FOR BOAT 2018

R+T 2018
Nürnbergmesse

arteo_cz

Ocenění Pasivní dům 2017 získalo pět staveb

Ocenění Pasivní dům 2017 získalo pět staveb

Celkem pět staveb v pasivním standardu, které byly přihlášené do soutěže Pasivní dům 2017, získalo ocenění. Patří mezi ně dřevostavba z Jílového u Prahy, vzdělávací a poradenské centrum Otevřená zah ...

Myslivost a příroda na Výstavišti Floria Kroměříž

Myslivost a příroda na Výstavišti Floria Kroměříž

Již po páté se od 23. 3. do 25. 3. 2018 koná prodejní výstava myslivosti a přírody, kde si můžete nakoupit vše potřebné pro pobyt v přírodě. Také v letošním roce se můžou návštěvníci těšit na chovatel ...

Holiday World 2018 – přijďte načerpat tipy na dovolenou i výlety

Holiday World 2018 – přijďte načerpat tipy na dovolenou i výlety

Dovolte, abychom vás srdečně pozvali k návštěvě 27. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018, který se uskuteční ve dnech 15. – 18. 2. 2018 souběžně s 12. ročníkem mezinár ...

grand prix vinex

On-line prodej vstupenek

zpět

Electron 2012 - Novinky a trendy elektrotechniky na jaře v Praze!

Publikováno: 27.7.2011 00:00

Autor:

Electron 2012 - Novinky a trendy elektrotechniky na jaře v Praze!

Firmy z oblasti elektrotechniky, energetiky, automatizace, elektroniky a dalších oborů představí své novinky opět v Praze, a to na druhém ročníku elektrotechnického veletrhu ELECTRON, který se bude konat již 13. – 16. března 2012 v Pražském veletržním areálu Letňany.

Organizátoři připravili pro druhý ročník veletrhu několik změn. První z nich je posun termínu konání veletrhu již na březen. ELECTRON bude tedy pro mnohé firmy místem, kde přestaví novinky a inovace z oboru. Pozitivní změnou jak pro veletrh ELECTRON, tak pro celé pražské výstavnictví, je modernizace Pražského veletržního areálu Letňany, který poskytne vystavovatelům kvalitnější zázemí, přednáškové prostory i nabízené služby.

Další novinkou, která je pro vystavovatele připravena, je možnost prezentovat se na specializovaných veletrzích FOR ENERGO – 1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Firmy z těchto oborů se tak mohou poprvé v České republice ukázat svým stálým i novým zákazníkům na vyprofilovaném veletrhu a zaměřit svou prezentaci na cílovou skupinu. Souběžné veletrhy mají silnou mediální kampaň v příslušných odborných mediích a podporu odborných organizací z jednotlivých oblastí činnosti.

To, co naopak zůstává z prvního ročníku veletrhu, je cenová politika a výhody účasti. Zájemci mají možnost do první uzávěrky, která je 30. 9. 2011, objednat výstavní plochu již od 1 600,- Kč/m2. Samozřejmostí zůstává libovolný počet vstupenek na veletrh pro vystavovatele zdarma nebo možnost konzultace umístění expozice.

Jednotlivé veletrhy budou podpořeny mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí včetně intenzivnější propagace na Slovensku. Záštitu nad veletrhem převzali opět Ministerstvo průmyslu a obchodu nebo Předsedkyně poslanecké sněmovny parlamentu České republiky Miroslava Němcová. Mezi odborné organizace, které podporují veletrh a jeho vystavovatele, patří mimo jiné Elektrotechnický svaz český, Česká fotovoltaická průmyslová asociace, Česká asociace telekomunikací a mnoho dalších.

V současné době je již také pečlivě připravován doprovodný program veletrhu ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery. Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

V tuto chvíli jsou již na veletrhu přihlášeny mimo jiné firmy ABB, s.r.o., SMA Czech Republic, TURCK s.r.o., ELEMAN s.r.o. nebo Pražská energetika a. s. Ing. Josef Raffay, vedoucí oddělení Analýzy trhu a poradenství společnosti PRE, k účasti na veletrhu dodává: „V loňském roce jsme se účastnili 1. ročníku veletrhu ELECTRON. Bezproblémový průběh veletrhu, celková spokojenost se službami a pozitivní ohlasy našich partnerů byly podnětem k účasti i v roce 2012. Rádi Vás přivítáme v naší expozici.“

Aktuální informace naleznete na:

http://www.elecroncz.cz

http://www.forautomation.cz

http://www.forenergo.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní a kongresová společnost Karlsruhe

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}