strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

vzdělání a řemeslo
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

prehled-veletrhu-2017

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

20. veletrh technologií pro kovoobrábění, který se koná od 20. do 24. února 2018 v Düsseldorfu, ukazuje v rámci jednoho organického celku kompletní řetězec tvorby hodnot v tomto průmyslovém oboru. V c ...

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost – to i jiné věci mohou stát za „zaručenými“ informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno kon ...

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Jste elektrikář, elektroprojektant, revizní technik? Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy - v listopadu se tradičně uskuteční v Multifunkční aule Gong (plynojem). Přijďte ve dnech 21. - 22.11.2017.

Realizace expozic

staffito-300

zpět

Podzimní série odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM

Publikováno: 2.8.2011 00:00

Autor:

Podzimní série odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM

Po březnové akci ve Varšavě a květnové premiéře v Lipsku bude série odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM pokračovat i po letní pauze. Již v polovině září se můžete těšit na BEAUTY FORUM & SPA ve Varšavě, následující víkend bude patřit BEAUTY FORU AUSTRIA v Salzburgu a veletržní sezónu v polovině října zakončí BEAUTY FORUM v Mnichově.

Veletrhy BEAUTY FORUM se za 26 let své existence dokonale etablovaly na trhu kosmetických produktů a služeb a staly se místem setkávání nejvýznamnějších odborníků z branže. Pro kosmetické firmy představují příležitost seznámit se s tržními trendy, nalézt nové obchodní příležitosti a navázat cenné kontakty. Organizátorem nejprestižnějších evropských odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM je německá společnost Health and Beauty.

BEAUTY FORUM AUSTRIA: 24. - 25. září 2011, Salzburg

Přední rakouský kosmetický veletrh letos přichází s novým konceptem, silnými partnery a novými vystavovatelskými oblastmi. Poprvé se zaměří na obor wellness & spa, který bude pod dohledem předních odborníků tvořit samostatnou tematickou oblast. Výjimečná pozornost bude věnována především požadavkům atraktivní branže wellness hotelů a malých specializovaných podniků s profesionálními lázeňskými koncepty.
Kromě novinek bude již tradičně zastoupena oblast kosmetiky, pedikúry, manikúry a doplňků. Na návštěvníky čekají atraktivní programy dalšího vzdělávání a napínavé šampionáty.

BEAUTY FORUM MÜNCHEN: 15. – 16. října 2011

Veletrh BEAUTY FORUM MÜNCHEN si loni odbyl svoji premiéru na novém mnichovském výstavišti. Své novinky ze všech oblastí profesionální kosmetiky zde představilo na 850 firem a značek. Účast 39 tis. odborníků z šedesáti zemí dokazuje výjimečné postavení mnichovského veletrhu mezi evropskými kosmetickými akcemi.
V letošním roce BEAUTY FORUM MÜNCHEN opět představí klasické obory profesionálních kosmetických služeb a zároveň rozšíří nové tematické oblasti zavedené v roce 2010 - Wellness & Spa, přírodní kosmetika a Medical BEAUTY FORUM.
Pestrý doprovodný program nabídne národní i mezinárodní šampionáty a soutěže představující největší talenty z oblasti make-upu a nehtového designu. Od loňského ročníku se soutěží rovněž v body- a facepaintingu.

Odborné přednášky a prezentace v rámci Mezinárodního kosmetického fóra IFC představí návštěvníkům nejnovější trendy v produktech a jejich aplikaci. Účastníci si budou moci vybrat ze široké nabídky přednášek a workshopů v rámci různých tematických fór – kosmetika, wellness, manikúra, přírodní kosmetika, medical beauty a business.

V případě zájmu o bližší informace, vystavovatelský stánek či vstupenky se obracejte na firmu Naveletrh s.r.o. - info@naveletrh.cz.

http://www.beauty-forum.com/messen

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Odborný hamburský veletrh pro elektro, sanitu, vytápění a klimatizaci

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}