arteo_cz

Lasys 2018
Nufam

LEARNTEC

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

Messe Stuttgart

messe duesseldorf

zpět

Výstaviště České Budějovice v polovině sezóny

Publikováno: 29.6.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Dort k dvacetinám výstavy HOBBY

Hned v úvodu zpráva z analýzy veletržního průmyslu za loňský rok. Výstaviště České Budějovice a.s. se umístilo mezi TOP 5 na druhém místě (podle plochy a počtu návštěvníků), což je nejlepší výsledek v historii auditování veletržních akcí v ČR.

Citát z analýzy:
„Silná pětka českého veletržního a výstavního trhu reprezentovala přes 94,0 % výkonu celkového auditovaného trhu roku 2010. 97 % plochy, 95 % vystavovatelů a 94 % návštěvníků.

Dlouhodobým lídrem českého veletržního a výstavního trhu zůstává společnost Veletrhy Brno. V posledních dvou letech se na druhou pozici z hlediska plochy a návštěvníků českého auditovaného trhu dostalo Výstaviště České Budějovice, které vystřídalo Inchebu Praha.“


Jaký byl letošní první půlrok na českobudějovickém výstavišti
Nepočítáme-li hostitelské akce, uspořádalo Výstaviště České Budějovice jako organizátor tři velké výstavní tituly: Mobil salon (19. ročník), Hobby (jubilejní 20. ročník) a 15. ročník oblíbených Slavností piva.

MOBIL SALON je tradičně největší motoristickou výstavou na jihu Čech zaměřenou na motorismus, sport a aktivní trávení volného času.
Kromě bohaté přehlídky osobních a nákladních automobilů se zde pravidelně prezentuje nabídka autopříslušenství a doplňků, garážové a servisní techniky i navazujících služeb jako jsou autoškoly, finanční produkty související s motorismem atd. Součástí nomenklatury jsou rovněž další „pohyblivé“ obory, jakou jsou vodní či vzdušné sporty, cyklistika a turistika. K vysoké návštěvnosti příspívá i atraktivita doprovodného programu, který zahrnuje podporu bezpečnosti na silnicích, ale i setkání se známými osobnostmi motosportu, závody či kulturní vystoupení.

HOBBY 2011 Byl skutečným rájem pro zahrádkáře a místem plných námětů a inspirací pro kutily, stavebníky, zahrádkáře i chovatele. Letos se konal 20. jubilejní ročník.
Přes 520 vystavovatelů a obchodníků z 12 zemí letos při jarním HOBBY zajistilo návštěvníkům bohatou nabídku širokého spektra: specializované firmy a zahradní centra, zajímavé prodejní expozice a prezentace, prodej drobné zahradní techniky, pomůcek a potřeb pro zahradu a hobby, potřeb pro chovatele, volný čas, prodej okrasných rostlin, dřevin, sazenic a semen. Nechyběla ani celá škála spotřebního zboží. Připravené byly prezentace nových výrobků, materiálů a technologií a návštěvníci se dozvěděli spoustu novinek. Firmy nabídly a předvedly zájemcům např. alternativní i klasické zdroje vytápění, foukanou izolaci, mobilní dům i nízkoenergetický dům z ekologických materiálů, plachtové zastřešení pergol, elektrokola a tříkolky pro dospělé, možnosti přestavby vozidel na alternativní pohon nebo waveboardy pro surfování na ulici a mnoho dalšího.

Podle průzkumu mezi návštěvníky se jich přes 40 % z dotázaných už samo zajímá o termín výstavy nebo se účastní pravidelně. Mezi nejčastějšími důvody návštěvy HOBBY bylo získání nových a užitečných informací, bohatá a pestrá nabídka pro nejrůznější nákupy a výborná zábava pro všechny bez rozdílu věku a zájmů.
Mnozí se také přišli podívat, jak pokračuje stavba nového multifunkčního pavilonu T v severní části areálu a zajímali se, kdy bude pavilon dokončen. Určitě se tedy s některými z nich setkáme na výstavišti za necelé tři měsíce v srpnu při agrosalonu Země živitelka, kdy bude nový pavilon T slavnostně otevřen.

Začátek června patřil na českobudějovickém výstavišti oblíbenému pivnímu festivalu, letos již 15. ročníku výstavy SLAVNOSTI PIVA 2011.
Tradiční přehlídka výrobců našeho národního nápoje se stala v letošním roce opět velkým zážitkem pro odbornou i širokou veřejnost. Nabídla návštěvníkům nejen široký výběr produkce tuzemských a zahraničních pivovarů, minipivovarů a rodinných pivovarů, ale i alkoholické, nealkoholické nápoje, destiláty, likéry, medoviny, míchané nápoje, prezentace potravin a všeho, co k dobrému pivu patří.
Výstava prezentující české pivovarnictví zažívá v posledních letech velký rozkvět. Letošního ročníku se zúčastnilo více vystavovatelů, do degustační soutěže bylo přihlášeno více vzorků piv a také návštěvnost, navzdory nepřízni počasí, se zvýšila.
Část určená odborné veřejnosti – prestižní degustační soutěž „Pivo České republiky 2011“ - probíhala již od středy 1. 6. v atraktivních prostorách pavilonu R2. Zúčastnilo se jí letos 53 pivovarů s 283 vzorky piv, která soutěžila v 17 kategoriích. Velký prostor byl dán v letošním roce minipivovarům, které mohly soutěžit v 5 kategoriích a tuto příležitost ve značném rozsahu také využily. Na regulérní průběh soutěže dohlížel zástupce inspekční společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. a záštitu nad ní přijali ministr zemědělství, hejtman Jihočeského kraje a primátor Statutárního města České Budějovice. Vyhlášení vítězů a slavnostní předání cen a diplomů proběhlo za účasti široké veřejnosti a řady významných hostů v sobotu v Pivovarské zahradě, spolu s vyhlášením výsledku soutěže pod patronací Syndikátu jihočeských novinářů Novinářské pivo 2011. Stejně jako celá soutěž, bylo i vyhlášení doprovázeno přátelskou a srdečnou atmosférou.

Nyní se pracovníci společnosti Výstaviště České Budějovice a. s. plně věnují největší akcí na výstavišti: agrosalonu Země živitelka, který se bude konat ve dnech 25.8.2011 - 30.8.2011.

http://www.vcb.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 2

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}