arteo_cz

it-sa
Nufam

Inmex SMM India

Pozvánka na veletrh Perimeter Protection 2020

Pozvánka na veletrh Perimeter Protection 2020

V polovině ledna se stane Norimberk místem setkání zabezpečovací branže Ve dnech 14. až 16. ledna 2020 se uskuteční již po šesté mezinárodní veletrh pro perimetrickou ochranu, oplocení a bezpečnost b ...

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s Festivalem dřeva a nářadí

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s Festivalem dřeva a nářadí

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přivítá ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany nejvýznamnější výrobce a dodavatele z oboru. Předchozí ročník zaznamenal rekordních přes 25 000 návštěvníků. ...

Toy Business Forum 2020 – Držte krok s trhem hraček

Toy Business Forum 2020 – Držte krok s trhem hraček

• Denně různorodá témata k aktuálním problémům, kterým průmysl čelí • Mezinárodní experti předávají svůj vhled a nejčerstvější poznatky o trhu

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2019

Nürnbergmesse

zpět

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL nabídne kuchařskou i baristickou show

Publikováno: 19.9.2011 00:00

Autor:

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL nabídne kuchařskou i baristickou show

Necelý měsíc zbývá do zahájení 1. ročníku veletrhu gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL. Ten se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 6. – 9. října 2011. Veletrh nabídne přehlídku zajímavých expozic mnoha významných vystavovatelů, ale i bohatý doprovodný program.

Návštěvníci se mohou těšit na rozsáhlou expozici Asociace hotelů a restaurací ČR, na které budou probíhat po celou dobu konání veletrhu FOR GASTRO & HOTEL zajímavé akce.

Jednou z nich bude i Kuchařská show společnosti Gama Holding, která naservíruje 100 degustačních porcí v rámci tříchodového menu. Zkušení šéfkuchaři návštěvníkům připraví vybrané pochoutky, jako například kančí gulášek s žemlovým knedlíkem a restovanou cibulkou. Po obědě si zde navíc budete moci dopřát kávu. Nestlé Česko s.r.o. se na výstavě totiž představí se svou Baristickou show, zahrnující ukázky přípravy Espressa, Cappuccina, Latte Machiata i tvorbu malování na kávu. Odpoledne s vůní kávy bude pokračovat stejnou prezentací, ovšem v podání výrobce káv Sara Lee. Na své si přijdou nejen příznivci kávy, ale třeba milovníci piva nebo minerálních vod. Výstavní plocha nabídne rovněž prezentace společností Pivovary Staropramen a.s., Karlovarské minerální vody a.s. a mnoha dalších.

Na veletrhu bude také ve světové premiéře představena unikátní evropská novinka LifeTable. Jedná se o objednávkový a zábavní terminál pro restaurace a bary, který umožní nejen listovat v jídelníčku a nápojovém lístku, objednávat, zavolat si číšníka, kdykoliv si udělat přehled o útratě, ale třeba i hodnotit pokrmy či koktejly. Nechybí ani možnost brouzdat po internetu, hrát hry nebo chatovat s hosty sedícími u sousedních stolů. Dotyková obrazovka LifeTable s příslušným softwarem je zabudována přímo do desky stolu restaurace a je kryta dostatečně silnou skleněnou deskou odolnou proti vandalismu a proniknutí cizích látek, zejména tekutin. Společnost Integrated Innovations přinesla do gastronomického servisu zavedením terminálů LifeTable opravdu revoluční moderní technologii, známou především z dotykových telefonů, iPadů a dalších zařízení.

FOR GASTRO & HOTEL se bude konat společně se zavedenými akcemi – 2. veletrhem nábytku, interiéru a designu FOR INTERIOR, 2. veletrhem dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR a 2. veletrhem dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT, které v loňském roce navštívilo téměř dvacet čtyři tisíc návštěvníků. Pořadatelé věří, že všechny čtyři výstavy se stanou významným setkáním výrobců, obchodníků, architektů, designérů a veřejnosti, jejichž společným zájmem je zařízení a vybavení interiérů.

Více informací o připravovaném veletrhu naleznete na stránkách

http://www.for-gastro.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}