staffito-300

Mezinárodní veletrh lodí Hamburg
Vision 2018

Nürnbergmesse

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

REKLAMA POLYGRAF

výstava myslivosti 2019

zpět

GASTRO 2011 s atraktivním programem

Publikováno: 5.10.2011 00:00

Autor:

GASTRO 2011 s atraktivním programem

PVV, s.r.o. si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat na již 15. ročník odborné potravinářské a gastronomické výstavy GASTRO 2011, která se uskuteční v nově zrekonstruovaném výstavním a společenském centru IDEON v Pardubicích ve dnech 13. - 15. 10. 2011.

Jedná se o jednu z největších a nejznámějších regionálních gastronomických i potravinářských výstav v našem regionu s mnohaletou tradicí. Výstava se každoročně těší velkému zájmu ze strany vystavovatelů, odborníků i ze strany široké veřejnosti.
Návštěvníci výstavy zde mohou obdivovat prezentace firem z oblasti gastronomických zařízení a kuchyňských spotřebičů, cukrářských potřeb, stolových dekorací, prezentace zástupců pivovarů, vinařství, likérek, výrobců masných výrobků, těstovin, sladkostí a cukrovinek, prodejců kávy a čaje, koření a kuchyňských doplňků. Každoročně se zde prezentují i zástupci odborných časopisů, restaurací, výrobci pardubického perníku a zástupci odborných asociací a sdružení.

Zpestřením výstavy bude již 3. ročník soutěže "RESTAURACÍ", která probíhá pod odbornou garancí Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Bude soutěžit celkem 5 týmů prestižních restaurací letos poprvé se zahraniční účastí. O nejlepší menu, kde pro letošní rok jsou hlavní surovinou kachní prsa, se utkají restaurace Bonté z Pardubic, Pivovar Dašické sklepy Dašice, Hotel Ještěd Liberec, Gastro ZOO ze Dvora Králové nad Labem a v neposlední řadě restaurace Jungbruun z Rakouska.

Stejně jako v loňském roce mohou návštěvníci výstavy navštívit odborné semináře k moderním cukrářským trendům, které přednese společnost Monaco International z Prahy se svými cukrářkami a hosty. Dále zde bude probíhat kurz trezírování, který pořádá pan Ing. Jan Vítek – Cukrářské potřeby Pardubice.

Sommeliérské a kulinářské show Oldřicha Bujnocha, jistě potěší všechny milovníky dobrého vína. Bude obsahovat sabrage, řízené ochutnávky vín, soutěže (poznávání vín naslepo) a prezentaci vinařství. V kulinářské části Vám bude představeno snoubení vína a jídla a výuka opravdových kuchařů a číšníků. O překrásně strong>zdobené reliéfy z ovoce a zeleniny (carvingu) se postará SOŠ a SOU Polička.

Dalším zpestřením letošního ročníku bude „Soutěž ve zdobení perníku“ pro nejmenší návštěvníky, kterou pořádá Střední průmyslová škola potravinářská a služeb Pardubice.

Celou výstavu bude doprovázet bohatý doprovodný program, jehož hlavními partnery jsou Labská hotelová škola, Asociace kuchařů a cukrářů ČR, společnost Monaco International a Multi Invent. Návštěvníci tak uvidí ukázky carvingu, baristickou a barmanskou show, čeká je degustace a ochutnávky kuchařských specialit. Také bude probíhat soutěž návštěvníků o hodnotné ceny.

Bližší informace k výstavě včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách www.pvv.cz
Těšíme se na viděnou v Pardubicích.

Kateřina Vozábová
manažerka výstav a akcí

Přehled pódiových vystoupení

Program soutěže restaurací

http://www.pvv.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}