staffito-300

YOU
smm imex

arteo_cz

 

BrauBeviale 2018 – přes 96% výstavní plochy vyprodáno.

když se veletrh BrauBeviale uskuteční až za pět měsíců, je v tuto chvíli již více než 96% výstavní plochy obsazeno. Zájem o tuto mezinárodní akci zaměřenou na nápojový průmysl je po roční pauze enormn ...

 

ALL4PACK 26. - 29. 11. 2018 Paříž

Ve dnech 26. – 29. 11. 2018 se v Paříži na severním výstavišti Villepinte, uskuteční mezinárodní veletrh obalových a tiskařských technologií, který se pravidelně organizuje jednou za dva roky. Mezi ...

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

Dovolujeme si Vás oslovit s pozvánkou na veletrh YOU Summer Festival 2018. Tato největší evropská událost věnovaná teenagerům se letos uskuteční ve dnech 22. – 24. června již po dvacáté a tradičně nab ...

Frýdek Místek

Veletržní společnost Karlsruhe

zpět

Odborný veletrh průmyslové tepelné a chladicí techniky WTT-Expo se blíží

Publikováno: 29.7.2011 00:00

Autor: Messe Karlsruhe

Odborný veletrh průmyslové tepelné a chladicí techniky WTT-Expo se blíží

27. - 29. září 2011, Karlsruhe -

Brány odborného veletrhu průmyslové tepelné a chladicí techniky WTT-Expo se na výstavišti v Karlsruhe otevřou již na konci září. Návštěvníci se mohou těšit na inovativní produkty, postupy a systémy, které významně přispívají ke zpětnému získávání energie a energetické efektivnosti.

3. ročník veletrhu WTT-Expo v dubnu loňského roku navštívilo 2500 odborných návštěvníků z deseti zemí. Ze zahraničí vážili cestu do Karlsruhe zejména Skandinávci, odborníci ze sousedních států a východní Evropy.

Po krizovém roce 2010 se podařilo nejen získat zpět, nýbrž i přilákat nové podniky výjimečného postavení. WTT-Expo však nadále zůstává především platformou malých a středních firem specializovaných na nejvýznamnější témata veletrhu. K těm patří průmyslová rekuperace tepla, průmyslová tepelná čerpadla, hadicová technika, teplonosná fluidika, parogenerátorová technika, výrobní technika a využití výměníků tepla nebo technická údržba. Organizátoři letos počítají se 140 vystavovateli. Z České republiky si již účast zajistily firmy JANKA Engineering a Lloyds Coil.

Poprvé se letos uskuteční specializovaná expozice vyhřívacích systémů hal (velkokapacitní vytápění a vzduchotechnika pro průmyslové haly). Zde se ve spolupráci s Německým spolkovým sdružením firem z oboru voda-topení-plyn „figawa“ a Svazem výrobců konstrukčních prvků pro termotechnická zařízení (VHB) uskuteční informační akce, během níž budou představeny výsledky studie Institutu pro technické vybavení budov (ITG) k decentralizovaným vyhřívacím systémům hal. Figawa aktuálně provádí výzkumný záměr „Průzkum halových staveb s jejich charakteristickou stavební strukturou a technickým zařízením k odhalení celkového potenciálu úspor energie a snížení emisí v průběhu aktualizace série specifikací DIN V 18599/EnEV 2012“. Studie má zajistit podklady pro správnou energetickou klasifikaci halových staveb a zvláště vyhřívacích systémů hal.

Na svou úspěšnou loňskou premiéru naváže přehlídka hadicové techniky k procesně technickému využití. Právě energeticky optimální zpětné získávání tepla ze vzduchu odváděného z průmyslových hal představuje pro průmysl zajímavý potenciál. K čistě vyhřívacím systémům a zpětnému získávání prostřednictvím speciálních typů výměníků tepla – i nadále stěžejní oblasti veletrhu – se postupně přidružila i tepelná čerpadla.
Veletrh je koncipován pro vedoucí provozu, údržby a technické vedoucí, stejně jako veškerý technický personál, nákupčí, inženýry a experty ze všech oblastí procesně-technického průmyslu a veřejných služeb.

Bližší informace naleznete na www.wtt-expo.com. S případnými dotazy se obracejte na firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz.

http://www.naveletrh.cz

http://www.wtt-expo.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní a kongresová společnost Karlsruhe

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}