodní výstavy psů a koček. Více než čtyři tisíce psů se předvede na mezinárodní výstavě psů INTERCANIS. Vystavována budou lovecká plemena, pastevecká plemena, pracovní, společenská, dále národní plemena i plemena dosud neuznaná Mezinárodní kynologickou federací. Psy uvidíte nejen na „předváděcím molu“, ale také v pohybu při mezinárodní soutěži psů INTERCANIS AGILITY. Jedná se o závod podobný koňským parkurovým skokům, pes probíhá pod vedením svého pána překážkovou trať, přičemž se hodnotí čas a bezchybnost provedení v jednotlivých parkurech. Na travnaté venkovní ploše v areálu výstaviště bude k vidění přibližně 100 závodníků z celé Evropy.

Pokud dáváte přednost kočičí společnosti, zajděte si na mezinárodní výstavu koček INTERFELIS. Ze čtyřiceti dvou uznávaných plemen koček jich většinu uvidíte na výstavišti. Nejvíce budou zastoupena „módní“ plemena- krátkosrsté britské a polodlouhosrsté mainské mývalí, určitě zde najdete i méně početná velmi zajímavá plemena jako bezsrsté kočky sfinx nebo kudrnatý kornyš a devon rex. Samozřejmě nebudou chybět ani tradičně líbivé perské a exotické kočky, štíhlé siamské a orientální kočky.
Návštěvníci však budou mít příležitost vidět v rámci výstavy PROPET mnoho dalších zvířat. Součástí doprovodného programu bude výstava ušlechtilých potkanů, výstava zakrslých králíků a včelařská výstava.

Celou akci doprovází zábavný program, ve kterém vystoupí například zpěvačka Eva Pilarová, herečka Vanda Hybnerová, MVDr. Hana Žertová ze známého pořadu Polepšovna mazlíčků.
V sobotu budou vyhlášeny výsledky velké internetové soutěže NEJ PES 2011, kterou pořádá vydavatelství časopisu Blesk, a mnoho dalších zajímavostí pro dospělé i děti.

Zájmová i hospodářská zvířata
Souběžně konanou akcí bude již po druhé Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky, a tak návštěvu lze rozšířit o prohlídku pavilonů s hospodářskými zvířaty a venkovních stájí s koňmi. V areálu vyrostou dvě krytá a jedno venkovní předvadiště, kde budou po celý den probíhat národní šampionáty a komentované přehlídky skotu, ovcí, prasat, koz a koní. Stánky prodejců doplní nabídku o jezdecké a chovatelské potřeby, stájové vybavení i zemědělskou techniku.

Najdete zde i řadu zajímavostí jako ukázky stříhání ovcí, spřádání vlny. Goralé z Jablůnkova zase předvedou, jak to vypadalo kdysi na salaši. V dobových krojích divákům ukáží, jak se rozdělává oheň dřevem pod kotlíkem, nebo jak se vyrábí sýry. To vše provoní speciality jako domácí klobásky, steaky, kozí sýry, kozí zmrzlina, mléčné výrobky nebo včelí produkty.

http://www.propet.cz

http://www.facebook.com/bvvbrno

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}