strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg
Logo VCB

arteo_cz

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

20. veletrh technologií pro kovoobrábění, který se koná od 20. do 24. února 2018 v Düsseldorfu, ukazuje v rámci jednoho organického celku kompletní řetězec tvorby hodnot v tomto průmyslovém oboru. V c ...

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost – to i jiné věci mohou stát za „zaručenými“ informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno kon ...

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Jste elektrikář, elektroprojektant, revizní technik? Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy - v listopadu se tradičně uskuteční v Multifunkční aule Gong (plynojem). Přijďte ve dnech 21. - 22.11.2017.

Realizace expozic

stříbrné vánoční dny

zpět

INTERBEAUTY PRAGUE 2011 - Angelika okouzlí pražské Holešovice

Publikováno: 7.9.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

INTERBEAUTY PRAGUE 2011 - Angelika okouzlí pražské Holešovice

Největší podzimní mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví již tento týden hostí 3. Mistrovství České republiky – PROFI NAIL ART CUP 2011. Třetí Mistrovství ČR v PROFI NAIL ARTu má letos velmi atraktivní soutěžní téma – ANGELIKA. Prestižní Mistrovství ČR ve zdobení nehtů profesionálních designérek pořádané v rámci mezinárodního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2011 startuje již tento pátek 9. 9. 2011 v 10 hodin.

O titul Mistra České republiky mohou bojovat výhradně profesionálové z oboru. Pro zdobení nehtů a kostým hlavní postavy románu Angelika se soutěžící tento rok inspirují kteroukoli známou filmovou verzí francouzského románu Anee Golon. V pravidlech obecně platí zákaz používání polotovarů a všechny práce musí být vypracovávány až na místě. Výjimkou jsou drátky, větvičky, různě předem upravené a nastřihané šablonky, korálky a kamínky, které soutěžící mohou použít. Všechny takové polotovary však musí být nenabarvené a nenazdobené a dopracovány až na místě. Nelze např. aplikovat již hotové kytičky a jiné motivy, které jsou již předem vytvořeny akrylem či jinou technikou. NAIL ART povoluje nástavby 3D.

„3D nástavby na nehtech návštěvníci během soutěže obdivují nejvíce. V minulých ročnících profesionálové dokázali vykouzlit na miniaturních plochách nehtů neuvěřitelné domečky, klícky pro ptáčky, filmové postavičky nebo svatební dort,“ vyjmenovává možnosti atraktivní podívané Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha. „S ohledem na letošní velmi populární téma navíc vyhlásíme také zvláštní ocenění poroty za „Nejlepší umělecký dojem“ a „Cenu odborných mediálních partnerů“ za nejvýstižnější Angeliku,“ řekla Holatová.

Kritéria hodnocení pro profesionální NAIL ART jsou velmi přísná a náročná. „Hodnotí se především originalita, kreativita práce, dále umění použití barev, barevné cítění, nápaditost a fantazie s jakou dané téma bylo vypracováno, náročnost a obtížnost práce, ale také zvládnutí zvolené techniky práce a její vlastní kvalita vypracování. Důležitý je také zvolený kostým v souvislosti s daným tématem soutěže a celkový dojem, v tomto případě na téma Angelika,“ říká předsedkyně poroty Jana Petřinová

Během soutěže není dovoleno opouštět pracovní místa pro soutěžící ani modely. Doporučujeme se na tuto okolnost předem připravit. Soutěžní čas je 150 minut. Po ukončení soutěže všechny soutěžící okamžitě přestanou pracovat a postaví se. Při neuposlechnutí bude soutěžící diskvalifikována. Modely nesmějí samy opouštět pracovní místa a řídí se dalšími pokyny.

„Je nám velkou ctí, že v porotě zasedne velmistryně Nail Artu paní Maryam Khabelkaeva – vítězka četných mezinárodních soutěží, Mistryně Evropy ve vysokém designu 2007 a členka poroty Mezinárodních mistrovských soutěží,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Pořadatelem Mistrovství ČR v NAIL ARTu jsou společnosti Intercharm s.r.o. a Incheba Praha, v odborné spolupráci se Sekcí nehtového designu při Asociací kadeřníků ČR (AKCZ).

Show s vyhlášení Mistrů ČR v PROFI NAIL ARTu 2011 proběhne v 15 hodin. Do současné chvíle se přihlásilo 16 soutěžících. Návštěvníci veletrhu tak na vlastní oči uvidí 16 překrásných Angelik.

Během veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2011 proběhnou i další atraktivní a oku lahodící soutěže. Těšit se můžete na 1. Mistrovství ČR v prodlužování řas -"EYELASH FANTASY 2011", již tradičně se uskuteční profi soutěž Nail Design 2011 - Mistrovství ČR v nehtovém designu o postup na European Master´s Award Nail Design 2011 v Mnichově. Vůbec poprvé můžete také shlédnout 1. ročník mezinárodní soutěže European Championship Spa Manicure 2011.

Více informací o veletrhu najdete na

http://www.interbeautyprague.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Odborný hamburský veletrh pro elektro, sanitu, vytápění a klimatizaci

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}