prehled-veletrhu-2017

Nürnbergmesse
Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG

flora 2017 - 2018

Trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & ŽIVA vás opět přivítá v Plzni

Trojlístek veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV & ŽIVA vás opět přivítá v Plzni

Od pátku 13. do neděle 15. října se hala TJ Lokomotiva v Plzni – Slovanech už po jedenácté stane místem konání největšího západočeského trojlístku veletrhů. Jedná se o veletrh bydlení a stavebnictví „ ...

Podzimní Flora představí nejlepší produkty ovocnářů a zelinářů a hlásí návrat ke kořenům

Podzimní Flora představí nejlepší produkty ovocnářů a zelinářů a hlásí návrat ke kořenům

Návrat ke kořenům. Tak zní hlavní motto 22. ročníku celonárodní výstavy ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků Flora Olomouc (Hortikomplex). Na stejnojmenném výstavišti čeká i letos všechny návštěvn ...

REHACARE světový veletrh pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením.

REHACARE světový veletrh pro rehabilitaci, prevenci, integraci a péči o osoby se zdravotním omezením.

Mezinárodní veletrh rehabilitace, integrace, prevence a péče, s přidruženým kongresem proběhne 4. - 7. 10. 2017 v Düsseldorfu. Jedná se o největší veletrh svého druhu na světě. Více než 30 let zkušeno ...

FEUER TRUTZ 2017

FOR ARCH

zpět

INTERBEAUTY PRAGUE 2011 – Buďte nejen krásná, ale i zdravá

Publikováno: 30.8.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

INTERBEAUTY PRAGUE 2011 – Buďte nejen krásná, ale i zdravá

Největší podzimní mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví se nezadržitelně blíží. Na duši i těle Vás potěší a pohladí ve dnech 9. a 10. září. Veletrh se koná na Výstavišti v Praze – Holešovicích a bude o Vaše tělo pečovat nejen po estetické stránce, ale také po té zdravotní.

INTERBEAUTY PRAGUE je prvním veletrhem v Evropě, na kterém budou Vaše zdraví hýčkat největší lékařské kapacity v zemi. Zcela zdarma si budete moci nechat vyšetřit prsa ultrazvukem od zakladatelky Mamma centra MUDr. Miroslavy Skovajsové. „Vyšetření doporučuji všem ženám, které mají obavu z rakoviny prsu, našly si třeba bulku v prsu a nemají odvahu objednat se k lékaři. Vyšetření je taktéž vhodné pro ženy, u kterých se rakovina prsu vyskytla v rodině a ony mají strach,“ říká MUDr. Miroslava Skovajsová. Špičkový ultrazvuk na veletrh zapůjčila firma Audioscan. "Na veletrh jsme zapůjčili ultrazvukový diagnostický přístroj firmy Toshiba model APLIO MX. Jedná se o přístroj nejvyšší výkonnostní kategorie s vysokou prostorovou rozlišovací schopností, což je právě pro vyšetření prsní tkáně a zejména pro včasný záchyt včasných stádií rakoviny prsu zcela nutné. Uvedený přístroj APLIO MX je široce používán jak na významných klinických pracovištích, tak i v ostatních akreditovaných screeningových centrech v ČR,“ říká Ing. Luboš Petr, obchodní ředitel společnosti Audioscan zastupující firmu Toshiba Medical Systems v ČR.

"Buďte nejen krásná, ale i zdravá“, přesně tomuto heslu chce INTERBEAUTY PRAGUE dostát kvalitní prevencí zdraví. Lékaři z kožní kliniky Královské Vinohrady v čele s Prof. MUDr. Petrem Arenbergerem Vám proto taktéž zdarma digitálním dermatoskopem na veletrhu v oblíbeném Stanu proti melanomu vyšetří Vaše mateřská znaménka. „Na jarním INTERBEAUTY PRAGUE 2011 jsme odhalili 3 melanomy. Tato akce na veletrhu tedy bez přehánění zachránila 3 lidské životy. Všechny 3 pacientky již mají za sebou několik operací. V září budeme mít na veletrhu nový, ještě modernější digitální dermatoskop a opět za vyšetření nebudeme vybírat ani 30korunový poplatek,“ říká Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc.

Vůbec poprvé bude na podzimním veletrhu návštěvníkům k dispozici zdarma také profesionální vlasová poradna. „Na veletrhu budeme mít ordinaci Centrum zdravé vlasy, kde lidem vysvětlíme nejmodernější lékařské možnosti léčby vypadávání vlasů, poradíme jak řešit lupy, čím stimulovat růst nových vlasů například po chemoterapii nebo po úbytku vlasů v rámci stresových situací,“ uvedla MUDr. Monika Arenbergerová z kožní kliniky Královské Vinohrady.

Veletrh samozřejmě nabídne také celou škálu zkrášlovacích procedur. „Ženy si budou moci vyzkoušet na vlastní kůži kryolipolýzu, kavitaci, samoopalovací nástřik, prodlužování řas, omlazování pleti mnoha různými metodami, profesionální líčení i česání, nejnovější druhy manikúry, pedikúry a moderní depilace, tetování, permanentní make-up, zdobení nehtů a mnohé další. Chybět nebudou ani relaxační a uvolňující masáže. Zdarma Vám také Petra Řehořková z Petra Clinic provede měření složení těla přístrojem Bodystat, který znáte z pořadu „Jste to, co jíte,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Rozhodně doporučujeme přijít i s dětmi. Zdarma je tady mohou kadeřníci ostříhat, ale hlavně se budou moci vyblbnout v dětském koutku, kde nebude chybět například bezplatná půjčovna inline bruslí. Profesionální lektoři bruslení pak Vaše děti zdarma tomuto sportu naučí, zatímco se Vy necháte hýčkat. „S dětmi máme velké zkušenosti, takže u nás maminky mohou opravdu děti beze strachu „odložit“. Vrátíme jim je nadšené. Na veletrhu budeme mít speciální inlinové hřiště, které děti zbožňují,“ říká Tomáš Herout z organizace INLINETALENT.

Jedno je tedy jisté. Z INTERBEAUTY PRAGUE odejdete krásnější a spokojenější...

Charitativní záštitu nad veletrhem INTERBEAUTY PRAGUE převzala firma Avon Cosmetics ČR. Hlavním mediálním partnerem veletrhu jsou portály Doma.cz a Krasna.cz.

Inspirujte se a nalaďte v naší malé fotogalerii (stačí kliknout na logo a prohlédnout si následující fotky).

Více informací o veletrhu najdete na:

http://www.interbeautyprague.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní společnost Hamburg Messe & Congress

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}