for pasiv 2018

R+T 2018
avf

arteo_cz

FENSTERBAU FRONTALE: Už 30 let výkladní skříň branže

FENSTERBAU FRONTALE: Už 30 let výkladní skříň branže

Úspěšný veletrh věnující se oknům, dveřím a fasádám nastavuje výhybky pro svůj jubilejní ročník: ve dnech 21. až 24. března 2018 se v norimberském veletržním centru bude konat veletrh FENSTERBAU FRONT ...

Výstava Stavíme Bydlíme událostí nejen na Hodonínsku již po třiadvacáté

Výstava Stavíme Bydlíme událostí nejen na Hodonínsku již po třiadvacáté

První ze série stavebních výstav Stavíme Bydlíme se letos koná tradičně v Hodoníně v prostorách Domu kultury Horní Valy koncem ledna. Vstup na výstavu je zdarma a pro návštěvníky bude otevřeno v pátek ...

Volné vstupenky na veletrh LEARNTEC 2018

Volné vstupenky na veletrh LEARNTEC 2018

LEARNTEC 2018 představí budoucnost digitálního vzdělávání

IT-Trans

holiday world 2018

zpět

Výstaviště České Budějovice v polovině sezóny

Publikováno: 29.6.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Dort k dvacetinám výstavy HOBBY

Hned v úvodu zpráva z analýzy veletržního průmyslu za loňský rok. Výstaviště České Budějovice a.s. se umístilo mezi TOP 5 na druhém místě (podle plochy a počtu návštěvníků), což je nejlepší výsledek v historii auditování veletržních akcí v ČR.

Citát z analýzy:
„Silná pětka českého veletržního a výstavního trhu reprezentovala přes 94,0 % výkonu celkového auditovaného trhu roku 2010. 97 % plochy, 95 % vystavovatelů a 94 % návštěvníků.

Dlouhodobým lídrem českého veletržního a výstavního trhu zůstává společnost Veletrhy Brno. V posledních dvou letech se na druhou pozici z hlediska plochy a návštěvníků českého auditovaného trhu dostalo Výstaviště České Budějovice, které vystřídalo Inchebu Praha.“


Jaký byl letošní první půlrok na českobudějovickém výstavišti
Nepočítáme-li hostitelské akce, uspořádalo Výstaviště České Budějovice jako organizátor tři velké výstavní tituly: Mobil salon (19. ročník), Hobby (jubilejní 20. ročník) a 15. ročník oblíbených Slavností piva.

MOBIL SALON je tradičně největší motoristickou výstavou na jihu Čech zaměřenou na motorismus, sport a aktivní trávení volného času.
Kromě bohaté přehlídky osobních a nákladních automobilů se zde pravidelně prezentuje nabídka autopříslušenství a doplňků, garážové a servisní techniky i navazujících služeb jako jsou autoškoly, finanční produkty související s motorismem atd. Součástí nomenklatury jsou rovněž další „pohyblivé“ obory, jakou jsou vodní či vzdušné sporty, cyklistika a turistika. K vysoké návštěvnosti příspívá i atraktivita doprovodného programu, který zahrnuje podporu bezpečnosti na silnicích, ale i setkání se známými osobnostmi motosportu, závody či kulturní vystoupení.

HOBBY 2011 Byl skutečným rájem pro zahrádkáře a místem plných námětů a inspirací pro kutily, stavebníky, zahrádkáře i chovatele. Letos se konal 20. jubilejní ročník.
Přes 520 vystavovatelů a obchodníků z 12 zemí letos při jarním HOBBY zajistilo návštěvníkům bohatou nabídku širokého spektra: specializované firmy a zahradní centra, zajímavé prodejní expozice a prezentace, prodej drobné zahradní techniky, pomůcek a potřeb pro zahradu a hobby, potřeb pro chovatele, volný čas, prodej okrasných rostlin, dřevin, sazenic a semen. Nechyběla ani celá škála spotřebního zboží. Připravené byly prezentace nových výrobků, materiálů a technologií a návštěvníci se dozvěděli spoustu novinek. Firmy nabídly a předvedly zájemcům např. alternativní i klasické zdroje vytápění, foukanou izolaci, mobilní dům i nízkoenergetický dům z ekologických materiálů, plachtové zastřešení pergol, elektrokola a tříkolky pro dospělé, možnosti přestavby vozidel na alternativní pohon nebo waveboardy pro surfování na ulici a mnoho dalšího.

Podle průzkumu mezi návštěvníky se jich přes 40 % z dotázaných už samo zajímá o termín výstavy nebo se účastní pravidelně. Mezi nejčastějšími důvody návštěvy HOBBY bylo získání nových a užitečných informací, bohatá a pestrá nabídka pro nejrůznější nákupy a výborná zábava pro všechny bez rozdílu věku a zájmů.
Mnozí se také přišli podívat, jak pokračuje stavba nového multifunkčního pavilonu T v severní části areálu a zajímali se, kdy bude pavilon dokončen. Určitě se tedy s některými z nich setkáme na výstavišti za necelé tři měsíce v srpnu při agrosalonu Země živitelka, kdy bude nový pavilon T slavnostně otevřen.

Začátek června patřil na českobudějovickém výstavišti oblíbenému pivnímu festivalu, letos již 15. ročníku výstavy SLAVNOSTI PIVA 2011.
Tradiční přehlídka výrobců našeho národního nápoje se stala v letošním roce opět velkým zážitkem pro odbornou i širokou veřejnost. Nabídla návštěvníkům nejen široký výběr produkce tuzemských a zahraničních pivovarů, minipivovarů a rodinných pivovarů, ale i alkoholické, nealkoholické nápoje, destiláty, likéry, medoviny, míchané nápoje, prezentace potravin a všeho, co k dobrému pivu patří.
Výstava prezentující české pivovarnictví zažívá v posledních letech velký rozkvět. Letošního ročníku se zúčastnilo více vystavovatelů, do degustační soutěže bylo přihlášeno více vzorků piv a také návštěvnost, navzdory nepřízni počasí, se zvýšila.
Část určená odborné veřejnosti – prestižní degustační soutěž „Pivo České republiky 2011“ - probíhala již od středy 1. 6. v atraktivních prostorách pavilonu R2. Zúčastnilo se jí letos 53 pivovarů s 283 vzorky piv, která soutěžila v 17 kategoriích. Velký prostor byl dán v letošním roce minipivovarům, které mohly soutěžit v 5 kategoriích a tuto příležitost ve značném rozsahu také využily. Na regulérní průběh soutěže dohlížel zástupce inspekční společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. a záštitu nad ní přijali ministr zemědělství, hejtman Jihočeského kraje a primátor Statutárního města České Budějovice. Vyhlášení vítězů a slavnostní předání cen a diplomů proběhlo za účasti široké veřejnosti a řady významných hostů v sobotu v Pivovarské zahradě, spolu s vyhlášením výsledku soutěže pod patronací Syndikátu jihočeských novinářů Novinářské pivo 2011. Stejně jako celá soutěž, bylo i vyhlášení doprovázeno přátelskou a srdečnou atmosférou.

Nyní se pracovníci společnosti Výstaviště České Budějovice a. s. plně věnují největší akcí na výstavišti: agrosalonu Země živitelka, který se bude konat ve dnech 25.8.2011 - 30.8.2011.

http://www.vcb.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

avf

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}