animal tech 2019

messe duesseldorf
AMB 2018

arteo_cz

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

messe duesseldorf

Learntec

zpět

HODINY A KLENOTY - Průmyslový palác rozzáří šperky a hodinky z celého světa

Publikováno: 14.9.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

HODINY A KLENOTY - Průmyslový palác rozzáří šperky a hodinky z celého světa

Jubilejní 20. ročník prestižní mezinárodní výstavy HODINY A KLENOTY, který se uskuteční na Výstavišti v Praze – Holešovicích od 22. září do 25. září, má tu čest pozvat své věrné příznivce a zároveň nové návštěvníky na unikátní prodejní výstavu toho nejlepšího, co prodejci hodinek, hodin a klenotů v současnosti ve světě nabízejí. Jde o mimořádnou příležitost, kdy si zákazníci i obchodníci mohou šperky a hodinky prohlédnout i vyzkoušet v reálu, nikoli jen virtuálně.

Unikátní specializovaná oborová výstava v České republice letos nabídne milovníkům tradičních, ale i super moderních hodinek, mnoho lákavých novinek. Milým překvapením bude zajisté Výstava exkluzivních hodinek a šperků, mezi kterými nebudou chybět české hodinky W&F Pure a dále zahraniční EDOX, Ingersoll, EDIFICE, G-SHOCK, STORM, DOXA, GANT, EPOS, CASIO či Junghans. Přímo na veletrhu si budete moci vyzkoušet a zakoupit luxusní hodinky BULOVA, Axcent of Scandinavia, Harley-Davidson, ADRIATICA, Jacques Lemans a mnohé další. Z české produkce oslní nabídka hodinek Martin Brož a S.T.A.M.P.S.

Mezi šperky budou k vidění nádherné kousky značek GEMS, Danfil Diamonds, Swarovski či Filip Horák Jewellery, ale také české granáty, šperky s diamanty, brilianty, perlami či s tzv. Besednickými vltavíny. Chybět nebude exkluzivní řada dětských šperků CUTIE nebo ocelové šperky Manuel. Golden&Silver letos nabídne novou kolekci šperků vyrobených ze známého muránského skla. Tyto náhrdelníky, náušnice a náramky jsou vhodné ke každodennímu nošení a svými barevnými, veselými motivy nadchnou zejména mladší generaci. Dále G&S přichází s kolekcí Shell pearls, která naopak nabízí luxusní a elegantní řadu šperků pro nevšední příležitosti.

Veletrh dále nabídne Výstavu soutěže ŠPERK ROKU 2011 – CZECH OPEN, tedy 10. ročník prezentace designérů v oboru zlatnictví a klenotnictví a to ve třech soutěžních kategoriích: studentský šperk, umělecký šperk a šperk komerční.

V Pravém křídle Průmyslového paláce předvede tradiční vystavovatel, společnost SOLITER a.s., celou škálu investičního zlata, které bude možné si přímo na výstavě zakoupit. Investovat můžete jak do gramové zlaté cihličky, tak do 12,5 kg zlaté cihly přesahující částku 12 milionů korun.

Puncovní úřad Vám také zdarma a na počkání zkontroluje Vaše klenoty, tedy určí obsah drahých kovů ve Vašich špercích. Taktéž zdarma si můžete nechat rozzářit svůj šperk. Přímo na veletrhu Vám totiž odborníci Vaše šperky vyčistí a vyleští.

Stejně jako v posledních letech, bude tato, ve svém oboru neopomenutelná a svým rozsahem u nás jediná výstava, probíhat na pražském Výstavišti souběžně s již 19. ročníkem prodejní výstavy starožitností a umění ANTIK 2011.

Pro přítomné dámy i pány jsou nachystány oku lahodící atraktivní módní přehlídky na téma ODĚV A JEHO DOPLNĚK, chybět nebudou ani soutěže o zajímavé ceny.
Tento veletrh si prostě nemůžete nechat ujít ......

Možná vás naladí i malá fotogalerie (stačí kliknout na logo)
Více informací najdete na

http://www.hodinyaklenoty.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Nürnbergmesse

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}