arteo_cz

R+T 2018
Mezinárodní výstava pro milovníky koní

staffito-300

JEC WORLD 2018, 6. - 8. března 2018, Paris

JEC WORLD 2018, 6. - 8. března 2018, Paris

Největší světový veletrh kompozitních materiálů pokrývající celý produktový cyklus od surovin až po finální výrobky z kompoziních materiálů. Tento sektor se řadí mezi nejmladší průmyslová odvětví a na ...

Stavební svět míří do Paříže

Stavební svět míří do Paříže

Zveme Vás na mezinárodní veletrh stavebnictví a infrastruktury INTERMAT a mezinárodní veletrh betonu WORLD OF CONCRETE , které se uskuteční ve dnech 23. - 28. dubna 2018 v Paříži na severním výsta ...

For Model 2018 bude zážitkem pro děti i dospělé

For Model 2018 bude zážitkem pro děti i dospělé

Hned několik novinek ozvláštní další ročník výstavy For Model 2018. Návštěvníci se mohou těšit na kouzelný svět plný her a fantazie, projížďku historickým parním vlakem či na vojenskou techniku úctyho ...

LEARNTEC

Learntec

zpět

Podzimní série odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM

Publikováno: 2.8.2011 00:00

Autor:

Podzimní série odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM

Po březnové akci ve Varšavě a květnové premiéře v Lipsku bude série odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM pokračovat i po letní pauze. Již v polovině září se můžete těšit na BEAUTY FORUM & SPA ve Varšavě, následující víkend bude patřit BEAUTY FORU AUSTRIA v Salzburgu a veletržní sezónu v polovině října zakončí BEAUTY FORUM v Mnichově.

Veletrhy BEAUTY FORUM se za 26 let své existence dokonale etablovaly na trhu kosmetických produktů a služeb a staly se místem setkávání nejvýznamnějších odborníků z branže. Pro kosmetické firmy představují příležitost seznámit se s tržními trendy, nalézt nové obchodní příležitosti a navázat cenné kontakty. Organizátorem nejprestižnějších evropských odborných kosmetických veletrhů BEAUTY FORUM je německá společnost Health and Beauty.

BEAUTY FORUM AUSTRIA: 24. - 25. září 2011, Salzburg

Přední rakouský kosmetický veletrh letos přichází s novým konceptem, silnými partnery a novými vystavovatelskými oblastmi. Poprvé se zaměří na obor wellness & spa, který bude pod dohledem předních odborníků tvořit samostatnou tematickou oblast. Výjimečná pozornost bude věnována především požadavkům atraktivní branže wellness hotelů a malých specializovaných podniků s profesionálními lázeňskými koncepty.
Kromě novinek bude již tradičně zastoupena oblast kosmetiky, pedikúry, manikúry a doplňků. Na návštěvníky čekají atraktivní programy dalšího vzdělávání a napínavé šampionáty.

BEAUTY FORUM MÜNCHEN: 15. – 16. října 2011

Veletrh BEAUTY FORUM MÜNCHEN si loni odbyl svoji premiéru na novém mnichovském výstavišti. Své novinky ze všech oblastí profesionální kosmetiky zde představilo na 850 firem a značek. Účast 39 tis. odborníků z šedesáti zemí dokazuje výjimečné postavení mnichovského veletrhu mezi evropskými kosmetickými akcemi.
V letošním roce BEAUTY FORUM MÜNCHEN opět představí klasické obory profesionálních kosmetických služeb a zároveň rozšíří nové tematické oblasti zavedené v roce 2010 - Wellness & Spa, přírodní kosmetika a Medical BEAUTY FORUM.
Pestrý doprovodný program nabídne národní i mezinárodní šampionáty a soutěže představující největší talenty z oblasti make-upu a nehtového designu. Od loňského ročníku se soutěží rovněž v body- a facepaintingu.

Odborné přednášky a prezentace v rámci Mezinárodního kosmetického fóra IFC představí návštěvníkům nejnovější trendy v produktech a jejich aplikaci. Účastníci si budou moci vybrat ze široké nabídky přednášek a workshopů v rámci různých tematických fór – kosmetika, wellness, manikúra, přírodní kosmetika, medical beauty a business.

V případě zájmu o bližší informace, vystavovatelský stánek či vstupenky se obracejte na firmu Naveletrh s.r.o. - info@naveletrh.cz.

http://www.beauty-forum.com/messen

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

floria burza

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}