staffito-300

avf
R+T 2018

arteo_cz

Říjnový veletrh FOR GASTRO & HOTEL zaujme lidi z oboru i laickou veřejnost

Říjnový veletrh FOR GASTRO & HOTEL zaujme lidi z oboru i laickou veřejnost

Zajímavé produkty a informace z oboru potravinářství, gastronomie, hotelových a restauračních zařízení si mohou lidé prohlédnout na již sedmém ročníku veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, který se uskute ...

NUFAM 2017 už za 10 dní

NUFAM 2017 už za 10 dní

Ve dnech od 28. září do 1. října 2017 otevře veletrh NUFAM již po páté své brány prodejcům a nákupčím užitkových vozů. Na výstavišti Messe Kralsruhe se představí přední výrobci těžkých a lehkých užit ...

Navštivte výstavy ZDRAVÍ A DUŠE a ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Navštivte výstavy ZDRAVÍ A DUŠE a ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Život na zahradě - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (22. - 24. září 2017, Výstaviště Černá louka). Souběžně bude probíhat v ...

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

FOR GASTRO & HOTEL

zpět

Odborný veletrh průmyslové tepelné a chladicí techniky WTT-Expo se blíží

Publikováno: 29.7.2011 00:00

Autor: Messe Karlsruhe

Odborný veletrh průmyslové tepelné a chladicí techniky WTT-Expo se blíží

27. - 29. září 2011, Karlsruhe -

Brány odborného veletrhu průmyslové tepelné a chladicí techniky WTT-Expo se na výstavišti v Karlsruhe otevřou již na konci září. Návštěvníci se mohou těšit na inovativní produkty, postupy a systémy, které významně přispívají ke zpětnému získávání energie a energetické efektivnosti.

3. ročník veletrhu WTT-Expo v dubnu loňského roku navštívilo 2500 odborných návštěvníků z deseti zemí. Ze zahraničí vážili cestu do Karlsruhe zejména Skandinávci, odborníci ze sousedních států a východní Evropy.

Po krizovém roce 2010 se podařilo nejen získat zpět, nýbrž i přilákat nové podniky výjimečného postavení. WTT-Expo však nadále zůstává především platformou malých a středních firem specializovaných na nejvýznamnější témata veletrhu. K těm patří průmyslová rekuperace tepla, průmyslová tepelná čerpadla, hadicová technika, teplonosná fluidika, parogenerátorová technika, výrobní technika a využití výměníků tepla nebo technická údržba. Organizátoři letos počítají se 140 vystavovateli. Z České republiky si již účast zajistily firmy JANKA Engineering a Lloyds Coil.

Poprvé se letos uskuteční specializovaná expozice vyhřívacích systémů hal (velkokapacitní vytápění a vzduchotechnika pro průmyslové haly). Zde se ve spolupráci s Německým spolkovým sdružením firem z oboru voda-topení-plyn „figawa“ a Svazem výrobců konstrukčních prvků pro termotechnická zařízení (VHB) uskuteční informační akce, během níž budou představeny výsledky studie Institutu pro technické vybavení budov (ITG) k decentralizovaným vyhřívacím systémům hal. Figawa aktuálně provádí výzkumný záměr „Průzkum halových staveb s jejich charakteristickou stavební strukturou a technickým zařízením k odhalení celkového potenciálu úspor energie a snížení emisí v průběhu aktualizace série specifikací DIN V 18599/EnEV 2012“. Studie má zajistit podklady pro správnou energetickou klasifikaci halových staveb a zvláště vyhřívacích systémů hal.

Na svou úspěšnou loňskou premiéru naváže přehlídka hadicové techniky k procesně technickému využití. Právě energeticky optimální zpětné získávání tepla ze vzduchu odváděného z průmyslových hal představuje pro průmysl zajímavý potenciál. K čistě vyhřívacím systémům a zpětnému získávání prostřednictvím speciálních typů výměníků tepla – i nadále stěžejní oblasti veletrhu – se postupně přidružila i tepelná čerpadla.
Veletrh je koncipován pro vedoucí provozu, údržby a technické vedoucí, stejně jako veškerý technický personál, nákupčí, inženýry a experty ze všech oblastí procesně-technického průmyslu a veřejných služeb.

Bližší informace naleznete na www.wtt-expo.com. S případnými dotazy se obracejte na firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz.

http://www.naveletrh.cz

http://www.wtt-expo.com

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

kreativ podzim

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}