staffito-300

Intergastra 2020
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

arteo_cz

Veletrh REHAB 2019

Veletrh REHAB 2019

16. – 18. května 2019, Messe Karlsruhe

FeuerTrutz

FeuerTrutz

V termínu 20. - 21. února 2019 proběhne na výstavišti v Norimberku již 9-tý ročník mezinárodního veletrhu FeuerTrutz, který je zaměřen na protipožární prevenci.

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Jen do 31. 7. 2018 mají výrobci biopotravin možnost zajistit si pro firmu místo na mezinárodním veletrhu biopotravin BIOFACH 2019 (13.02. - 16. 02.2019) Velmi rychle a pohodlně je možné se nahlási ...

On-line prodej vstupenek

On-line prodej vstupenek

zpět

GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST 2011: přesné přistání s novým vystavovatelským i návštěvnickým rekordem

Publikováno: 4.7.2011 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST 2011: přesné přistání s novým vystavovatelským i návštěvnickým rekordem

Kvarteto technologických veletrhů v Düsseldorfu zaznamenalo po pěti veletržních dnech znovu nejlepší výsledky jak na straně vystavovatelů, tak v počtu návštěvníků. Na veletrzích se 1 958 vystavovatelů z celého světa setkalo se 79 000 návštěvníky z 83 zemí. Akce tak jednoznačně potvrdily svoji pozici vedoucích veletrhů příslušných oborů.

Především vysoká mezinárodnost jak v případě vystavovatelů, tak i odborných návštěvníků dokládá, jak žádané jsou uvedené veletrhy v celosvětovém kontextu: více než 54 % návštěvníků přijelo do Düsseldorfu ze zahraničí, především z Indie, Itálie, Francie, Rakouska a z USA. Cesta ze vzdálených destinací se vyplatila, protože téměř všichni návštěvníci (98 %) vyjádřili s veletrhy naprostou spokojenost i naplnění cílů své návštěvy (97 %). Mimořádný byl také návštěvnický podíl představitelů TOP-managementu. Okolo 80 % z nich plánuje investice v příštích dvou letech a ve velké většině je připravovali právě na těchto veletrzích.

Výjimkou nebyly ani obchody uzavřené přímo v průběhu veletrhů pořádaných pod společným sloganem „The Bright World of Metals“. Mezinárodnost, stejně jako podíl návštěvníků s rozhodovací pravomocí, uvedl jako významné předpoklady úspěchu odborného veletrhu náměstek Messe Düsseldorf pan Joachim Schäfer. „Veletrhy byly ve správný okamžik trefou do černého. Kdo měl v uplynulých pěti dnech možnost nahlédnout do veletržních pavilonů, mohl se přesvědčit o tom, že jsme v Düsseldorfu přivítali skutečně celý mezinárodní odborný svět“.

Potvrdili to jednoznačně také představitelé obou stěžejních profesních svazů i zástupci významných firem z průmyslu slévárenství, metalurgie, techniky tepelných procesů a slévárenských produktů. Vysokou úroveň veletrhů bylo možno dosáhnout především díky kompetenci návštěvníků, jejich odborné kvalitě i dostatku konkrétních investičních záměrů. Nosné oborové svazy VDMA a bdguss referovaly o všestranné spokojenosti díky inovativní nabídce členských podniků na jedné straně a vysoké internacionalitě a dobré informovanosti zúčastněných návštěvníků na druhé straně, kteří již často přicházeli s mnoha konkrétními žádostmi a poptávkami.
„Po přestálé hospodářské krizi se celosvětové setkání metalurgických oborů v roce 2011 znovu osvědčilo jako efektivní platforma pro navazování nových kontaktů“, shrnul odezvy členských podniků svazu VDMA oborově příslušný ředitel Dr. Gutmann Habig. Spolkový svaz německého slévárenství, bdguss, vyjádřil nadšení nad odezvou jak na straně vystavujících firem, tak na straně návštěvníků. Jeho ředitel Dr. Gotthard Wolf to shrnul slovy: „Mezinárodní slévárenský průmysl v celé své šíři potvrdil svoji konkurenceschopnost oproti alternativním výrobním postupům. Veletrhy v tomto směru zaznamenaly plný úspěch“.

Mimořádný zájem odborných návštěvníků vyvolala také kampaň za šetrné zacházení se surovinami pod názvem „ecoMetals“, na níž se podílelo 28 vedoucích mezinárodních vystavujících společností. Čtyři technologické veletrhy se tak staly také důležitým diskusním fórem středně a dlouhodobých strategií udržitelného rozvoje, a tím pro vývoj metalurgických technologií budoucnosti. Také mnohotvárný doprovodný program nabídl odborným návštěvníkům vynikající přidanou hodnotu.

Veletrhy GIFA, METEC, THERMPROCESS a NEWCAST se budou v Düsseldorfu prezentovat v létě roku 2015 opět jako čtveřice technologických veletrhů.

http://www.messe-duesseldorf.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 3

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}