staffito-300

Mezinárodní výstava pro milovníky koní
Nürnbergmesse

Learntec

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

Veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM Karlsruhe

Hamburská veletržní společnost

zpět

FachPack 2012: Už jste někdy balili lásku?

Publikováno: 23.9.2011 00:00

Autor: Norimberské veletrhy

FachPack 2012: Už jste někdy balili lásku?

• Oblíbený norimberský veletrh obalů ukáže, jak se to dělá
• FachPack 2012 v novém odění: mladistvý, svěží, neobyčejný
25. - 27. 9. 2012, veletržní centrum Norimberk

Kolem pětatřicítky – to je věk, v němž bychom se měli nad sebou zamyslet, jít do sebe, přehodit výhybky, změnit svůj zevnějšek. FachPack to udělal! Jako podzimní typ přesně ví, co mu sluší a proto zůstává věrný své oblíbené barvě – oranžové. A přece překvapí svých zhruba 1 400 fanoušků na straně vystavovatelů a více než 35 000 na straně návštěvníků nezvyklým vzhledem. Jako jeden z nejdůležitějších evropských veletrhů specializovaných na obaly se v září 2012 předvede dokonce v trojrozměrné podobě. Mohutný oranžový kvádr zdobí všechny reklamní prostředky a zřetelnějí než dosavadní úprava vyjadřuje rozmanitost nabídky. A FachPack velkými plakativními písmeny klade také zvláštní otázky: Už jste někdy balili svět? Už jste někdy balili vědomosti?

„My ano!“ směje se Heike Slotta, která jako vedoucí oddělení pro pořádání akcí ve společnosti NürnbergMesse zodpovídá také za veletrh FachPack. „Tyto otázky – pravda, položené s šibalským pomrkáváním – přenášejí dobrou náladu veletrhu FachPack navenek, budí zájem a zvědavost. A správná odpověď zní takhle: FachPack dělá nemožné možným! Tady se o problémech diskutuje přímo na stánku a mnohdy se tam i vyřeší, tady vystavovatelé dělají obchody nejen s návštěvníky, ale i s ostatními vystavovateli; prostě veletrh, který dělá radost a ne stres.“

Už jste někdy balili svět?
Vizuální podoba se mění, „vnitřní hodnoty“ přetrvávají, nanejvýš se nově osvětlují. Vždyť FachPack nesporně patří k úspěšným modelům norimberské veletržní lokality. To, co v roce 1979 začínalo jako regionální odborná výstava čítající sotva 100 vystavovatelů, se vyvinulo ve veletržní event evropského formátu. Kolem 1400 vystavovatelů z oblasti obalů, techniky, zušlechťování a logistics zaručuje v době od 25. do 27. září 2012 rozsáhlou nabídku podél procesního řetězce balení.

V segmentu obalů veletrh FachPack vyniká uznávanou kompetencí v oblasti obalových materiálů a prostředků, pomocných obalových prostředků – především z papíru, kartonu a lepenky, plastů, skla, kovu nebo dřeva. Sem lze zařadit asi třetinu vystavovatelů. Další třetina prezentuje inovativní technologie: balicí stroje, etiketovací a značkovací techniku, recyklaci obalů a zkoušení obalů. Od individuální až po luxusní styl, od předtiskové úpravy a obalového designu přes tisk obalů a etiket až po výrobu obalových prostředků a dokončovací tiskařské práce sahá nabídka v oblasti tisku a zušlechťování obalů. Na úseku obalové logistiky udávají ve veletržních halách tón manipulační, dopravníkové, skladovací a vychystávací systémy, software pro tok materiálu, řídicí, identifikační a kódovací technika.

Už jste někdy balili vědomosti?
Zabalit něco bezpečně a zároveň líbivě je dobré. Ještě lepší je však, když bezvadně funguje i vybalování. Kdo z nás se nikdy nerozčiloval nad těžko otvíratelnými lahvemi, konzervami, krabicemi nebo zatavenými výrobky? S tímto problémem – a ten netrápí jen ty „v nejlepších letech“ – se potýká obalový průmysl v těsné spolupráci s výzkumnými ústavy. A to úspěšně, jak ukážespeciální prezentace „Usnadněme vybalování!“ s uživatelsky příjemnými obaly pro průmysl a konečné spotřebitele.

Toto téma přímo navazuje na Německou cenu za obal roku, k jejímž hodnotícím kritériím patří funkčnost a snadná manipulovatelnost inovací přihlášených do této soutěže. Mezinárodně vypsaná Německá cena za obal roku bude mít samozřejmně i v roce 2012 svoje pevné místo na veletrhu FachPack – v podobě udělování cen a prezentace vítězných prací. Vítězové získají spolu s atraktivní známkou kvality zároveň nárok na nominaci do soutěže WorldStar organizace World Packaging Organisation.

Nové: FachPack Forum 2012, doprovodná akce uprostřed veletržního dění. Jako tematické okruhy přicházejí v úvahu udržitelnost, obalový design, obalová logistika, tisk a zušlechťování obalů, stejně tak jako obsahová náplň související se speciální přehlídkou „Usnadněme vybalování!“ nebo obalové inovace soutěže o Německou cenu za obal roku. Odborné přednášky se drží zásady, že ve stručnosti (délka 15 minut) je krása. Svěží duševní potravu doplní kulinářské pochoutky, které budou servírovány u pultu s kávou a občerstvením v prostoru fóra.

Jedna věc je již dnes jistá: FachPack v roce 2012 opět přesvědčí svou kreativní pracovní atmosférou, v níž jsou informace a osobní kontakty právě tak důležité jako řešení konkrétních technických otázek návštěvníků. Dobrá nálada panující v halách veletrhu je nakažlivá a přitahuje zahraniční hosty, kterých minule bylo takřka 7 000. Ti do Norimberka přijíždějí hlavně ze sousedních zemí – Rakouska, Švýcarska, České republiky, Nizozemska, Itálie, Polska a Francie. Němečtí i zahraniční návštěvníci veletrhu pracují především v těchto oborech: tisk/papír/lepenka, potraviny/poživatiny, plasty, chemie, léčiva/kosmetika, služby související s balením a logistikou, automobilový a dodavatelský průmysl, jakož i elektrické přístroje/komponenty. 90% návštěvníků je ve svých podnicích zapojeno do nákupního rozhodování.

FachPack2012, 25. - 27.září, veletržní centrum Norimberk:
To jsou tři dny bohaté na události kolem procesního řetězce balení pod jednou veletržní střechou.

O společnosti NürnbergMesse
NürnbergMesse se řadí k 20 největším veletržním společnostem světa a v Evropě patří k první desítce. Její portfolio zahrnuje kolem 120 národních a mezinárodních odborných veletrhů a kongresů, jakož i zhruba 35 dotovaných společných firemních expozic konajících se v Norimberku i jinde ve světě. Kolem 30000 vystavovatelů (internacionalita 36%), 975000 odborných návštěvníků (internacionalita 21%) a 405000 spotřebitelů se ročně zúčastní vlastních, partnerských a hostujících akcí skupiny NürnbergMesse Group, která má dceřiné společnosti v Číně, Severní Americe, Brazílii a Itálii. Kromě toho skupina NürnbergMesse Group udržuje síť 44 zastoupení, která působí v 91 zemích.

Všechny vystavovatele a jejich aktuální produktové informace najdete na:

http://www.ask-FachPack.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Nürnbergmesse

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}