Veletržní společnost Karlsruhe

Nürnbergmesse
AMB 2018

ra-TL

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

IT-Trans

WindEnergy Hamburg

zpět

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL nabídne kuchařskou i baristickou show

Publikováno: 19.9.2011 00:00

Autor:

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL nabídne kuchařskou i baristickou show

Necelý měsíc zbývá do zahájení 1. ročníku veletrhu gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL. Ten se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 6. – 9. října 2011. Veletrh nabídne přehlídku zajímavých expozic mnoha významných vystavovatelů, ale i bohatý doprovodný program.

Návštěvníci se mohou těšit na rozsáhlou expozici Asociace hotelů a restaurací ČR, na které budou probíhat po celou dobu konání veletrhu FOR GASTRO & HOTEL zajímavé akce.

Jednou z nich bude i Kuchařská show společnosti Gama Holding, která naservíruje 100 degustačních porcí v rámci tříchodového menu. Zkušení šéfkuchaři návštěvníkům připraví vybrané pochoutky, jako například kančí gulášek s žemlovým knedlíkem a restovanou cibulkou. Po obědě si zde navíc budete moci dopřát kávu. Nestlé Česko s.r.o. se na výstavě totiž představí se svou Baristickou show, zahrnující ukázky přípravy Espressa, Cappuccina, Latte Machiata i tvorbu malování na kávu. Odpoledne s vůní kávy bude pokračovat stejnou prezentací, ovšem v podání výrobce káv Sara Lee. Na své si přijdou nejen příznivci kávy, ale třeba milovníci piva nebo minerálních vod. Výstavní plocha nabídne rovněž prezentace společností Pivovary Staropramen a.s., Karlovarské minerální vody a.s. a mnoha dalších.

Na veletrhu bude také ve světové premiéře představena unikátní evropská novinka LifeTable. Jedná se o objednávkový a zábavní terminál pro restaurace a bary, který umožní nejen listovat v jídelníčku a nápojovém lístku, objednávat, zavolat si číšníka, kdykoliv si udělat přehled o útratě, ale třeba i hodnotit pokrmy či koktejly. Nechybí ani možnost brouzdat po internetu, hrát hry nebo chatovat s hosty sedícími u sousedních stolů. Dotyková obrazovka LifeTable s příslušným softwarem je zabudována přímo do desky stolu restaurace a je kryta dostatečně silnou skleněnou deskou odolnou proti vandalismu a proniknutí cizích látek, zejména tekutin. Společnost Integrated Innovations přinesla do gastronomického servisu zavedením terminálů LifeTable opravdu revoluční moderní technologii, známou především z dotykových telefonů, iPadů a dalších zařízení.

FOR GASTRO & HOTEL se bude konat společně se zavedenými akcemi – 2. veletrhem nábytku, interiéru a designu FOR INTERIOR, 2. veletrhem dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR a 2. veletrhem dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT, které v loňském roce navštívilo téměř dvacet čtyři tisíc návštěvníků. Pořadatelé věří, že všechny čtyři výstavy se stanou významným setkáním výrobců, obchodníků, architektů, designérů a veřejnosti, jejichž společným zájmem je zařízení a vybavení interiérů.

Více informací o připravovaném veletrhu naleznete na stránkách

http://www.for-gastro.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

REHAB 2019

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}