IT-TRANS: IT řešení pro veřejnou dopravu

AMB 2018
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

Learntec

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

grand prix vinex

Nürnbergmesse

zpět

Exkluzivní ARMAND NICOLET na výstavě HODINY A KLENOTY!

Publikováno: 21.9.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Exkluzivní ARMAND NICOLET na výstavě HODINY A KLENOTY!

Výjimečnou podívanou na umělecké skvosty Armand Nicolet si prostě nemůžete nechat ujít. Na 20. jubilejním ročníku specializované výstavy Hodiny a klenoty, ve dnech 22. - 25.9.2011, bude tato značka představena vůbec poprvé. K vidění budou limitované edice dámských i pánských hodinek pro ty nejnáročnější návštěvníky a zákazníky.

Historie firmy Armand Nicolet se počala odvíjet zhruba od roku 1875 v malém, francouzsky mluvícím městě Tramelan, ve švýcarském kantonu Bern. Poté, co se Armand Nicolet precizně vyučil, založil si tento syn hodinářského mistra vlastní dílnu, kterou nazval “Atelier d’Horlogerie”. Mezi 30. a 70. léty byl atelier Armanda Nicoleta jednou z výroben, které byly nejlépe specializované na proces T1 (dokončování, kompletace a finální seřizování všeho příslušenství, jenž musí obsahovat perfektně pracující mechanický strojek). Ke konci 70. let, když propukla krize ve švýcarském hodinářském průmyslu v důsledku rozhodného nástupu quartzových strojků na trh, firma Armand Nicolet řízená Willy Nicoletem (Armandovým synem) na rozdíl od jiných podniků, které raději zvolily zrušení výroby anebo podstoupily transformaci na jiný produkt, dokázala zachovat své mimořádné firemní znalosti a zůstala po celé ty těžké roky v chodu.

Nové vedení rozpoznalo obrovský potenciál spočívající v tom, že firma vlastní poklad v této podobě a rozhodlo se chránit, ošetřovat a dále zdokonalovat know -how firmy, používat staré strojky (jako jsou UNITAS, Venus, ETA, Peseux, FHF atd.) a vdechnout jim nový život.

Krásné a s mimořádnou péčí provedené strojky jsou dnes součástí kolekcí z produkce firmy Armand Nicolet proto, že firma má stále k dispozici několik originálních starých strojků a vytváří z nich pouze limitované edice. Tyto produkty uvádí firma Armand Nicolet na trh v unikátních řadách, na které je velmi hrdá. Precizní designérské provedení spolu se znalostmi a zkušenostmi způsobují, že firma Armand Nicolet prosperuje, dynamicky rozvíjí samotný výrobní proces a zároveň je schopna produkovat unikátní a bezesporu vysoce hodnotné hodinky.

Využití znalostí, realizovaných k tomuto osobitému způsobu výroby, umožňuje firmě Armand Nicolet vyrábět i současné kolekce založené na základech strojků ETA v určitých modifikacích a obměnách v závislosti na specifikaci dle vlastních projektů. Krásné modely, zahrnuté v těchto kolekcích, obstojí v konkurenci i díky pokročilému vzhledu, který jim vtiskují italští návrháři.

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Stříbrné vánoční dny

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}