strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

smm imex
Nürnbergmesse

prehled-veletrhu-2017

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

vanoce

On-line prodej vstupenek

zpět

Veletrhy For Wood, Střechy Praha a Solar Praha poprvé společně v Pražském veletržním areálu Letňany

Publikováno: 28.7.2011 00:00

Autor:

Veletrhy For Wood, Střechy Praha a Solar Praha poprvé společně v Pražském veletržním areálu Letňany

Zásadní novinkou, která jistě rozhýbe stojací vody pražského výstavnictví, je vzájemná spolupráce veletržní správy ABF, a.s pořadatele veletrhu FOR WOOD (7. veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu) a společnosti Střechy Praha, s.r.o, pořadatele veletrhu Střechy Praha.

Vzniká tak souběh tradičních odborných veletrhů se zaměřením na využití dřeva ve stavebnictví od konstrukce až po střechu, stavbu a renovaci střech, okna, materiály, nářadí a nástroje, obnovitelné zdroje a úspory energií, který proběhne v termínu od 8. do 11. února 2012 v PVA Letňany.

Spojením veletrhů dochází k soustředění informací a novinek předpokládaných 250-ti vystavovatelů tohoto progresivního oboru stavebnictví. Využijte jedinečné příležitosti efektivního oslovení celé cílové skupiny a potenciálu rozvíjejícího se Pražského veletržního areálu v Letňanech.

Zúčastněte se 7. veletrhu FOR WOOD v novém termínu od 8. do 11. února 2012, který proběhne souběžně se 14. veletrhem Střechy Praha a 8. ročníkem Solar Praha a vytvořte tak novou tradici.

Tištěnou přihláškovou dokumentaci očekávejte koncem srpna. PDf soubor přihlášky naleznete již nyní na webu www.for-wood.cz

Přihláška ke stažení

verze pro tisk >

vanoce 2017

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}