On-line prodej vstupenek

interbad 2018

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

arteo_cz

Veletrh REHAB 2019

Veletrh REHAB 2019

16. – 18. května 2019, Messe Karlsruhe

FeuerTrutz

FeuerTrutz

V termínu 20. - 21. února 2019 proběhne na výstavišti v Norimberku již 9-tý ročník mezinárodního veletrhu FeuerTrutz, který je zaměřen na protipožární prevenci.

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Jen do 31. 7. 2018 mají výrobci biopotravin možnost zajistit si pro firmu místo na mezinárodním veletrhu biopotravin BIOFACH 2019 (13.02. - 16. 02.2019) Velmi rychle a pohodlně je možné se nahlási ...

Veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM Karlsruhe

Hamburská veletržní společnost

zpět

Za kvalitními dárky a originálními reklamními předměty jedině na veletrh FOR PRESENT

Publikováno: 11.7.2011 00:00

Autor:

Za kvalitními dárky a originálními reklamními předměty jedině na veletrh FOR PRESENT

Rádi obdarováváte blízké nebo hledáte neotřelé nápady na dárky pro své klienty? Potom si rozhodně nenechte ujít druhý ročník specializovaného veletrhu dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT, který se bude konat v Pražském veletržním areálu Letňany ve dnech 6. – 9. října 2011. Těšit se můžete na pestrou nabídku dárků osobního charakteru, dále na exkluzivní manažerské dárky, ale chybět nebudou ani reklamní a propagační předměty.

Na veletrhu si přijde na své nejen široká veřejnost, která se zajímá o vyšší životní standard, ale také firmy, jimž prezentace formou účasti na výstavě nabízí nové reklamní a marketingové příležitosti. Již nyní, několik měsíců před zahájením, je na veletrh FOR PRESENT přihlášeno mnoho významných firem z oboru. Oblasti osobních dárků již tradičně vévodí šperky a bižuterie. Už proto zde nemůže chybět značka Made In Jablonec, sdružující kvalitní výrobce slavné jablonecké bižuterie. Velice zajímavé budou i autorské šperky z Turnova, který je kolébkou tvorby z českých granátů a vltavínů. Opravdovou perličkou veletrhu se však stane doprovodná výstava šperků, která představí nejnovější materiál a technologii ve šperkařství.

Hlavní partner veletrhu, firma Fomi, prezentující na českém trhu manažerské dárky a potřeby pro manažery významných světových značek, představí na veletrhu FOR PRESENT letošní novinku - značku CACHAREL. Ta nabízí mladistvý a autentický design psacích potřeb, USB flash disků, věšáčků na kabelku či klíčenek a kožených doplňků s novým svěžím designem plným barev. Opět zde budou k vidění i zvučné světové značky, jako například Nina Rici, Ungaro a mnoho dalších. Kvalitní koženou galanterii a módní doplňky představí mnozí čeští výrobci a výhradní dovozci, například Unidax, Miche Bag a Laskara.

Co by však byl veletrh FOR PRESENT bez dárkových kazet různorodého sortimentu, šperkovnic a dárkových obalů? Tuto oblast zde budou zastupovat firmy Aviko, Cosmetica Bohemica nebo Flower A&F. Vítaným a žádoucím obohacením veletrhu se stanou dárkové koše, oblíbený dárkový alkohol a delikatesy, které patří k dárkovým „stálicím“. Těšit se ale můžete také na profesionální balení dárků. Mistři ve svém oboru vás rádi zasvětí do tajů balení dárků podle posledních světových trendů. Specializovaný veletrh dárkových předmětů nabídne vedle originálních předmětů také nové trendy reklamních předmětů, které ocení zejména odborná veřejnost. Svou expozici zde bude mít například firma Univox, která je významným dovozcem kancelářské techniky domácích i zahraničních dodavatelů.

Souběžně s veletrhem FOR PRESENT budou na letňanském výstavišti probíhat i další tři veletržní akce. Na jednu vstupenku tak bude možné navštívit vedle veletrhu dárků rovněž veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR, veletrh dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR a letošní novinku - 1. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL. Více informací o jednotlivých veletržních akcích najdete na stránkách

http://www.forpresent.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

flora leto

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}